Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšni se vam zdijo kozorogi?

Kakšni se vam zdijo kozorogi?

Sama sem kozoroginja, sem zahtevna, mogoče hladna na prvi vtis, drugače precej čustvena in občutljiva, kar ne pokažem rada, zelo ambiciozna, šparovna in deloholik, če si mi naredi krivica ali komu drugemu bi naredila vse, da dokažem, kaj je resnica. Slaba lastnost, da znam biti cinična, sarkastiča, direktna in na čase tudi ostra. Kakšne pa imate vi izkušnje s kozorogi oz. kakšni ste kot kozorogi?

Za moške kozoroge velja, da seks z njimi traja natanko tri minute, ker morajo potem brž naprej na delo.
Teoretično naj bi bili zelo družinski ljudje, praksa pa kaže precej drugače.

Nikdar ne berem horoskopov. Sem kozoroginja, zdaj pa sumim, da se je mama zmotila v mesecih rojstva. Sem čisto tvoje nasprotje.

Kozel je kozel, pa kakorkoli obrnemo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Poznam. So ambiciozni. Lezli bi stalno na vrh kot pač počnejo kozorogi. Če jim ne uspe so nesrečni in jočejo čez svojo nesrečo.

Imam dosti prijateljic – kozoroginj, pa lahko rečem, da ste prav posrečene in zelo težko se skregam z vami oziroma se sploh ne. Včasih vas spravim v obup s svojim humorjem in ker vas ne jemljem preveč resno, drugače ste pa ravno take, kot vseh ostalih 11 znamenj. Horoskop je mišljen za zabavo in nič več.

Sicer mi je horoskop bolj v zabavo in ne sodim ljudi po znaku. Nekaj lastnosti pa le drzi. Moj moz je kozorog, dobro shajava razen, vcasih mi presede njegov sarkazem. Sicer je zabaven s tem, a se zgodi, da pretirava. Jaz sem bik, se ujemava tako realno in po horoskopu.

Za seks, traja veliko dlje kot je splosno receno.

Bežim stran.

Jaz dobro poznam dve kozoroginji, pa sta kar precej podobni tvojemu opisu. Tako na kratko – pozitivno je, da sta pridni, delovni in sposobni, zal pa ego do neba, brezcutni, bolestno ambiciozni, do svojega cilja preko trupel.

sem kozorog in ti lahko dokažem, da je tvoja pravljica o treh minutah samo pravljica.

pošlji sliko.
da se odločim, če je vredno dokazat…


Jaz ne dam nič na horoskop, ampak tole je pa kot bi bral svoje “karakteristike”…

Horoskopi so kul. Vedno znova se prepoznam. V vseh znamenjih me trofijo u nulo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Horoskopi so bedarija. 12 znakov za vse ljudi. Da bo enmu horoskop napovedoval nesrečo, jo bo imel vsak 12 človek.
Zato jih pa ne berem. Še zdajle sem morala it pogledat, kolk znakov je 🙂

Moski kozorog je najbolj brezcustven primerek kot moj bivsi ki je bil res podel do mene ki sem ga res mela rada. V sluzbi kjer so do njega svinjski pa vse pozre in vztraja. Zgleda da ne marajo kozorogi postenih punc ki za njih dosti naredijo…

Moski kozorog je najbolj brezcustven primerek kot moj bivsi ki je bil res podel do mene ki sem ga res mela rada. V sluzbi kjer so do njega svinjski pa vse pozre in vztraja. Zgleda da ne marajo kozorogi postenih punc ki za njih dosti naredijo…
[/quote]

Pa ne vsi moški kozorogi. Kaj pa, če ne bi vedela, kaj je po horoskopu?

Pa ne vsi moški kozorogi. Kaj pa, če ne bi vedela, kaj je po horoskopu?
[/quote]ko bi te napičil, bi prec vedela da je gams

Prvi

O ne pa ne

Ponavljam, da tukaj se gre za sončno znamenje kozoroga. O tem vi govorite. Obstaja pa še za vsakega posameznika lunino znamenje, ki pove dosti več od sončnega. Potem so še drugi planeti, ki so tudi važni in aspekti med njimi. Zelo važen je tudi ascendent.
NA KRATKO: če je nekdo kozorog (po sončnem znamenju) je lahko popolno nasprotje kozoroga, ker drugih planetov nima v kozorogu. Predvsem je tu važna luna.
POGUGLAJTE MALO. Npr. astrodienst

Kot bi opusala sebe.

V bistvu jih je 13. Ampak kacjenosca so zaradi njegove redkosti zrtvovali. Sicer pa stvar ni tako neumna, kot se zdi na prvi pogled. Motiv Kristusa in apostolov (1 + 12) je moc najti v veliko razlicnih oblikah (kar ni nakljucje).

Ce dobro pogledas Da Vinci-jevo “Stvaritev Adama”, nato pa malo pripres oci, bos uzrla podobo mozganov in ce nato prestejes vsa bitja, bos spet naletela na isto razmerje 1 (Adam) + 12 (Aspektov zavesti v “mozganih”).

Itd.

[attachment=0]Capture.JPG[/attachment]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Odgovor na objavo uporabnika
monday, 08.04.2019 ob 15:23

Sama sem kozoroginja, sem zahtevna, mogoče hladna na prvi vtis, drugače precej čustvena in občutljiva, kar ne pokažem rada, zelo ambiciozna, šparovna in deloholik, če si mi naredi krivica ali komu drugemu bi naredila vse, da dokažem, kaj je resnica. Slaba lastnost, da znam biti cinična, sarkastiča, direktna in na čase tudi ostra. Kakšne pa imate vi izkušnje s kozorogi oz. kakšni ste kot kozorogi?

ista!!

Tezko recem kaksni so kozorogi. Ponavad sm jih vidu v zoo al pa na animal planet, redko na discoveriju..neki so pasli visoko v gorah, plezal po skalah, kjer so ga spustili je pa lepa rozica pognala. Govoril so bolj malo, predvsem preproste besede, tekevizije nimajo in stalnega prebivalisca, k masi ne hodijo…nimajo sklenjene nobene vezave in ne hodijo na razprodaje

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10171, 30.11.2021 ob 10:31

ista!!

Uff, tudi, samo imam pri tem še zelo močno intuitivno plat, ki ji zaupam. Ni vse racio pri meni. Pa rakca imam v podznaku, druzina je dalec pred vsem prva…samo ko pa zalaufam na kakem.projektu, pa da vem, da je zanje poskrbljeno, pa vse leti naokrog😁..tezko mi kdo sledi.

Sem se naucila tudi to, da moj standard na kateremkoli podrocju ni standard vecine in jim ne tezim s tem. Vcasih malo privzdignem obrv, ampak vse ok, ego sem zbrcala stran.

Bi me unicilo, ce ga ne bi. Imela ene okoliscine, bolezen, ko se je bilo treba odlociti..vsakega po svoje brusi zivljenje, sem kar zadovoljna z izdelkom😁.

Pa humor imamo tudi poseben, bolj crne sorte, ampak bojda sem totalno smesna. Tako pravijo…ne vem

New Report

Close