Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kakšne volje ste danes…

Kakšne volje ste danes…

Jaz sem :)) taka! Nasmejana, topla… kot vedno..svetim, nagajam…ja to je to!
Ker nisem več bubana…ker me čaka nekaj lepega…jupiiii…evo vsakemu malo moje sreče…”življenje je lepo,če ga živiš”…gre ena pesem in še kako je resnična!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaaaaa, rad imam take dneveeeeee!!!! Juuuuupiiiiiiiiiiii, uživajmo jih, kadar sooooo!!!!!
… vidite kakšne volje sem danes :)) ????!!!

CMOKAM VAS :******

Ja…uživajmo…lepo, da sva oba dobre volje…jupiijadeeedaaaaa…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Trenutno tako super volje!!!!!!!!!!! Ker sem se…pardon..sva se napapcala……..in sva oba zadovoljna…………

Mimogrede……včeraj sem videla mojega sončka…kako je zrasel….Kakšen lep občutek!!!!!

Bravoooo…ja ane…kako je to lepo…pa ko… bo prvič pobrcal, kar zajokala boš…boš videla…lepo…uživajta…cartajta se!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mene tud že premika starševstvooo, saj nemorem verjet :)))

Mediiiiiii…aha….potem je pa čas…za resen pogovor…naj še čbelca pove svoje mnenje…ampak se bojim, da ne bo zato…najprej kariera…nato pa otroci…bo njeno mnenje, greva stavit…škoda…no želim pa ti vse lepo, da se razumeva!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej……….komaj čakam, da bo prvič mamici pokazal, kdo je ta glavni v njenem trebuščku:))))))))))

Ajde. Glede na to, da je to zame vse na novo…upam, da mi ne boš zamerila, če te vprašam…približno kdaj začnejo brcat….pri petem?

Odvisno…lahko že takrat ja…lahko še prej…lahko malo kasneje…boš ti meni povedala…moja sta tam malo po petem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Občutek? Kako se ti je zdelo prvič?

Take, da vse okoli sebe okužim z depresivnostjo….
Malo joče, potem se spet smejem, hočem se hecati…..

Eeeehhhh, en “krafl” vse skupaj.
Bo že.
Pa lep dan vsem.

Ah ne klati neumnosti,no!
Sp

…žverca, te pocartam takoj malooo, pa bo depresija, adijooo…

Cmokico malo ti dam, tja nekam na tisto točko proti depresiji… :))

:*

da pravijo, da na tisti ddan, ko ga prvič začutiš, prišteješ še 5 mesecev… je pa druga resnica ta, da pri prvem morda ženska še dejansko ne ve, da gre za premikanje ploda…. pri drugem boš že bolj izkušena, garantirano. 🙂

Hvala žverči………CMOKA

hvala za tvoje cartanje… saj paše, problemi pa so še vedno tu…žal.

Hvala pa vseeno.

kontra cmoka.
Je pa resnično držalo, jaz sem svojega prvega sinčka začutila točno pet mesecev pred porodom (do dneva točno…:-)))
Pri drugem je pa bilo malo kasneje, morda 4,5 mesece pred porodom.
Pač okvirno jemlji nekje na polovici nosečnosti…

ma smo tolkdobre volje ta ni za povedat sam en velik nasmeh me je mi kar usta narazn ulece

/

Pitam se pitam…le kdo je razlog za tvoj nasmeh…na tvojem obrazu…le kdo;))?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj si tko firbčna….kr te pa jaz kej vprašam,je pa………cenzura……..!!!
:-(((
Sp

Haha, sonček mu vleče usta do ušes… tisti sonček z velikimi… hihi

A si hotu reč joški?
Pa,a veš da nisem zadnjič,ko smo se onegavili tam v LJ dobro pogledal kake ima?
Sonči,a imaš velike al majhne joške?Da nimaš slučajno kake transplantate not,ker če ne se ne pogovarjam več s tabo.
:-)))))
Sp

ja kar pitaj se pitaj,mogoče si pa ti a

ne mogoče je pa vreme?

no sej sm ti reku vstanem pa se veselim novega dne Z NASMEHOMM valda!

/

To je to…se smejim…kar izzivaj še naprej…se zabavam, kot ti!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj bi delal sonček brez svojih velikih žarkov…aneda medi…kdo bi te potem crkljal…no …ti imaš srečo, ker te crkljam tudi jaz SončeK in ne samo oni tam zunaj…cmoka nagajivko

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close