Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšni so moški, ki imajo debele in "grde" ženske

kakšni so moški, ki imajo debele in "grde" ženske

Še 1x preberi prvi post, kjer je izrecno definirana moška lepota/fizična aktivnost/ urejenost ter grdota in zanemarjenost ženske. In v tem je problem – vse skupaj je za lase privlečeno, do zdajle še nismo našli primera, ki bi potrdil to provokacijo, hehe :-)))

Imam moža, za katerega po vseh letih še vedno ne morem verjet, da je res izbral mene. Imam kakih 30 kg preveč, pa tudi luštna glih nisem. Taka siva miš. On pa tip, da kar gledajo za njim, večkrat opazim. Sploh zdaj, ko gre proti 50, je vedno bolj šarmanten.
Pravi, da sem mu všeč. Kaj morem. Očitno nekaj imam, kar pri drugih ni našel. pa čutim, da me ima res rad. Sva pa skupaj skoraj 26 let.

Ce bi bil res tako fejst, bi dobil boljso. Verjetno ima kljub lepoti tezek karakter in ga morda samo ti lahko prenasas. Ni vse v lepoti.

Ti pomeni na partnerji vse drugo prej kot izgled. Pač tko je danes si lep, zdrav, mlad, jutri pa grd, star in bolan. Če je samo to temelj neke zveze, potem je to bolj žalostna veza. Je veliko stvari še v vezi, ki so očem skrite.

Ma lejte, s tipi je tako. Ženska v bistvu sploh ne pozna tipa za katerga misli, da ga pozna in dostkrat pravim ,da bi ženska, ki se želi spajdašit z enim tipom, prej recimo moral poslušati zgodbe njegovih dobrih kolegov iz otroštva, da ga bi res spoznala v nulo.
Recimo, v športu, še, ko smo mlajši, gremo večinoma skup pod tuš po treningu, pa pod tušom niti niso neke debate o treningu, dobr, ko je tekma, so debate o tekmi ampak po treningu pa večinoma o bejbah, ki si jih ali jih bi dol dal. Pa so eni tipi, ki o tem sploh nočejo debatirat ali se pa umaknejo in to so tipi, ki jim je v bistvu vseeno kaj imajo za eno žensko ob seb, če jo sploh imajo. Večinoma so to fantje z zelo resnim pogledom na življenje in so jim telesni užitki deseta briga, taki so tud v športu, vse delajo dosledno, nobenih rizkantnih potez ni pri njih.
Rekel bi, kot, da imajo tist moški nagon ubit v seb. Možno je, da to izhaja iz družine, ko imajo doma recimo sestre in nekako odraščajo z njihovimi mesečnimi težavami in to doživljajo, da na ženske gledajo bolj z nekim spoštovanjem in na podalgi tega tak tip gleda na žensko kot žensko, seb enakovredno bitje v vseh pogledih, na pa kot spolni objekt v mladih letih s katero bi pregoreval od sexa do nezavesti. V živlejnju je tako, otroštvo in mladost ti dajejo osnovne temelje za zrela leta. Ampak je tako, če je priložnost in, če recimo tip brez truda pride do neke lepotice ob neprivlačni partnerici, bo slej, ko prej podlegel skušnjavi, če ima lepotica ok. karakter in, če ni kokoš, ki je pri resnih tipih zelo pomemben, če ne, je itak toplovodar.

Tudi mi imamo doma taksnega. Zenska v vseh pogledih nikakrsna, on pa je zelel taksno, ki ga bo ubogala in je ne bo noben drug hotel.[/quote]
Pa dobro no-je razlika, ce si moski tako izbere ze v startu, ali pa zenska postane taka twkom zakona-se zaousti, je vmes posledica delovanja hormonov, AI in drugih bolezni in zdravil, ki napihnejo-kortikosteroidi, nemiganje, naziranje s hrano zaradi custvenih problemov,…….

Saj nekateri porocijo suhe lepotice, za 4 stenami pa ni v odnosu tako, kot z masko na obrazu za javnost-prenekateri “lepi” moski so zajebani zasebno…

Ze ce vi moaki rojevali, bi bili tudi razvleceni in postarani zaradi posledice divjanja hormonov v telesu in vseh sprememb-nosecnost je za telo huda obremenitev.

Potem so tukaj se mladostni geni-ebi jih nimajo-in ko das skupaj naprimer enako stara partnerja, je lahko taka vizuelna razlika, kot da je eden vsaj 10 let starejsi od partnerja….

Vse je odvisno od okusa opazovalca. Neka ženska bo srednje visoka in bo imela tipično žensko postavo z oblinami, moški bodo rekli, da je luštna, druge ženske pa, da je debela. Takole, ko v službi poslušam sodelavke, se jim zdi fajn samo, če je ženska kot Twiggy. Morda tudi ta ženska, ki jo avtorica opisuje, ni tako grda, kot pravi avtorica, le ona jo vidi grdo, ker ji zavida fejst moža.


Si ti tista lepotica iz revije? Moški namreč točno ve, katero bo imel za mati svojih otrok in katere so primerne zgolj za obcasni servis.


