Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšni ljudje ghostajo?

Kakšni ljudje ghostajo?

Ena kandidatka iz Sanjskega moškega,  ki ga je poznala že od prej in sta bila skupaj, je izjavila, da so se stvari med njima nepojasnjeno končale. Predvidevam,  da jo je Sanjski zghostal.

Tudi meni se je enkrat že zgodilo nekaj podobnega.  Par mesecev vse lepo in prav,  potem pa je kar naenkrat izginil, ni se oglašal na telefon, odgovarjal na smse,  itd. Sicer sem jaz potem ugotovila zakaj je izginil. Ampak, vseeno, večkrat razmišljam kakšen moraš biti kot človek, da narediš nekaj takega,  torej da odideš brez besed ali pojasnila. A se taki ljudje zavedajo kakšno agonijo povzročijo drugemu s takšnim ravnanjem?

Kaj je izraz za ghostanje v slovenščini?

 

Prej kot pozabiš, manj kot se s tem obremenjuješ, boljše je. A ni lepo, da se je sam odstranil iz tvojega življenja? Sploh se ti ni bilo treba truditi odnesti smeti, so se kar same. Blagor tisti, ki se na tak način losa bedaka 😁

Zreli, odrasli, pametni ljudje, ki so vredni truda tega ne počnejo, pa še marsičesa drugega ne. Ni dostojno. A si želiš živeti z enim takim? Ne, kajne?

Sreča te čaka tam in takrat ko jo najmanj pričakuješ 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Cljmn, 06.07.2021 ob 13:56

Ena kandidatka iz Sanjskega moškega,  ki ga je poznala že od prej in sta bila skupaj, je izjavila, da so se stvari med njima nepojasnjeno končale. Predvidevam,  da jo je Sanjski zghostal.

Tudi meni se je enkrat že zgodilo nekaj podobnega.  Par mesecev vse lepo in prav,  potem pa je kar naenkrat izginil, ni se oglašal na telefon, odgovarjal na smse,  itd. Sicer sem jaz potem ugotovila zakaj je izginil. Ampak, vseeno, večkrat razmišljam kakšen moraš biti kot človek, da narediš nekaj takega,  torej da odideš brez besed ali pojasnila. A se taki ljudje zavedajo kakšno agonijo povzročijo drugemu s takšnim ravnanjem?

Agonijo? Ker tvoj ego ne more prebavit zavrnitve? Lepo te prosim…

Ne vemo kaj se je dogajalo med njima, niti ni potrebno da vemo.

Jaz bi rekla, da vcasih lahko upraviceno nekoga zghostamo, da nas pusti pri miru.

Na taksen nacin sem jaz nekoga skenslala, drugace pac ni slo.

Dokler ti ne prides v podobno situacijo se lahko sprasujes kaksni ljudje to pocnejo, ko pa prides do tega, da druge opcije pac ni…takrat bi pa drugace razmisljala..

Lahko ravnaš drugače. Razumem,  da prvo poveš, da ne želiš več stikov z neko osebo in če ta oseba tega ne sprejme,  ja potem pač zghostaš.  Ampak treba je to najprej skomunicirat,  ne pa kar stisnit rep med noge.

Mislim, da to delajo nesamozavestni ali pa taki, ki so bili kdaj sami fajn prizadeti.

te igrice se igrajo odrasli ljudje z otročjo dušo. Je pa tako, vsak človek bi moral imete filing, kdaj tistemu drugemu doqurči s katerim je v zvezi.

Tako,  si bi skrajšal pot ločitve brez nepotrebnih vprašanj v stilu zakaj, zakaj, jebi ga, zato zato., kaj čes razlagat, prišparaj si slabo voljo, ko ti druga oseba to pove direkt v obraz. Če sam ne vidiš svojih felerjev in nimaš samokritike, si itak neprimeren za vezo..

Tisti pametni! NIikomur se da ukvarjati z ženščino, ki NEja ne razume!

New Report

Close