Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšni ljudje so po poklicu redarji?

Kakšni ljudje so po poklicu redarji?

V bistvu me še niso hehe Samo neznansko na jetra mi grejo tile šerifi. Zato si pač tule dajem duška hehe
[/quote]

Se praviš, da žališ ljudi, ki ti nič nočejo? In kaj imaš od tega?

Če si parkirala po predpisih in dobila kazen, potem se komot pritožiš.
Zlivanje in žaljivke na monu ne bodo pomagale. Če so te, kljub temu, da si vse prav naredila, vseeno kaznovali, napiši pritožbo . Pa ne na mon. Pa ne s takim prostaškim besednjakom in žaljivkami kot jih tule pišeš.
[/quote]

To kar sem napisalo ni še nič, sem se ful nazaj držalo D

V bistvu me še niso hehe Samo neznansko na jetra mi grejo tile šerifi. Zato si pač tule dajem duška hehe
[/quote]

Še vedno se strinjam. Tudi meni gredo od hudiča na jetra, če ne še kam drugam. Mislim, da je nekdo plačan da JE… folk v glavo, in mislim, da nekdo sploh vzame tako službo, in še slabše, da ga taka služba veseli.
SI moreš zamisliti, da te veselijo narobe parkirani avtomobili, in da si zato dober redar?

Še vedno se strinjam. Tudi meni gredo od hudiča na jetra, če ne še kam drugam. Mislim, da je nekdo plačan da JE… folk v glavo, in mislim, da nekdo sploh vzame tako službo, in še slabše, da ga taka služba veseli.
SI moreš zamisliti, da te veselijo narobe parkirani avtomobili, in da si zato dober redar?
[/quote]

Še premalo vas štrafajo.
Vse polno je avto parkiranih na kolesarsih stezah, na pločnikih, na invalidskih placih.
Redarji čisto premalo delajo. Če bi bili bolj resni, bi pregnali avtomobilste s pločnikov, kolesarskih stez, invalidskih placov.
Potem pa bi se jokcali na monu kako so redarji grozni. Normalni ljudje pa bi bili redarjem hvaležni, da so red naredili.

Pa kje ti to hodiš?
Jaz še niti enkrat v življenju nisem imela težav z redarji?
Zakaj imaš ti toliko težav z redarji?
[/quote]

Pa saj ne rabiš niti imeti težav z njimi, saj jih vidiš ko se šetajo po mestih prepotentni, zajebani in škodoželjni, kot šerifi na divjem zahodu. FUUUUL mi grejo na živce. Policaji so neprimerno bolj človeški, zakaj nimamo pač več policajev za ta dela?

Pa saj ne rabiš niti imeti težav z njimi, saj jih vidiš ko se šetajo po mestih prepotentni, zajebani in škodoželjni, kot šerifi na divjem zahodu. FUUUUL mi grejo na živce. Policaji so neprimerno bolj človeški, zakaj nimamo pač več policajev za ta dela?
[/quote]

Ravno sedajle vidim avto parkiran na kolesarski stezi, pravzaprav dva avta. Redarjem pa nikjer. Na žalost.

Še premalo vas štrafajo.
Vse polno je avto parkiranih na kolesarsih stezah, na pločnikih, na invalidskih placih.
Redarji čisto premalo delajo. Če bi bili bolj resni, bi pregnali avtomobilste s pločnikov, kolesarskih stez, invalidskih placov.
Potem pa bi se jokcali na monu kako so redarji grozni. Normalni ljudje pa bi bili redarjem hvaležni, da so red naredili.
[/quote]

V temi je govora o parkiranju na PARKIRIŠČIH!!!!!

Ravno sedajle vidim avto parkiran na kolesarski stezi, pravzaprav dva avta. Redarjem pa nikjer. Na žalost.
[/quote]

Ja pa pokliči policaje ane. Kaj se vtikaš v mojo temo, jaz sem parkiralo na parkirišču in to NE na invalidskem mestu!

Ma keri ste to k. r. e. t. e. n.i da podpirate te šerife! TO JE DELO POLICIJE!!!

V temi je govora o parkiranju na PARKIRIŠČIH!!!!!
[/quote]

Lej, če je plačljivo parkirišče, moraš pač plačat. Tako kot vsi drugi.
Če pa je brezplačno, ti pa itak ne bodo dali kazni.

