Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšne neumnosti blebeta Savina Ataj pri Zvezdani – kako to lahko predvajajo na nacionalni TV?

Kakšne neumnosti blebeta Savina Ataj pri Zvezdani – kako to lahko predvajajo na nacionalni TV?

In zakaj je neumnost znaš obrazložiti ali se samo na osebni nivo spuščaš, ko ne veš kaj bi napisal.[/quote]

Poglej si post zgoraj, kjer odgovarja, da se travme predelajo, ozdravijo, na primeren način.

Če pa nekomu to ni povšeči, bo vlogo žrtve igral vse življenje in dalje še bolj zlorabljal, kot je bil sam.
Pravzaprav je to moda in način življenja oblastnikov. Zlorabljani, pravzaprav iniciirani od 13. leta starosti.
Za njih so bulmastifi etc. Nnačin vsakdana, sprevrženost je njihov kruh, način preživetja.
Imamo premalo sprevržene domišljije, da bi si sploh lahko mislili, v čem in kako živijo.
Ter, s kom živimo mi in dopuščamo, da nas vrtijo.[/quote]

http://www.rtvslo.si/mmc-priporoca/v-sloveniji-je-kar-400-000-zrtev-spolnih-zlorab-v-otrostvu/343014

Jaz te Zvezdanine oddaje sploh gledati nisem hotela. Hm, najboljše da še jaz začnem s predavanji služiti, kako me je bivši ljubimec spolno zlorabil. 😉

Upam, da bo Miša Molk spet urednica na RTV ju, da ne bo več te bedne oddaje Zvezdana. 😉

Upam, da bo Miša Molk spet urednica na RTV ju, da ne bo več te bedne oddaje Zvezdana. 😉
Savina Atai, če to bereš: “Pojdi za nekaj let delati v proizvodnjo za tekoči trak, pa boš videla kakšne travme boš imela ob tako majhni plači in težkih delovnih razmerah”. Seveda, če imaš polno rit denarja, ki ga služiš s prodajanjem megle si pa najbolj uboga. 😉

Jaz te Zvezdanine oddaje sploh gledati nisem hotela. Hm, najboljše da še jaz začnem s predavanji služiti, kako me je bivši ljubimec spolno zlorabil. ;)[/quote]

Ja, ko ne boš več žrtev. Ko boš ozdravljena zlorabe.
Prej pa ne.

Dokler se identificiraš s tistimi, ki zlorabljajo dalje, si tempirana bomba.
Poišči si dobrega terapevta na področju zlorab.
Preberi kakšno knjigo dr. Sanje Rozman, mogoče kar prvo.
Njen dnevnik, ljubezenski roman, ki pokaže vso bedo žrtev zlorab. Bedo v tem smislu, dokler se tega ne zavedamo in zavemo, da lahko živimo brez tega, da smo žrtve in postanemo osvobojeni in svobodni ljudje, odgovorni zase.

Jaz te Zvezdanine oddaje sploh gledati nisem hotela. Hm, najboljše da še jaz začnem s predavanji služiti, kako me je bivši ljubimec spolno zlorabil. ;)[/quote]

Ja, ko ne boš več žrtev. Ko boš ozdravljena zlorabe.
Prej pa ne.

Dokler se identificiraš s tistimi, ki zlorabljajo dalje, si tempirana bomba.
Poišči si dobrega terapevta na področju zlorab.
Preberi kakšno knjigo dr. Sanje Rozman, mogoče kar prvo.
Njen dnevnik, ljubezenski roman, ki pokaže vso bedo žrtev zlorab. Bedo v tem smislu, dokler se tega ne zavedamo in zavemo, da lahko živimo brez tega, da smo žrtve in postanemo osvobojeni in svobodni ljudje, odgovorni zase.[/quote]

Dokler se identificiraš s tistimi, ki zlorabljajo dalje, si tempirana bomba.

Ali to lahko bolje obrazložiš ta stavek.

[/quote]

Nepredelane zlorabe puščajo posledice vse življenje.
Skoraj vsi smo bili zlorabljeni, ne na isti način, pa nikjer ne piše, da smemo zlorabljati dalje.
Kar nepredelane zlorabe povzročijo.
Treba jih je zdraviti in ozdraviti.
Nikakor pa ne zlorabljati dalje.
Kar nezdravljeni počno.

Tu je point.
Ni opravičila za njeno nategovanje ljudi, brez, da kešira ali ne.[/quote

oh verjemi, da zlorabljaš. ko bi nekdo vprašal tvoje bližnje bi sigurno povedali, da so bili zlorabljeni tudi iz tvoje strani…[/quote]

Razloži mi kako in s čim jih nateguje?
Ni mi jasno, kako te lahko kdo nategne? Nategne te lahko samo na tak način, če si dotični tega želi in pozna vsebino, ki jo nategovalec ponuja.

