Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšni bi morali biti moški?

Kakšni bi morali biti moški?

Stavim tisočaka da ko pride mimo moški ki ga opisuješ boš našla nekaj tretjega da ga skenslaš. Jaz vem zakaj sem samski, ne zato ker sem pošten, ker pač se nimam časa igrat z nekimi igricami in sem se sprijaznil da pač tako bo. Ne mislilt da zdaj celemu svetu jamram kako sem bogi ker sem samski. Sploh ne jamram, to je luzerstvo, pač tako je. Grem po svetu, se ne sekiram za okolico okoli mene in to je to. Smo ene trije podobnih karakteristik, ugotavljam da je takih moških ki ne zadovoljujejo ženskih “standardov” čedalje več. PA vas ne obsojam, take pač ste. Bolj sem razočaran nad sabo, ker se ne znajdem v takem svetu.[/quote]
Tako je. Osamljenega tiča tožba, taki smo.[/quote]

Osamljen sem, to čisto priznam, ampak kaj pa čem zdaj nardit. Kje nas najdete? povsod, samo nas ne vidite.

Ja, take stresate ve, ki še kar “iščete pravega”. Imele ste ve že nekam dost “pravih tipov”. vsak je bil pravi, vsaj nekaj mesecev.

Ravno take, ki so dale skoz že vsaj desetnijo tipov, najglasneje zatrjujejo, da vedo, kaj je dec. V resnici pa so bile z vsakim, ki jih je dovolj nablefiral, to dokazuje njihova zgodovina..


Tako je. Osamljenega tiča tožba, taki smo.[/quote]

Osamljen sem, to čisto priznam, ampak kaj pa čem zdaj nardit. Kje nas najdete? povsod, samo nas ne vidite.[/quote]

WD si to ti?

Ko odrasteš pa uveljaviš svojo voljo, a ne?
Mene so tudi od malega trenirali, da naj bom hlapec oz. dekla. Vedno sem poslušala, da je ženska zato, da kuha, pere, gospodinji, da mora vse to ona postoriti in tako naprej. Pa sem odrasla in nisem postala to, kar sem me trenirali.[/quote]
Samo en problem je, večino zlomijo. Pri dvajsetih se jih precej že zapije, pa še nekaj opažam, tako zaničevalnega odnosa od punc, kot ga imajo mulci, ga naša generacija ni imela. Sicer so smrklje tudi svojega denarja vredne, pa vseeno.[/quote]

Zato pa nas je vse več samskih žensk.
Zdaj z nekim zapitim se seveda ne bi bavila. Pa takega , ki zaničuje ženske tudi ne.
Čeprav se meni zdi, da je bilo v starejši generaciji več pijancev, samo ženske so to kar tolerirale. Zdaj pa ne več. Pri moji generaciji, okrog 40, se mi zdi, da ni toliko pijančevanja. Oz. če je, taki moški niso v vezah, ker jih ženske nočejo. Za tiste okrog 20 pa težko rečem. Za tiste okrog 60 pa vidim, da je na kupe žensk, ki imajo pijance doma.

kot pravi prof. Boštjan M. Zupančič: vsega je kriv DDT

Tudi jaz sem osamaljena. V prostem času pa športam, hodim v gore, na razne tečaje (tuji jeziki), potujem… srečam pa ženske in pare in družine. Samskih moških pa žal ne. Bi mi pa odgovarjalo, če bi jih.

Da bi zate naredil vse … Kako kapitalistično – delodajalsko se to sliši. In po drugi strani ničesar, zakaj bi se nekdo tako žrtvoval zate. Kaj pa ti nudiš tako brezkompromisnega v zameno za nesmrtno lojalnost desca?

Ženske se nonstop pritožujejo nad moškimi, vendar dobile so, kar so hotele.Emancipacija, enakopravnost, enako plačilo za večjo odsotnost na delovnem mestu, plačilo za šarm, simpatičnost, ne glede na opravljeno delo itd.Dalo bi se diskutirati, o tem kdo je privilegiran? Res je, moški lažje pridejo do vplivnežev v politiki, vendar velika večina ljudi je navadnih smrtnikov, in v tem krogu ženske lažje pridejo do zaposlitve.Poleg tega zastopam mnenje, da je velika večina ženskih delovnih mest izmišljena, oziroma nepotrebna, samo zato, da bi se kupovale krpice, čeveljčki, in ostali kič.Vem, da bom deležen kritik, vendar to je realnost.

