Najdi forum

Naslovnica Forum Style.Over.Net Opravljivka Kakšna se vam zdi hči Monice Bellucci?

Kakšna se vam zdi hči Monice Bellucci?

Lepotica tudi ona.

Vaš link

Obe lepi. Zelo.
Monico sem davno tega videla v živo, dol sem padla.

O wouw graciozna kot mama…

Kje si jo videla? Kje v Italiji? Za ene pravijo, da so v živo še lepši kot na slikah? Velja tudi zanjo? No, saj če si dol padla.. ;))

Jaz sem jo videla v živo ko je bila v slo na neki kao otvoritvi ali kaj je že bilo… na slikah je lepša kot v živo ampak to je razumljivo saj tam fotošopirajo in to od blizu pa kljub mejkapu vidiš še kaj…

Precej podobna materi (vizualno).

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ja, mala je lepotička. Kot je bila mlada Monica. Seveda je hči lepoto podedovala po mamici, foter je grd kot greh!😄😄

Če primerjam hčer z materjo, ko je bila mlada, mi je lepša Monica. Ima x-faktor, ki ga imajo res redke. Tudi Deva je krasna, skoraj nezemeljsko, je pa vendar še otrok, zato počakajmo.

Kje si jo videla? Kje v Italiji? Za ene pravijo, da so v živo še lepši kot na slikah? Velja tudi zanjo? No, saj če si dol padla.. ;))
[/quote]

Ja v Italiji, v Arezzu. Men se je zdela top.

….. si se spotaknila? 😜

Je pa Monica res lepa ženska. Se spomnim, da je nekoč v intervjuju dejala, da si obraz neguje z domačim olivnim oljem. Pa lase tudi.
Storila sem enako, pa tudi mičkeno nisem postala podobna Monici.
Ne vem, kje je šlo narobe? 🙄

….. si se spotaknila? 😜

Je pa Monica res lepa ženska. Se spomnim, da je nekoč v intervjuju dejala, da si obraz neguje z domačim olivnim oljem. Pa lase tudi.
Storila sem enako, pa tudi mičkeno nisem postala podobna Monici.
Ne vem, kje je šlo narobe? 🙄
[/quote]

Nisem se spotaknila 😂😂, ampak priznam, da sem buljila, kar ni moja navada. In dejansko so se ji ljudje umikali, kot v Maleni, ženska ima karizmo. Klasična lepota a la Madonna.

Nisem se spotaknila 😂😂, ampak priznam, da sem buljila, kar ni moja navada. In dejansko so se ji ljudje umikali, kot v Maleni, ženska ima karizmo. Klasična lepota a la Madonna.
[/quote]Kaaaaj
Klasična lepota kot Madona???
Ti nimaš pojma o ženski dami, prefinjenosti, kot je Monica.
Madona je navadna razuzdanka, Nikoli ni bila lepa. Na noben način.

Kaaaaj
Klasična lepota kot Madona???
Ti nimaš pojma o ženski dami, prefinjenosti, kot je Monica.
Madona je navadna razuzdanka, Nikoli ni bila lepa. Na noben način.
[/quote]

Mislim seveda na Marijo devico, ali po italjansko Madonno. Pa saj to veš, a ne 😉

Mislim seveda na Marijo devico, ali po italjansko Madonno. Pa saj to veš, a ne 😉
[/quote]😁
Dobro si se izmotala.

😁
Dobro si se izmotala.
[/quote]

je nekoč bila lepotica, dokler ni podlegla lepotnim operacijam. Njena hči Lourdes je čista kopija mame, podobno kot pri Bellucijevih mama/hči.

je nekoč bila lepotica, dokler ni podlegla lepotnim operacijam. Njena hči Lourdes je čista kopija mame, podobno kot pri Bellucijevih mama/hči.
[/quote]Madonna ni nikoli bila lepotica, da je to sama mislila, je res.
Lourdes je podobna mami, a bolj možača.

Otvoritev Galerije Emporium.. Stali sva čisto blizu.. Ima lepe lase,visoka okoli 175 cm, sva iste višine.. Obraz podolgovat in nima nežnih potez.. Olivno polt.. No takrat je bila stara okoli 44 let.. Pa n nič suha, ima pa ozek pas. Tudi v Splitu se najdejo take ženske, mediteranske lepote.

je nekoč bila lepotica, dokler ni podlegla lepotnim operacijam. Njena hči Lourdes je čista kopija mame, podobno kot pri Bellucijevih mama/hči.
[/quote]

madona, da bi bila kdaj lepa?

v devetdesetih je že šla pod nož

[img]https://i.pinimg.com/originals/38/a3/75/38a3754678274a017e6825ac95de48fb.jpg[/img]

https://www.usmagazine.com/stylish/pictures/madonna-how-her-face-has-changed-2010138/

madonnina hči pa je tudidala kar nekaj lepotnih posegov že skozi

od tega
[img]https://i.pinimg.com/564x/79/4b/a0/794ba0073d6dc448b45015d96f00753b.jpg[/img]

do tega
[img]https://vignette.wikia.nocookie.net/madonna/images/8/8c/LourdesLeon.jpg/revision/latest?cb=20200901155121[/img]
je kar korak

Nepismene monzlje. Pa kaj res poznate samo madono pevko?
Madonna – devica Marija, simbol poduhovljene ženskosti. Vsak z dvema možganskima celicama bi razumel.

nadaljuj

Ma kakšna Madonna.
Pravilno se izrazi Santa Maria.
Pa vsi vemo za koga gre.
Nihče ne reče Madonna za Devico Marijo.

Mislim seveda na Marijo devico, ali po italjansko Madonno. Pa saj to veš, a ne 😉
[/quote]

12 points.
👍

Lepotica brez primere.
Tudi sicer ima Cassel nenadkriljiv okus, sedanja žena Amazonie…ne vem kje jih najde.

😁
Dobro si se izmotala.
[/quote]

Nimam se kaj izmotavat , če si kdaj vsaj slišal/a za kakšen muzej ali galerijo, je v njih polno slik Madon – vsi najbolj slavni slikarji so jih slikali. Madona na skali, Madona taka, Madona onaka, na stotine jih je. Predstavljala je pa ideal lepote – in ker je bila večina slikarjev Italjanov, so poteze teh madon pogosto Mediteranske, italjanske.
No, Monika ima tak obraz.

New Report

Close