Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaksna je za vas idelalna zenska na pogled?

Kaksna je za vas idelalna zenska na pogled?


To ženske mislijo da z očali niso lepe. Meni so všeč. Ene vsaj zgledajo pametne:-)))[/quote]

Saj si se sam odločil, da so tvoj izbor kokoši. :)))) Spet avatar.[/quote]
Kako resnično:-)))))))))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

– nepomembno
– nepomembno
– nepomembno
– višina – nad 155
– ITM 18 do 22 je fajn, ni pa zelo pomembno
– očala ne motijo – če jih zna nosit
– nepomembno

Pozabila si pa vse, kar JE POMEMBNO: energija, pogled na svet, pogled na odnose, komunikativnost, držanje besede, itd.[/quote]

Kaj to pomeni, da zna očala nosit?[/quote]

Da se ne sramuje, da ima očala, ki so ji všeč in si je tudi sama všeč s temi očali.
Tak odnos do očal se vidi na ven in deluje privlačno.

Kaj to pomeni, da zna očala nosit?[/quote]

Da se ne sramuje, da ima očala, ki so ji všeč in si je tudi sama všeč s temi očali.
Tak odnos do očal se vidi na ven in deluje privlačno.[/quote]

Aha, zdaj razumem, končno sem spregledala. :))) Midva z wd40 pa tukaj ugibava, kaj si mislil. Zdaj bom s ponosom nosila očala. :))

Krepko si zgrešil (mojo) poanto.
Aja… pa tale moj odgovor je namenjen tudi drugim, ki so spraševali…

Glede pretiranih obilnih oblik sem napisal zgoraj kakšen ITM. Tudi zanemarjenost mi ni privlačna.

Ampak že vnaprej se odločati o barvi in dolžini las, višini, polti, itd… je pa samo zmanjševanje svojih možnosti.
Tudi če je ženska večja od mene… pa želi biti z menoj… a naj si zato povzročam probleme? Meni bi bilo čisto zabavno, saj bi bila nenavaden par.

Lepa ženska (proporcionalna in primerno (ne pretirano in ne nič) urejena) tudi meni prej zadrži pogled, to je seveda naravno. Ni pa niti približno dovolj za kaj več, kot zadržat pogled za par sekund.
Za kaj več, so pa potrebne stvari, o katerih sem pisal zgoraj.


je iskreno napisal, da mu je pomemben ITM do 22
to je kar zelo suho, veš…
o smrdečem zadahu in mastnih laseh, neumivanju, pa ne bi. to ni zunanji izgled, ampak zanemarjenost.

Ene jih iz čisto praktičnih razlogov…šport, npr.[/quote]

To mi je razumljivo, ali pa, če ima policistka na terenu leče. Jaz jih npr. nosim in se prav čudno počutim, ker sem ena od redkih z očali.[/quote]
meni so ponavadi vsi moški, ko sem si nataknila očala na nos, rekli, da sem hudo seksi v njih.
in to taka očala z debelimi okvirji, ne nekaj decentnega, neopaznega.

Kr velik se vas pritozuje: kaj pa pogled na odnose ipd….LJUDJE sj je napisala kaksne se vam zdijo idealne zenske na POGLED! A znate brt?

verjetno ima eno tako doma zato pa povdarja notranje vrednote. Kislo grozdje![/quote]

He, he… doma ima takšno, da bi si 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} odstotkov moških bralcev vse prste oblizalo… in tudi nekaj izkušenj. Tako da ve o čem piše.

Stvar je dokaj enostavna – samo lepota ni dovolj.
Za zraven pa tudi lepote ne moreš definirat z zgornjimi kriteriji/vprašanji – ni odvisna od barve, skodranosti in dolžine las ali pa očal, pač pa mnogo bolj od tega, kako ženska zaznava samo sebe.
Nek normalen ITM je sicer osnova, pa tudi približno povprečna višina v nekem okolju in povprečna razmerja med telesnimi deli… vendar je vse to le osnova za gradnjo tistega, čemur potem lahko rečemo ŽENSKA.
Ali pa MOŠKI.

Res pa je zelo težko opisat o čem govorim, lahko bi le pokazal, če bi skupaj bili kje zunaj in bi kakšen tak človek prišel mimo. Človek pravim, ker velja za ženske in moške.

verjetno ima eno tako doma zato pa povdarja notranje vrednote. Kislo grozdje![/quote]
jaja, na forumu so pametnjakoviči že zdavnaj ugotovili, da je njegova 120 kilska hudobna grdoba z brki
mnja…
anede hudobica? 😉

Moški sexsamo in ljubimo tega pa ženske ne boste nikoli dojele. In dva imata tukaj prav. Definetivno moška.

Še enkrat preberi odgovore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Da ima lepe oči, v katere se rad zagledam in zanimivo obrazno strukturo. Barva las, frizura, obleke morajo biti smiselno usklajene z obrazom, postavo. Mislim, da ni nekega zlatega pravila, je pa lepo, če že ima kratke lase, da nosi uhane. Očala ne motijo, če ima okvirje, ki ji pašejo. Ne maram pa suhljatih žensk, še posebej takih z drobnim okostjem in sklepi. Široki boki, močne noge (ne ravno “šunkaste”), močni sklepi (kolena, komolci).

Ti pišeš o zanemarjenosti človeka!

Najraje tako ki jo vidim samo kadar jo hočem in ne vedno in povsod 🙂

kaj se nisi nekaj hvalisal, da si srečno vezan, ti pfist?

New Report

Close