Ja pa pokliči policaje ane. Kaj se vtikaš v mojo temo, jaz sem parkiralo na parkirišču in to NE na invalidskem mestu!

Ma keri ste to k. r. e. t. e. n.i da podpirate te šerife! TO JE DELO POLICIJE!!!
[/quote]

Odlična ideja, kličem redarje, da kaznujejo te parkirane na kolesarski stezi.
Policija imam bolj pametne stvari za delat. Tole pa komot redarji uredijo.

Lej, če je plačljivo parkirišče, moraš pač plačat. Tako kot vsi drugi.
Če pa je brezplačno, ti pa itak ne bodo dali kazni.
[/quote]

Ma kaj mi kr neki razlagaš telebajs! Ti si začelo o kolesarskih stezah, pločnikih itd. ki niso tema!

Glejte, če boste pravilno parkirali, ne boste imeli težav z redarji.
Redarji lepijo kazni tistim, ki nepravilno parkirajo oz. ne plačajo parkiranja.

Odlična ideja, kličem redarje, da kaznujejo te parkirane na kolesarski stezi.
Policija imam bolj pametne stvari za delat. Tole pa komot redarji uredijo.
[/quote]

Katere so te stvari? Ni videt da bi kaj dosti delala. Kar naj delajo tudi red, da bodo vsaj nekaj delali. ŠERIFOV NE RABIMO!!!

SAJ SEM!!!!!!! A STE VSI NEPISMENI TUKAJ?!?!?!

Katere so te stvari? Ni videt da bi kaj dosti delala. Kar naj delajo tudi red, da bodo vsaj nekaj delali. ŠERIFOV NE RABIMO!!!
[/quote]

Recimo policijo sem klicala, ko me je zbil avto. In so k sreči takoj prišli.
Če bi se ubadali z napačnim parkiranjem, bi lahko trajalo v nedogled, da bi prišli do mene.
Ali pa policijo sem klicala, ko je šlo za primer bolnika, ki je podivjal in bil nasilen in so poleg NMP rabili še policijo. Drugače pa še nisem klicala policije.
Za urejanje parkiranja so pa redarji čisto dovolj.

SAJ SEM!!!!!!! A STE VSI NEPISMENI TUKAJ?!?!?!
[/quote]

Ja zakaj pa potem javkaš?
Če si pravilno parkirala, itak nisi dobila kazni.
Kazen si dobila za nepravilno parkiranje.

1. ☺

Ja zakaj pa potem javkaš?
Če si pravilno parkirala, itak nisi dobila kazni.
Kazen si dobila za nepravilno parkiranje.
[/quote]

Jaz ne javkam, jaz sproščam frustracije! Šerifi mi grejo na jetra, kot sem že napisalo, VEČKRAT!!!

In kaj se vtikaš v temo, če se ti niti ne ljubi prebrati jo?

Redarji imajo po večini neizživete frustracije. Izdajajo kazni s plačilnim nalogom celo policistom za službena vozila!!
Postavijo se na cesto,ki ima po novem prepovedan promet od 6h do 9h in jo uporabljajo vozniki samo zato, ker je na avtocesti zamašek. In se ujamejo v past, ker je tudi znak postavljen neprimerno. V komunikaciji so zelo nesramni, zaračunana kazen pa je 160€!

Obstaja spletna stran, kjer zbirajo podpise k peticiji z naslovom:
Zaustavimo neprimerno širjenje pooblastil redarjem

Upam, da bo uspela.

Pa da jih ENKRAT vidim oglobit gamad ki s svojo kravo zasedejo dva placa na parkingu!!!
[/quote]

Zasesti dva placa ni kaznivo.


In koliko si plačano ti, da ne znaš parkirati in počneš ostale kozlarije v prometu?

Zasesti dva placa ni kaznivo.
[/quote]

Pa bi moralo biti, prekršek, za nepravilno parkiranje.


In koliko si plačano ti, da ne znaš parkirati in počneš ostale kozlarije v prometu?
[/quote]

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Se pravi da vas precej šerifov tukaj visi hehe. Me ne preseneča PPPPPPPPPPPPP

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Se pravi da vas precej šerifov tukaj visi hehe. Me ne preseneča PPPPPPPPPPPPP
[/quote]
Naka, jaz sem penzič, ki se še spomni cestnoprometnih predpisov!

New Report

Close