Ni dovolj, če je moški iskren in direkten. Mora imeti še kaj drugega.
Energijo, podobne hobije kot jaz, podobna zanimanja kot jaz, veselje do živeljenja, ne sme biti zagrenjen, ne sme metati vseh žensk v koš, ne sme biti zjamran (in trditi, da je zato samski, ker je pošten).
Lažnivci, manipulatorji – NO GO.[/quote]

Stavim tisočaka da ko pride mimo moški ki ga opisuješ boš našla nekaj tretjega da ga skenslaš. Jaz vem zakaj sem samski, ne zato ker sem pošten, ker pač se nimam časa igrat z nekimi igricami in sem se sprijaznil da pač tako bo. Ne mislilt da zdaj celemu svetu jamram kako sem bogi ker sem samski. Sploh ne jamram, to je luzerstvo, pač tako je. Grem po svetu, se ne sekiram za okolico okoli mene in to je to. Smo ene trije podobnih karakteristik, ugotavljam da je takih moških ki ne zadovoljujejo ženskih “standardov” čedalje več. PA vas ne obsojam, take pač ste. Bolj sem razočaran nad sabo, ker se ne znajdem v takem svetu.[/quote]

Močno posplošuješ in obsojaš. Meni nekaj podtikaš, čeprav me ne poznaš.
V resnici še nisem srečala takega moškega, ki ga iščem in sem ga zgoraj opisala. No ja, sem ga srečala, samo vsi taki so bili vezani. Tako, da seveda nisem imela šans.
Samskega takega pa žal še nisem srečala, če sem pa ga slučajno pa se ni zanimal zame.

NE rabim te glih veliko poznat. 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk si želi iste stvari, sem ti pa napisal da za tvoje standarde ni noben dober. Tako kot jaz ne dosegam nobenih standardov. A čem jokat? ma ne, nismo vsi za vse. PAč imeti svoje stanovanje in kariero je očitno samoumevno, ostalo pa se prilagaja trenutnim občutkom. Pa nisem zato kaj več vreden, samo pač nimam želje po prilizovanju in živim svoj lajf.

Vidiš kako se motiš. Jaz recimo ne spadam med tistih tvojih 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Pa če verjameš ali ne.

Da li trebate partnera, ili sponzora?Sponzor nužan, partner suvišan.

Ta prav moški se ne depilira, zna pošraufat, po bajti narest kar je treba, avto popravi, ko ženska zajambra, ima dva, tri dni staro brado, pri otrocih zna narediti red, žensko prime po moško, rad seksa (današnji moški še to ne), pri ta pravem moškem se ženska počuti varno (in tudi ljubljeno), ki zaščiti svojo družino, skratka moški, ki zna skrbeti za dom in družino.

Kakšen je pa potem prispevek prave ženske?

Na koncu domišljavkam ostanejo le še alineje. vse obstaja, le njihovih domišljijskih pravih dedcev ni nikjer. Mora jih vsaj domišljija potolažiti, če je že vse drugo dvomljivo.

Ti si pa še stare sorte, današnji moški morajo biti oskuljeni kot kure. Če jih primejo kot moški dobijo na glavo policijo za spolno nadlegovanje

Preprosto: moški naj bi bili normalni, nikakor ne taki prizadeteži kot sta na primer modrival ali PUMA tukaj na MON-u. Saj se da najti tudi kakšnega normalnega.

Hahaha, malo za šalo veliko zares kaj so naredili srbi in zakaj:https://www.youtube.com/watch?v=c1cmHDSPjBM

Pa voditelj je še dobro v zadrego spravil svojo emancipirano kolegico…

To reče nekdo, ki je v razmerju. Kako, da vas privlačijo take ženske?????

Točno to, kar si napisala! Tudi to je zame pravi moški! Ga še nisem našla..

New Report

Close