Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšna je vaša bruto plača

kakšna je vaša bruto plača

in kaj delate?

 

Vodja oddelka, 55.000 bruto letno + 20% flex, če so cilji doseženi ali preseženi + službeno vozilo. Industrija.

lani je bilo malce slabše glede na preteklo leto ampak še vedno lepih 130.000, večje mednardno podjetje

Večja IT firma. 2700 bruto, projektni vodja. Imamo pa poleg tega še druge ugodnosti, ki nanesejo kar še nekaj na mesc (plačano zdravstveno zavarovanje, pokojninsko varčevanje, plačan mobi, življenjska in invalidska zavarovanja, zastojn fitnes, smučarske karte, vstopnine na določene gledališke predstave ipd.). Se mi ne zdi slabo, ni pa nekaj za hvalit se. Imamo pa možnost hibridnega dela, dost fleksibilen delavnik, normalne šefe in super sodelavce. Več vredno kot denar zame.

koliko plačaš, da ti povem?

računovodja v firmi, kjer solastniki tujci, delo od doma 60,000 EUR na leto bruto osnovne plače.

Wau, na forumu sami bogataši in ful sposobni ljudje.

Kar ne morem verjeti, da takšni ljudje sploh mate čas po tem forumu brskat.

Na mesec neto 1300 evrov, koliko je bruto ne vem. 👍 Solidno živim sama s tem dobro ker avto in stanovanje že imam.

Moja plača je vsako leto večja.

Odgovor na objavo uporabnika
Japajade, 28.03.2024 ob 10:39

Wau, na forumu sami bogataši in ful sposobni ljudje.

Kar ne morem verjeti, da takšni ljudje sploh mate čas po tem forumu brskat.

Mogoče pa so. Pač se radi pohvalijo s tem. Bolje na forumu, kjer je anonimno.

Če ne sediš za strojem, lahko tudi kaj pogledaš na net. V primerjavi s tistim za strojem, pa jaz potem velikokrat sedim za kompom še popoldne ali čez vikend doma, on pač ne (službeno).

Bogataši? Z par jurji mesečno BRUTO? Jaz dobim 2k neto ven z vsemi dodatki. Več kot pol od tega gre za stanovanje (kredit) in stroške stanovanja. Živim isto kot nekdo na minimalcu v podedovanem bivališču. Pa je moja bruto plača skoraj 3k mesečno. Res sem bogata.

Sem na istem 🙂 1.300 stroškov s kreditom in položnicami, zraven še vse ostalo. Plača 2.500 neto, hvala bogu, ne jamram. Ampak da bi bil s tem bogataš haha. To je minimum za normalno življenje z dvema otrokoma,  če nisi nič podedoval ali dobil na drug način, kot s plačo. Pa še to se ne moreš nekaj preseravat z ne vem kakšnimi dopusti in potovanji.

Problem v Slovencih je, da je vsakdo z malenkost več od povprečja označen za bogataša. Kar ni res, samo vedno bolj isti reveži smo vsi, pa še več bi jih radi potunkal.

leta 2008 je bila 2800€ brutto, letos bom doplačal 5000€ dohodnine, cifre pa niso za vsakega.

To je res. Kdor ima več kot 1000 € velja za bogatega. 1000 € je za mnoge magična meja.

1226, na delovnem mestu pomočnice vzg.

Odgovor na objavo uporabnika
Sonce769, 28.03.2024 ob 12:17

1226, na delovnem mestu pomočnice vzg.

 

 

lagati res ni lepo….upam, da tega ne učite tudi otrok

bi kdo povedal še v kateri firmi? jaz imam 1530 bruto in mi je premalo kakorkoli gledam razpise so plače tu nekje ali še nižje, jaz bi vsaj 1800 bruto

2500€, JS..srednja šola…nimam nadur..je pa dodatek na nočne, nedeljske…

1.600€ bruto mesecno za 1 uro ‘dela’ na mesec.

66000 bruto na leto (plus 13. plača, bonus in jasno regres). Farmacija.

1900 bruto , 5. Stopnja izobrazbe, skoraj 40 let delovne dobe

2950 bruto , 4. stopnja izobrazbe, dodatna izobraževanja, licence, 28 let delovne dobe, delo v gospodarstvu, hibridno (tri dni na daljavo, dva dni v pisarni), multinacionalka.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10849, 28.03.2024 ob 13:16

66000 bruto na leto (plus 13. plača, bonus in jasno regres). Farmacija.

Neto je to okoli 3800-4000 mesečno?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2196, 28.03.2024 ob 13:46

Neto je to okoli 3800-4000 mesečno?

Da.

New Report

Close