Si ti tista lepotica iz revije? Moški namreč točno ve, katero bo imel za mati svojih otrok in katere so primerne zgolj za obcasni servis.[/quote]

Ok, če moški točno ve, katero bo imel za mati svojih otrok, zakaj je pa potem toliko ločitev? Aja, moški lahko sedijo na večih stolčkih? Eno imajo za širjenje svojih genov, druge pa za zabavo in nabijanje lastnega ega?

Pozdravljeni. Zanimiva tema. Sam sem bolj opazil da je veliko lepih zensk v druzbi svojih fantov, ki z njimi ravnajo nespoštljivo, na njih kričijo in ponižujejo. Poznam tak primer in ni mi jasno kako lahko punca kar rine vanj in na vprašanje zakaj siliš vanj, je odgovor da je odvisna od odnosov in v hecu rečeno, da lepa dekleta ljubijo barabe. Niti je ni zelel predstaviti svojim starsem. Sicer ta punca je prekinila s tem fantom vendar jo ta še klicari in utruja. Zagotovo je da mora preskočiti iskra med dvema da odnos lahko živi, ni mi pa jasno takovrstno vedenje te punce.

A je to nova tema, kjer se samske babe pogovarjajo, kakšnega bi v teoriji imele?

Nauči se sam skrbeti zase, ne pa da pri babah iščeš nadomestek svoje nesposobnosti…

Nauči se sam skrbeti zase, ne pa da pri babah iščeš nadomestek svoje nesposobnosti…[/quote]

General, malce bom zašla s teme…Zanima me namreč, zakaj si ti samski oziroma zakaj ne iščeš partnerke. Te ne berem vseskozi in žal tega ne vem, čeprav si verjetno že večkrat pojasnil.

Prvo, naj bo jasno, da suhost za vse moške ni lepa!!!!! Drugo, lepota je relativna. Ce si z zensko ne mores nic pomagati, ter je visek dneva serije, nakupovanje oblacil, kavica s kolegicami,…


Si ti tista lepotica iz revije? Moški namreč točno ve, katero bo imel za mati svojih otrok in katere so primerne zgolj za obcasni servis.[/quote]

Ok, če moški točno ve, katero bo imel za mati svojih otrok, zakaj je pa potem toliko ločitev? Aja, moški lahko sedijo na večih stolčkih? Eno imajo za širjenje svojih genov, druge pa za zabavo in nabijanje lastnega ega?[/quote]

Vsak pameten moški bo za širjenje genov izbral najboljšo možno žensko in ne najslabšo možno žensko. Tako, da ta teorija o širjenju genov z manj atraktivnimi ženskami ne vzdrži. Dejstvo je, da vsak moški dobi takšno žensko, kakršno jo je sposoben dobiti (ne glede na njegov videz). Če je ženska “dobra mačka” v vseh pogledih, potem je on veliki frajer, čeprav morda niti ni lepotec ali bogataš. Ni pomembno, kakšen je prodajalec, temveč ali zna robo prodati. Nekateri temu rečejo, da zna stranko prepričati. Ti kvazi lepotci očitno niso znali prepričati boljših žensk.

po moje ne gledajo tolko njega, ki je tako lep..ampak bolj tebe, če si res tako slaba ,,in razliko med vama, da je on tako dober in ima tako švoh babo..če bi bila ti vsaj neka povprečna lepotica, se ne bi nihče obračal.

Ok, če moški točno ve, katero bo imel za mati svojih otrok, zakaj je pa potem toliko ločitev? Aja, moški lahko sedijo na večih stolčkih? Eno imajo za širjenje svojih genov, druge pa za zabavo in nabijanje lastnega ega?[/quote]

Vsak pameten moški bo za širjenje genov izbral najboljšo možno žensko in ne najslabšo možno žensko. Tako, da ta teorija o širjenju genov z manj atraktivnimi ženskami ne vzdrži. Dejstvo je, da vsak moški dobi takšno žensko, kakršno jo je sposoben dobiti (ne glede na njegov videz). Če je ženska “dobra mačka” v vseh pogledih, potem je on veliki frajer, čeprav morda niti ni lepotec ali bogataš. Ni pomembno, kakšen je prodajalec, temveč ali zna robo prodati. Nekateri temu rečejo, da zna stranko prepričati. Ti kvazi lepotci očitno niso znali prepričati boljših žensk.[/quote]

Ciljala sem na to, da moški izbere najboljšo možno žensko, ki je primerna za širjenje njegovih genov, očitno pa ta ista ženska ni primerna življenska sopotnica. Glede na številne ločitve in varanja. Ne govorim o privlačnosti oz. neprivlačnosti, ki je tako stvar gledalca.

Lepi, grdi, lepe, grde…
Je lahko nekdo “lep” vsem drugim ljudem na svetu? Moj odgovor je…Ni šans.
Torej, če je nemogoče biti lep vsem ostalim ljudem na svetu velja obratna korelacija, da tudi grd ne moreš biti vsem ostalim ljudem na svetu.

Ob takšnih debatah je moje vprašanje vsem “estetom” tega sveta naslednje…
So vam vsem všeč vse temovalke za miss, mister, manekenke, manekeni.. torej ljudje, ki nam jih “prodajajo” kot pojem lepote?