To pa je potrebno ločiti od življenja, ki ga nekdo v tej oddaji ponuja. Meni je S.A. zanimiva in nima nobene možnosti, da je s čemerkoli nategne.

Prosim, ne o jogi obraza.. prosim, ker sem na lastne oci videla kam ona hodi na “jogo” obraza.

Prosim, ne o jogi obraza.. prosim, ker sem na lastne oci videla kam ona hodi na “jogo” obraza.[/quote]

A potem vedno nedolžna Savina hodi na botoks, njene zveste stranke oz. metuljčice z debelimi denarnicami ji nasedejo o jogi obraza. Ženska je patološka lažnivka! V enem intervjuju je še sama rekla, kako botoks škoduje telesu, da dobiš raka, itd.


Še bolj žalostno je, da ljudje to celo gledajo. Sem parkrat malo pokukala, tale Zvezdana nima 100 pik … Pa še plačajo jo za nebuloze, ki jih stresa. Tudi iz mojega RTV prispevka.

Ja, ko ne boš več žrtev. Ko boš ozdravljena zlorabe.
Prej pa ne.

Dokler se identificiraš s tistimi, ki zlorabljajo dalje, si tempirana bomba.
Poišči si dobrega terapevta na področju zlorab.
Preberi kakšno knjigo dr. Sanje Rozman, mogoče kar prvo.
Njen dnevnik, ljubezenski roman, ki pokaže vso bedo žrtev zlorab. Bedo v tem smislu, dokler se tega ne zavedamo in zavemo, da lahko živimo brez tega, da smo žrtve in postanemo osvobojeni in svobodni ljudje, odgovorni zase.[/quote]

Dokler se identificiraš s tistimi, ki zlorabljajo dalje, si tempirana bomba.

Ali to lahko bolje obrazložiš ta stavek.[/quote]

Kahlo22, kot sama žrtev še ne predelane zlorabe, se identificira z ljudmi, ki so bili sami žrtve enake zlorabe in, kot nezdravljeni, pardon, ozdravljeni, zlorabljajo dalje.
Beri prejšnje poste.
Nujno je potreben terapevt, ki zna in zmore pripeljati žrtev preko ozaveščanja zlorab, do predelave le teh in vpogled v žrtvino odvisnost, te so različne, lahko več hkrati, do ozdravitve.
Dokler tega ni, je lahko nedolžna situacija sprožilec za nepredvidene reakcije take nezdravljene žrtve.
Vede in nevede postanejo ex nezdravljene žrtve sami agresorji in sami zlorabljajo druge.
Treba je prekiniti z vlogo večne žrtve, ter odgovarjati za svoja dejanja, prekiniti z odvisnostmi in nadalnjim zlorabljanjem.
To pa dosežemo s terapevtom in seveda z močnim lastnim angažmajem, brez zatiskanja oči pred resnico, ki je največkrat kruta.

Identifikacija z ex žrtvijo, ki ni pozdravljena, nas ne vodi v prepoznavo lastne zlorabe, niti v lastno vlogo agresorja. Kaj to pomeni za posameznika, je najbrž jasno, kaj za širšo okolico in celotno družbo, kot tako, ravno tako.

Oblast, mediji, sodstvo in sistemi nam kažejo, da je dobro biti tako žrtev, kot sam agresor, videno v zadnjih umorih.
Kateri od politikov je mentalno zdrav?
Kdo od njih sploh za kaj odgovarja?

Ker imamo vedno olajševalne okoliščine, zaradi česar pravzaprav ne bomo kaznovani.

Ter obratno. Bolj bomo odgovorni, zreli in tako tudi ravnali, tem bolj se nam potemtakem slabo piše.

tu ste jo ful šimfali, pa brskam po TV, pa vidim aha Zvezdana, pa poslušam poslušam…… pa ta ženska je ful prepričljiva!! ok kaj govori pustim malce ob strani, je prepričljiva. ko so omenili da gre za Savino sem pa skor dol padla. nič čudnega da ji “nasedajo” kot vi pravite tukaj gor, ker se res zna prodat!

Ja, ženska absolutno obvlada prodajanje megle. Dobra je v tem in v laganju.

Ja še sreča, da je med nami toliko naivčkov, ki ji verjamejo in konec koncev vsi se morajo preživeti in če ji verjamejo, naj saj ji za svoj denar.

