Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšno bivališče bi si omislili?

Kakšno bivališče bi si omislili?

Kakšno bivališče bi si omislili in na kateri lokaciji, če bi imeli neomejena finančna sredstva?

manjšo hišico v zalogu

V bloku kjer sem in v okolišu kjer sem. Bi pa želela ogromno kuhinjo z kamnitim umivalnikom, možnostjo štedilnika na drva in z dvemi ogromnimi okni.

Pa kakšen kvadrat kopalnice več ne bi škodil.

nova
Uredništvo priporoča

posestvo na enem toplem otoku…

no ja. hišica, bi bila druga varjanta. prva bi bila tale: prebila bi steno spodnje sosede. njo izselila. spodaj bi imela dnevno, kuhinjo in kopalnico. zgoraj spalnice in wc. haha, lepe želje, a ne?

To lahko narediš že sedaj, tdi če nimaš veliko denarja:)))

Pridem pomagat prebijat:)))

To lahko narediš že sedaj, tdi če nimaš veliko denarja:)))

Pridem pomagat prebijat:)))[/quote] o vse bi dala, da odide. dej ulet pomagat.

no, jaz pa spadam med tiste,ki bi… imela cca 3000m2 parcele nekje malo v breg, na njej hiško v stilu kagerjeve vita nove (ogromno stekla) + bazen, pa še kamnito hišico s čolnom na morju… 🙂

Jaz bi pa imela leseno hiško nekje na Norveškem ob fjordu. Pa seveda norveško plačo in lepega, svetlolasega in modrookega Norvežana.

majhno hiško (max 100m2) na vrhu hriba z lepim razgledom naokoli.

Kakšen otok na Hrvaškem, zasebna parcela v izmeri cca 5.999 m2, ograjeno, travca, atrijska hiša, direkt ob morju.

Ena lepa hiška v Domžalah ob tisti rečici, desno od Lidla bi bila naša. Bi jo full preplačali, sam da bi bila naša.EHHHHHHHHHHH, sweet dreams…….

Grem takoj na ambasado preverit, če lahko pridobim norveško državljanstvo:)

Ostala bi tam, kjer sem. Ljubim svoj dom.

Grem takoj na ambasado preverit, če lahko pridobim norveško državljanstvo:)[/quote]

🙂 Državljanstvo ni dovolj, meni je všeč njihov način razmišljanja. In potem, če je že Norvežan, naj bo še blond, a ne?
Samo resno -meni je Norveška raj na zemlji, tako zaradi ljudi kot zaradi pokrajine. Pa še bogata država. Nimaš boljšega.

To je pa itak najboljše. Saj meni tudi ni hudega tu, kjer sem, imam lepo stanovanje, pa fejst sosede, samo hrepenim pa po severu.

Bom pa razmišljal po njihovem:)

Imela bi honko na Ambrožu.

Bom pa razmišljal po njihovem:)[/quote]

Hiška ob fjordu je pa že?

Drugo leto, pozno pomladi se seliva v hiško. V tako, o kateri sva sanjala 8 let. V okviru svojih finančnih zmožnosti. Pomembnejša nama je funkcionalnost, preprostost in toplina doma.

Kaj če mi grad, če pa ga ne bi mogla vzdrževati in bi me v njem skoz zeblo? grrr

R

Imela bi hiško ob morju na Tajskem. Pa vse moje ljube bi vzela s sabo, da jih ne bi pogrešala. 🙂

Drugače pa je tudi tukaj kjer sem zelo lepo.

Fjord je že…

Fjord je že…[/quote]

Všeč mi je tvoj optimizem.

Manjša lesena (dobro izolirana!) hišica ob jezeru nekje v srcu Švedske.

O, soseda 🙂

New Report

Close