Ljudje zelo pogosto pozabljajo na to, da je pojem “lepota” predvsem stvar osebnega okusa in da univerzalnega recepta za lepoto ni. Torej je jasno, da univerzalna lepota ne obstaja.

Pa naj gre za ocenjevanje lepote slike, kuhinje, avta… pa vse do fizične lepote nekega človeka.

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Spet ena tema, kjer se družno ugotovi, da z nekom nekaj sigurno ni v redu (ker odstopa od njihovih meril in se dotičnega ne da pospraviti v predalček).
S samskimi nekaj zagotovi ni v redu, ravno tako z lepimi tipi, ki imajo grde babe, lepimi babami, ki imajo grde tipe (lepo – grdo določi uporabnik sam), s tistimi, ki vozijo tak in tak avto, s tistimi, ki živijo doma, ki živijo v najemu, ki živijo v lepih, velikih hišak…
Skratka, vse take debate lahko zaključimo – z nikomer nič ni v redu.

Na to temo pa še tole: poznam par, oba lepa (za veliko večino ljudi), na zunaj zgleden zakon, finančno stanje nad povprečjem, otroka pridna, vse laufa.
Pod površjem pa ima dedec ljubico, baba ljubčka, non stop kreg zaradi denarja, otrok, tašč…ne želita več biti skupaj, ampak sta, ker jima videz pomeni vse. Da so jima zavistni.
No, za take pa jaz trdim, da nista normalna – ker jaz tako ne bi živela niti pod razno.

Podpis!

vsak bi rad imel lepotico, tako ki jo rad pokaže med prijatelji, kolegi, sodelavci itd..in okusi so podobni..če je ženska lepa, je všeč večini..in moški ki je sposoben, na tak ali drugačen način, ima pošlihtano v glavi, je samozavesten, lahko dobi lepotico..tak, ki je sam dober, pa ima na pogled dokaj neprivlačno žensko, ima v prvi vrsti probleme z samim seboj…
drugo so moški, ki lahko sami izgledajo slabo, so pa lepi, ker imajo denar, to pa je druga pesem…
in zato je moški, ki je na videz “grd” in dobra ženska čisto drug primer…ker pri moškem je denar in uspeh velik adut.

Če je ženska debela, on pa povprečne ali bolj drobne postave, bo on hitro šel po njenih stopinjah. 🙂

Moja punca je drobna, tako kot jaz, zato sem zelo vesel. Ne maram debelih žensk. Res je, da so debele veliko bolj prijazne od nekaterih suhic ali povprečnic, ampak … če ni simpatična od zunaj, še ne pomeni, da mi bo všeč.

Sem imel eno debelo žensko. Ampak to je bilo na začetku tako tako … mislil sem, da se jo bom navadil, da mi bo čez čas všeč, ko mi več ni bila niti malo, sem pa jo imel še samo toliko, da sva seksala … ko se mi je še seks z njo nagravžil, sva zaključila … če tudi je bila po duši zelo prijazna, pripravljena pomagati itd … Ampak kaj, ko sem ob njej pogledal še za vsako drugo, ki je bila lepša od nje, z vsako lepotico bi seksal ob prvi priliki …

od kar imam punco, ki je resnično taka, kakršno sem si od rojstva želel, me nobena ne zanima, tudi če seksava enkrat na mesec, mi je čisto prav, samo da jo imam, ker sem res zelo vesel, da jo imam, in ona isto. Punca ti more biti od zunaj in znotraj všeč … če ima samo eno dobro lastnost, boš vedno gledal še za drugimi in prevaral jo boš prej, kot si misliš.

In še zmeraj smo pri tem, da ni šans, da bi lepotec imel neko Shrekico. Žal.

Hja…. Tako ti, kot avtorica teme pišeta o vajinih družinskih članih, torej je vajin pogled na družinsko “lepoto” precej subjektiven. Ker družinski člani pač niso grdi in neprivlačni, ane.

Grem stavit, da vajini “lepotci” še zdaleč niso tako privlačni, kot si vidve domišljata ;-)[/quote]

tudi moj brat…dober tip je, pa ne samo zato, ker je moj brat..vsem mojim frendicam je bil vedno všeč..našel si je pa eno tako srednjo žalost, ne vem no..pa ko bi vsaj drugače bila pridna in ne vem, kako bi rekla, prijazna, simpatična po duši..pa ni..ne izgleda dober, je predebela, malce hudobna, lena..če z lastno mamo nima več stikov, potem že nekaj ni vredu..
vem pa da je moj brat zelo nesamozavesten, boji se, da ga bo lepotica zapustila itd, da ni dovolj dober za kaj boljšega itd..sta se poročila na hitro, brez da bi kdorkoli kaj vedel in to je to..[/quote]
Tebe ta zenska moti samo zato, ker tvojega brata spostuje in je naredila konec temu, kako si se ti znasala nad njim. Ter ga spodbujala, da je dosegel veliko vec kot ti, ceprav ste ga v druzini imeli za luzerja.

New Report

Close