Meni osebno je zvita bleferka, koliko jih je še med nami ……

Zloraba je najhujši zločin to se strinja vsa stroka sveta. Veliko hujše kot če te nekdo poči. Ta ženska bo imela celo življenje posledice zato več ali manj k sebi privlači ljudi, ki jo prizadenejo. To ima zapisano v podzavesti in ta program spremeniti je nemogoče. Veliko je pa tudi gensko pogojeno. Zato je včasih čudno ljudem, ko je nekdo zlorabljen, da se hitreje pobere, nekdo pa celo življenje išče svojo “dušo”. Torej veliko je tudi odvisno od našega dednega zapisa. Če je slab se zlorabe ne morejo rešiti do konca življenja.[/quote]

Večje neumnosti pa še ne.[/quote]

Dednega zapisa? Kako si pa do tega prišla? Čisto sama, ali si kje slišala? Jao…


Še bolj žalostno je, da ljudje to celo gledajo. Sem parkrat malo pokukala, tale Zvezdana nima 100 pik … Pa še plačajo jo za nebuloze, ki jih stresa. Tudi iz mojega RTV prispevka.[/quote]

O, le ena, ki je opazila!
A ste si pogledale kdaj uvodnik oddaje? Me je bruhat pritisnilo, ko sem dobro pogledala: en mlad fante eni stari mami prav zapeljivo daje jagodo v usta, bruh!
Pa kako tisti mladi mišičnjaki pogledujejo za Zvezdano, prav neokusno je! Baba bi se morala vesti svojim letom primerno! Saj drugače je kar ok.


Še bolj žalostno je, da ljudje to celo gledajo. Sem parkrat malo pokukala, tale Zvezdana nima 100 pik … Pa še plačajo jo za nebuloze, ki jih stresa. Tudi iz mojega RTV prispevka.[/quote]

O, le ena, ki je opazila!
A ste si pogledale kdaj uvodnik oddaje? Me je bruhat pritisnilo, ko sem dobro pogledala: en mlad fante eni stari mami prav zapeljivo daje jagodo v usta, bruh!
Pa kako tisti mladi mišičnjaki pogledujejo za Zvezdano, prav neokusno je! Baba bi se morala vesti svojim letom primerno! Saj drugače je kar ok.[/quote] Ja, ja, malo obrazne joge bi rabila, pa enega Glumičića, da bi bila za na TV. Za obnašanje pa ne vem, če je kak tečaj?

Sem si prav ogledal to oddajo v arhivu RTV SLO in… bil nemalo presenecen. Prav lusten format oddaje, v kateri nastopajo ljudje z zgodbo (sem pogledal tri, pa sem si obljubil, da bom se kako). Tale s Savino je bila prav simpaticna. Mislim, da bi si jo mogel tudi marsikateri moski ogledati, da bi mu bile zadeve malo bolj jasne.

Ne gre vsega v taksnih oddajah jemati za suho zlato, saj gre vendar za osebne izkusnje posameznikov. A se mi zdi prav pohvalno, da je koncno tudi v Sloveniji en tak format oddaje, ki spodbuja tvornost in aktivno drzo, se posebej zaradi tabuiziranosti tem, ki se jih Mlakarjeva loteva.

Vsekakor ena izmed (sicer redkih v slovenskem medijskem prostoru) stvari, ki je vredna ogleda.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tako bedaste oddaje že dolgo ne. Savina ima pa tako nabita lica, da jih bo vsak čas razneslo. Najbrž od obrazne joge. Za kozlat, kaj vse ni na TV Slovenija!

Dokler se identificiraš s tistimi, ki zlorabljajo dalje, si tempirana bomba.

Ali to lahko bolje obrazložiš ta stavek.[/quote]

Kahlo22, kot sama žrtev še ne predelane zlorabe, se identificira z ljudmi, ki so bili sami žrtve enake zlorabe in, kot nezdravljeni, pardon, ozdravljeni, zlorabljajo dalje.
Beri prejšnje poste.
Nujno je potreben terapevt, ki zna in zmore pripeljati žrtev preko ozaveščanja zlorab, do predelave le teh in vpogled v žrtvino odvisnost, te so različne, lahko več hkrati, do ozdravitve.
Dokler tega ni, je lahko nedolžna situacija sprožilec za nepredvidene reakcije take nezdravljene žrtve.
Vede in nevede postanejo ex nezdravljene žrtve sami agresorji in sami zlorabljajo druge.
Treba je prekiniti z vlogo večne žrtve, ter odgovarjati za svoja dejanja, prekiniti z odvisnostmi in nadalnjim zlorabljanjem.
To pa dosežemo s terapevtom in seveda z močnim lastnim angažmajem, brez zatiskanja oči pred resnico, ki je največkrat kruta.

Identifikacija z ex žrtvijo, ki ni pozdravljena, nas ne vodi v prepoznavo lastne zlorabe, niti v lastno vlogo agresorja. Kaj to pomeni za posameznika, je najbrž jasno, kaj za širšo okolico in celotno družbo, kot tako, ravno tako.

