Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšna tekma

Kakšna tekma

A mislš da igram kr vse tekme? Dans mism, ker so mi bile težke tekme. Ja, bravo Hr, bravo Švedsla, ker gre zdej Srbija naprej, Islandija pa izpadla. Hrvati niso hotl premagat Švede, da omogočjo Srbiji da gre naprej :)))

A mislš da igram kr vse tekme? Dans mism, ker so mi bile težke tekme. Ja, bravo Hr, bravo Švedsla, ker gre zdej Srbija naprej, Islandija pa izpadla. Hrvati niso hotl premagat Švede, da omogočjo Srbiji da gre naprej :)))
[/quote]

Nevem, glede na zagnanost in tvojo zaljubljenost v juzne nekdanje brate, sem mislila, da si stavla na hrvate, sploh, ker so bli favoriti in ti se za cvenke zenes.. dvomim, da bi nekdo seb tocke za drugi krog odziral zarad tvojih srbov…se manj na domacem prvenstvu pred svojimi gledalci. Ce pa bi blo kaj takega res, potem je pa itak po vcerajsnji grozljivi blamazi vse se toliko slabse, skorumpirano, prodano, zalostno…farsa in rokometa in sporta sploh vec ni

Nevem, glede na zagnanost in tvojo zaljubljenost v juzne nekdanje brate, sem mislila, da si stavla na hrvate, sploh, ker so bli favoriti in ti se za cvenke zenes.. dvomim, da bi nekdo seb tocke za drugi krog odziral zarad tvojih srbov…se manj na domacem prvenstvu pred svojimi gledalci. Ce pa bi blo kaj takega res, potem je pa itak po vcerajsnji grozljivi blamazi vse se toliko slabse, skorumpirano, prodano, zalostno…farsa in rokometa in sporta sploh vec ni
[/quote]

Pa kaj ti mislš, da se v športu ne dogajajo mučke, razne kalkulacije, dogovori….pa še kolk je tega, pa to sploh ne sam v rokometu.

Pa kaj ti mislš, da se v športu ne dogajajo mučke, razne kalkulacije, dogovori….pa še kolk je tega, pa to sploh ne sam v rokometu.
[/quote]

Ocitno zal podpiras to glede ma zapise. Ne se hvalit s tem.

Zakaj je treba vedno mešat v vse nas Čefurje?
So zdaj Čefurji krivi, ker Slovenija ni zmagala?
Pišuka, trener ****** je pripeljal igralce do tretjega mesta na SP in trener ****** je odlično pripravil igralce na obe tekmi!

Ampak neeeee! Za vse so krivi al Čefurji al pa Janša!
[/quote]

In kje si v mojem komentarju zasledila besedo “cefur” oziroma s čim sem kogarkoli konkretno obsodila? Slaba vest?

Ja, rokometaši, košarkaši, odbojkarji,,, vsi se bojijo Slovencev.
Nemci se nas bojijo!

Germans are afraid of us! What a shame!

Ocitno zal podpiras to glede ma zapise. Ne se hvalit s tem.
[/quote]

Itak, podpiram to ja LOL
Pojma nimaš.

New Report

Close