Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kakšni ljudje ste tukaj? S čim se ukvarjate?

Kakšni ljudje ste tukaj? S čim se ukvarjate?

Lp, ker me presenečajo razno razne teme. Me zanima kakšni ljudje ste tukaj? Starost? Poklic?

Odgovor na objavo uporabnika
Zvedavo bitje, 09.05.2024 ob 21:59

Lp, ker me presenečajo razno razne teme. Me zanima kakšni ljudje ste tukaj? Starost? Poklic?

Je težko razbrati iz zapisov? No, potem si v pravi družbi.

Elektrotehnika.

Folk komaj čaka, da se ti razkrije ja.

Razmisljam da bi odprl onlyfans ali pa vsaj feetfinder.

Tvoja izobrazba,  kaj dejansko počneš in koliko je tvoj mesečni prihodek, pa je – za začetek?

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 09.05.2024 ob 22:08

Tvoja izobrazba,  kaj dejansko počneš in koliko je tvoj mesečni prihodek, pa je – za začetek?

Namenjeno avtorju teme – ker jasno komaj čakamo, da napišemo enemu anponimnežu na javnem forumu, v tako mali državi, kot je Slovenija te svoje osebne podatke. Zakaj pa to potrebuješ?  Za “anketo” ? 🙂

Takih stvari se na javnem forumu ne sprašuje.

Montažni delavec, 43 let

Nisem človek, sem samo kompjuterski program.

Tu gor sem, ker sem propadla duša. Nima družbe, nimam prijateljev, nezadovoljna z življenjem, s službo, propadla do kraja.

Ko mi gre ok, nisem na monu. ko imam dopust, seveda tudi ne, ker takrat se ok počutim.

Sicer pa, se ti zdi, da so tu gor srečni, uravnovešeni, uspešni ljudje? Preberi par tem pa ti bo jasno, da takih tu gor ni.

Jaz sem monovski psihiater in sem obogatel.

100let ..plesalka v nočnem klubu.

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 09.05.2024 ob 22:03

Elektrotehnika.

hej veseli..zakaj si me označil za cefurja,srba,albanca in me žalil,ko sem ti napisala odgovor na tvojo trditev,da se ti nikomur na klanjaš.

V vednost sem ženska,Slovenka s severnimi koreninami.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1385, 09.05.2024 ob 22:08

Razmisljam da bi odprl onlyfans ali pa vsaj feetfinder.

Sheraj fitfajnder profil

šnirnce popravljam. 36 let. O sebi ne vem nič, soseda  vse ve, soseda bo povedala.

New Report

Close