Oblast, mediji, sodstvo in sistemi nam kažejo, da je dobro biti tako žrtev, kot sam agresor, videno v zadnjih umorih.
Kateri od politikov je mentalno zdrav?
Kdo od njih sploh za kaj odgovarja?

Ker imamo vedno olajševalne okoliščine, zaradi česar pravzaprav ne bomo kaznovani.

Ter obratno. Bolj bomo odgovorni, zreli in tako tudi ravnali, tem bolj se nam potemtakem slabo piše.[/quote]
@tempirane bombe

Zanimivo pišeš in večinoma se strinjam z napisanim. Bi izmenjala kontakte in se pogovorila privat, ne bi na forumu o osebnih zadevah? Hvala!

Kahlo22, kot sama žrtev še ne predelane zlorabe, se identificira z ljudmi, ki so bili sami žrtve enake zlorabe in, kot nezdravljeni, pardon, ozdravljeni, zlorabljajo dalje.
Beri prejšnje poste.
Nujno je potreben terapevt, ki zna in zmore pripeljati žrtev preko ozaveščanja zlorab, do predelave le teh in vpogled v žrtvino odvisnost, te so različne, lahko več hkrati, do ozdravitve.
Dokler tega ni, je lahko nedolžna situacija sprožilec za nepredvidene reakcije take nezdravljene žrtve.
Vede in nevede postanejo ex nezdravljene žrtve sami agresorji in sami zlorabljajo druge.
Treba je prekiniti z vlogo večne žrtve, ter odgovarjati za svoja dejanja, prekiniti z odvisnostmi in nadalnjim zlorabljanjem.
To pa dosežemo s terapevtom in seveda z močnim lastnim angažmajem, brez zatiskanja oči pred resnico, ki je največkrat kruta.

Identifikacija z ex žrtvijo, ki ni pozdravljena, nas ne vodi v prepoznavo lastne zlorabe, niti v lastno vlogo agresorja. Kaj to pomeni za posameznika, je najbrž jasno, kaj za širšo okolico in celotno družbo, kot tako, ravno tako.

Oblast, mediji, sodstvo in sistemi nam kažejo, da je dobro biti tako žrtev, kot sam agresor, videno v zadnjih umorih.
Kateri od politikov je mentalno zdrav?
Kdo od njih sploh za kaj odgovarja?

Ker imamo vedno olajševalne okoliščine, zaradi česar pravzaprav ne bomo kaznovani.

Ter obratno. Bolj bomo odgovorni, zreli in tako tudi ravnali, tem bolj se nam potemtakem slabo piše.[/quote]
@tempirane bombe

Zanimivo pišeš in večinoma se strinjam z napisanim. Bi izmenjala kontakte in se pogovorila privat, ne bi na forumu o osebnih zadevah? Hvala![/quote]

Lahko, če tu ne gre. Pusti tu kak email, na katerega se oglasim. Lp

Ta Savina je zelo “premaknjena ” ženska!

Poznam Savino smo skupaj stanovali v bloku v Trnovem, poznam njeno zares noro mamo in poznam tudi maminega drugega moža s katerim ima njena mama že 2 odrasla sinova tretji pa je umrl že kot dojenček takrat se je po medijih pisalo da zaradi veganstva.

Ujela sem v medijih da je bila posiljena s strani očima in ravno ta očim je bil svetla točka te družine, ja lahko se motim ampak dvomim..

Očim je bil frančiškanski duhovnik, ki ga je njena nora mama naskočila in ugrabila iz cerkve in se je gospod zaljubil poročil, poslovil od cerkve, ustvaril z njo družino in 3 sinove, Savina se je zelo kmalu odselila od doma tako da dvomim, da je bila trpinčena z njegove strani.

Je pa marsikaj v življenju zamerila mami tako da..

No tudi očim je ugotovil , da je naredil napako z poroko tako da ne samo da je bil nekoč duhovnik še ločen duhovnik je postal na koncu…

Potem je Savinina mati posilila duhovnika, Savininega očima. 😉

Da si ogledam neznanje?Kar ti prikaže,preveri,pa verjamem,da boš pol pisal,kako ga drugi mi sekajo.

Najprej kaj je sploh tradicionalna medicina,pol kaj je sploh joga,mim udarjene akupresurne točke,noben alternativni ali tradicionalni zdravnik se ne spušča tako nizko,da bi predlagal praške,neka super živila kaj šele smutije.

Kdor obvlada medicino,akupresuro,masažo,harmonizorat meridiane,čakre ne rabi nobene take in drugačne dodatke.In kako to da zelo uspešne zdravilce noben ne hvali,neuspešni pa s esami hvalijo?

New Report

Close