Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kakšne imate to gate…?

Kakšne imate to gate…?

Spodaj berem, da vas kar nekaj pere gate na 90, 95 stopinj. Pa kakšne gate pa to noste, da to zdržijo. Jaz čipko perem samo na 30, da se takoj ne uniči!

 

Ja, bele bombažne. Koliko si pa stara, da takih osnovnih zadev ne veš? Te mama ni nič naučila?

Pa gate na 30 prati? Se ti zdi, da se to res ok operejo?

Jst perem na 60 stopinj enkrat tedensko, vcasih 2x. Crne barve od gat, modrcev, kanotjer. Vmes se znajdejo temno modre, vinsko rdece, petrolej… bombazne.

Tiste bolj fine modrce pa na 40.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nerazumemčist, 08.05.2022 ob 22:16

Spodaj berem, da vas kar nekaj pere gate na 90, 95 stopinj. Pa kakšne gate pa to noste, da to zdržijo. Jaz čipko perem samo na 30, da se takoj ne uniči!

Te že voham, gate na 30.

Odgovor na objavo uporabnika
Cheapka, 09.05.2022 ob 08:51

Te že voham, gate na 30.

Saj ni važno ali so gate ok oprane ali ne, važno, da zgledajo f..ukiš. Koga briga čistoča, higiena. Izgled nekaj velja.

 

Spodnjice pereš na 30?

O fuj no.

Perilo je ok prati na 60, z dodatkom dezinfekcijskega sredstva. 30 pa res ne no.

Mi barvaste peremo na 40 °C. Tako piše tudi na listku od gat. Belih pa ne nosi nihče v družini.

Imam kar nekaj belih, športni kroj.

Piše sicer pranje na 60, ampak  jih perem na 95, brez težav.

Večino imam takih, ki jih perem na 60, take za 40 so res bolj za občasno, za kake posebne prilike, nisem ljubiteljica čipk.

V večini nosim črno spodnje perilo. Pere se na 40. Čipke in tako perilo ki ni za vsak dan pa se pere na roke. Vsi še živi, nihče nobenih vnetij, tudi smrdi noben ne.

Mi je pa zanimivo kako gate (katere nosiš ne vem 10h recimo dnevno) treba na 95 prat, posteljnino (na kateri vsako noč švicate tudi če se ne zavedate, prdite in se slinite)  imate pa po 6 tednov menda isto 🙂

Perem tudi jaz gate na 30 stopinj, ker je bolj fino a vseeno kvalitetno. S tem, da nosim ščitnike za perilo! Če ga ve ne, se sprašujem, da niste prav ve tiste z vnetji! Pajsat obrito češpljo v vlažnih gatah cel dan, đabe tebi oprane gate 90 stopinj.

Nimam obrite, imam kar orenk kosmato češpljo

Zakaj pa ne nosite ščitnikov perila? Sicer niso najbolj zdravi in so dodatna obremenitev okolja, ampak hkrati pa omogočajo pranje spodnjih hlač na 30 stopinj in lahko varčuješ z elektriko in praški. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
črno, 09.05.2022 ob 11:40

V večini nosim črno spodnje perilo. Pere se na 40. Čipke in tako perilo ki ni za vsak dan pa se pere na roke. Vsi še živi, nihče nobenih vnetij, tudi smrdi noben ne.

Mi je pa zanimivo kako gate (katere nosiš ne vem 10h recimo dnevno) treba na 95 prat, posteljnino (na kateri vsako noč švicate tudi če se ne zavedate, prdite in se slinite)  imate pa po 6 tednov menda isto 🙂

saj spijo v spodnjem perilu in pižami, ki posrka sokove. Seveda to velja samo za mlade, ki imajo stalno vlažno, za stare češplje je očitno vseeno.

Skoz perem gate na 30 in se vedno dobro operejo, tud težav z vnetji nimam. Na 90 perem samo serviete, brisače, posteljnino, športna oblačila na 40, vse ostalo na 30.

take, posebne, brez lastike.

Jaz tudi perem gate na 30. Nekateri pač skrbimo za higieno tam spodaj.

Nicesar ne perem na 30, ker program na 30 pere komaj pol ure in dejansko smo splakne perilo.

Svilo nosim v cistilnico, volno pa, ce ze perem doma, jo na nuli na programu za volno. Fine stvari vcasih operem na roke in samo 400 centrifuga ali se to ne, redko kaksno stvar v stroju na programu za fino perilo.

 

Spodnje perilo, tisto fino, perem na roke, na spodnjih hlackah nosim scitnik perila. Tisto malo manj fino, a se vedno cipkasto, perem na 40 z ostalim perilom, ce ne prenese te temperature, ga ne rabim in vrzem stran. Vecino perila za vsak dan imam bombaznega, si sploh ne predstavljam biti vsak dan v umetnih materialih, belo perem z belim na 90, temno s kavbojkami na 60, svetlo z brisacami na 60.

 

Bolj kot stopinje pranja cipkatega perila, me zanima, kako zdrzite v teh umetnih materialih, ker dvomim, da nosite prave svilene gate?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimen007, 09.05.2022 ob 10:11

Perilo je ok prati na 60, z dodatkom dezinfekcijskega sredstva. 30 pa res ne no.

Pa deci varikine obvezno vsak dan spit.

Odgovor na objavo uporabnika
Btw, 09.05.2022 ob 11:47

Perem tudi jaz gate na 30 stopinj, ker je bolj fino a vseeno kvalitetno. S tem, da nosim ščitnike za perilo! Če ga ve ne, se sprašujem, da niste prav ve tiste z vnetji! Pajsat obrito češpljo v vlažnih gatah cel dan, đabe tebi oprane gate 90 stopinj.

 

To je šele nezdravo. Mednožje tenstat na tistih plastičnih vložkih in to vsak dan. Bolno do kraja.

Raje si omisli bombažne gate, ki jih normalno pereš, ne pa da jo tenstaš v tistih vložkih. Ni zdravo pa še za okolje je škodljivo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
okrogel svet, 09.05.2022 ob 14:01

Zakaj pa ne nosite ščitnikov perila? Sicer niso najbolj zdravi in so dodatna obremenitev okolja, ampak hkrati pa omogočajo pranje spodnjih hlač na 30 stopinj in lahko varčuješ z elektriko in praški. 🙂

Mogoče zato, ker nam je mar za vaginalno zdravje?

Kdo pri zdravi pameti tensta genitalije vsak dan skupaj s temi ščitniki? Seveda pa ni samo zdravju škodljivo, so tudi stroški nakupa in seveda zelo škodljivo za naravo, okolje, ne le za mednožje.

Edino 100% bombaž prenese pranje pri 95 stopinj. Elastika pri spodnjicah prenese 60 stopinj. Čipke so umeten material, torej 40 stopinj bi šlo, pri 30 se pa ne opere spodnje perilo. To je mlačno mrzla voda.

verjetno take:

Now thats some big underwear - 9GAG

The Big Bloomers Company: The new XXXXXXXXXXXXXXXL underwear for women with  a 105-inch waistline (and they're flying off the shelves) | Daily Mail  Online

Giant panties | OMG! | Posters | Hudo.com

Buy Clothing, Accessories and lifestyle products for women & men -” data-noaft=”1″ />

 

Malo vprašaj ginekologa, pa tudi dermatolog ti lahko poda svoje mnenje o pajcanju v s kemijo prepojenih ščitniki perila. Žalostno, da je v 21. stoletju osnovna higiena in skrb za telo španska vas.

 

New Report

Close