Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu kakšna študentka/mama samohranilka potrebuje zastonj stanovanje?

kakšna študentka/mama samohranilka potrebuje zastonj stanovanje?

Če bi kakšno študentko/mamo samohranilko zanimalo zastonj bivanje v 1.5 sobnem stanovanju v ljubljani, v zameno za protiuslugo 1x ali 2x na mesec se mi naj javi.

Misel na to me noro rajca, in ker bo eno od investicijskih stanovanj v ljubljani postalo prazno in na voljo za novega podnajemnika, bi z veseljem notri dal eno najemodajalko ki bi bila zainteresirana za tako sodelovanje. Star sem 27 let, dobrega izgleda in visok, tako da ne boš rabila med samo avanturo zatiskati oči.

 

Lahko mi tudi pišeš/se predstaviš na potovanjezanjo@gmail. pa si izmenjava kontakt.

Odgovor na objavo uporabnika
sugardaddy, 29.07.2024 ob 15:49

Če bi kakšno študentko/mamo samohranilko zanimalo zastonj bivanje v 1.5 sobnem stanovanju v ljubljani, v zameno za protiuslugo 1x ali 2x na mesec se mi naj javi.

Misel na to me noro rajca, in ker bo eno od investicijskih stanovanj v ljubljani postalo prazno in na voljo za novega podnajemnika, bi z veseljem notri dal eno najemodajalko ki bi bila zainteresirana za tako sodelovanje. Star sem 27 let, dobrega izgleda in visok, tako da ne boš rabila med samo avanturo zatiskati oči.

 

Lahko mi tudi pišeš/se predstaviš na potovanjezanjo@gmail. pa si izmenjava kontakt.

Imam lahko kakšno kilo preveč ali te to moti? (stara sem 47, samska mama z odraslimi otroki) pa bi mi prav prišlo stanovanje

Seveda, kar javi se na mail. Ne iščem manekenke, iščem samo eno krasno normalno žensko v vsej svoji naravni lepoti ki jo nosite ženske (take in drugačne), ki ji lahko olajšam življenje v zameno za uslugo/dobro preživet skupen čas.

Zainteresirana

Seveda Lily, javi se na mail in se malo opiši/predstavi da izmenjava kontakt.

mail: [email protected]

New Report

Close