Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kakšna ženska je dolgoročna

Kakšna ženska je dolgoročna

zakoni so zato da se jih držimo,-ne jebem zakona….zakon jebe mene- zakon je lahko slab, pa še vedno je zakon- obstaja pot kako zakon nastane in obsatja pot kako preneha veljati-vse vmesne variante pa so samo sprenevedanje in hvatanje krivin

pravijo, da se zarečenega kruha največ poje, mogoče pa me bo v pomladi začelo kaj linksati, upam, da ne , mam še za potomce poskrbeti, pa na srečo ne bo časa za neumnosti, zato pa se vsak dan rekreiram…. odkar je odšel

ja samo ti navali ondi-svaka se samo pravi

On da je odšel?Potem si v individualnem položaju?

SEM V HORIZONTALNI VERTIKALI ,..

Samo da ni zate manj dobro.

oh kje pa, jaz sem zlo prilagodljiva, sem že hujše stvari dajala skoz, pa bom še potrpela to leto pa pol…

ja smo moški tudi prilagodljivi, se hitro ukoreninimo v kakem kotu…

šanka, mogoče ,ha-ha 🙂

ne, ne šankam se samo enkrat na letu, torej ob letu osorej me pa nekaj zanima, sem se danes peljal proti mariboru se je tam pri Bistici tako kadilo…a si južno zasmodila?

vidiš kak se stiskava, premalo mava prostora, pol pa se ti že pred okicami kadi, le kaj bi to bilo?

ja mogoče je pa bol res kak star ruski kamion pred mano, ker če bi se s tabo stiskal se ne bi kadilo, bi se iskrilo

ja,ja bi se ti upal malo morgen….he-he

Treba je poskušati,reskirati,življenje je kratko.

katera je to- mala morgen, ne poznam

to je tista, ki te hodi kukak, če kaj delaš in kaj delaš in te ma na OKAH! jo poznaš?

Le katera to počne?Vojažerka?

ha-ha-ha, sanjska ženska iz POP-a

Ha,ha,ha.Ida kako kaj glavobol?Veš kaj je najbolje zdravilo za to?

aspirin na exs ?

Tudi sex pa Aspirin na ex

Hm, poznam primere, ko mama hudo nese hči (pa sta obe odrasli) in poznam primere ko je hči dobra, pa mama ni bla nikoli senca nje.

Se strinjam z maxi.

Hmm….poznam primer, ko je mama dobesedno odnesla hčer…..in njenega tipčka.

No, da pojasnim, najprej je hči pripeljala svojega “dedca” domov, da ga predstavi, potem je tip obdeloval obe-mamo in hči, na koncu še samo mamo, ker je bila pač zelo “prodorna”…..

Iz tega lahko izvzamemo, da dejansko res lahko mama “odnese” hči….:)))

vse to velja tudi za dedca! Poglej, kako se imata njegova starša!

Če mama nosi na mizo, sprašuje če sta očka in sin lačna….bo isto pričakoval od tebe. Če je mama urejena, krepostna in pušča sinu svobodo, ter uživa z možem….je to pravi moški zate:)

Spet je vse odvisno, kako je mama sinu predstavila žensko in njen odnos do moškega!
Sin si pa izbira žensko, ki je podobna (ne na videz) kot mati. Torej, če je mati imela očeta za copatarja, si bo sin našek “močno” žensko, ki bo tudi njega komandirala!

Mama…je zelo pomenben lik v vzgoji, še bolj pa OČE!

Če se oče zna postaviti zase, če je on glavni v familiji, če spoštuje ženo in otroke, če je ljubeč in dovolj odločen…potem bodo njegovi otroci tudi znali ustvariti si družino. Kakršen vzorec so dobili doma!

New Report

Close