Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kakšno dan

kakšno dan

Pa zakaj danes mora bit Valentinovo?
Že navsezgodaj so me razpizdli, stari mi je avto vzel, pa zdaj sedim pred računalnikom. Moj me vabi na večerjo, pa sem ga v rit poslala. Sita sem njega in brata in starega in mame in vseh!
In sploh ta glupi praznik, samo da se neki kupuje in da so denarnice vedno prazne. Pa še večerja! Haloo, kot da nimam dovolj špeha še brez dodatne hrane?!

Ma jaz ful obožujem ta forum, pravo olajšanje da lahko napišem kar mi trenutno skače po glavi. Najraje bi jim vsem zabrusila naj grejo v tunguzijo, pa se moram zadrževat, ker pravijo da ni olikano se tako obnašat!

Ah, kakšen dan!

Oj … Nelli … Sicer nimam takih težav kot ti (hvalabogu, da živim sama) … mi pa gre ravno tako na živce ta praznik … Jooooooooooooojjjjj!!! Še dobro, da sva se z mojim včeraj zmenila, da ostaneva kar doma (čene sva se kao menila, da bi šla v kitajsko restavracijo … a se ne enemu ne drugemu ne lušta) … in bom mogoče kej skuhala ali pa bom kar paci spekla … se bova vlegla pred TV in to bo najino Valentinovo … običajni dan .. :)))))) No … mogoče edina razlika je ta, da se bova “obdarovala” … ampak še to je že vnaprej zmanjeno kaj si bova kupila … :))))))))

Ta praznik je brezveze … je trgovski praznik, cvetličarski praznik … tako kot Dan mrtvih, Dan žena, Materinski dan, Očetovski dan, … Bha …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nell, kaj pa ko bi ti danes delala samo tisto kar tebi paše, naredi kaj za svojo dušico, uživaj, pa sploh ni pomembno ali je Valentino ali čisto navaden dan. Pocrkljal sama sebe in ne dovoli drugim, da ti pokvarijo tako lep soncen dan. Jaz odhajam na sonce, pridruzi se mi, saj ves da ti lepi soncni zarki in pogled na vse kar je obsijano naredijo življenje romanticno ravno pravsnje za tale dan.
No greva! Pa čeprav bova vsaka na svojem koncu, uživaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz sem se najedla, naspala, si umila lase, se stuširala in zdaj grem! Ven! Bilokam! Ne bom jaz čakala nobenih zaposlenih ljubčkov da me pridejo iskat!
Ha, manjkam mi svežega zraka, čeprav ni več sončka…pa vseeno!

Lepo se mejte

Tako se “govori”, uživaj in jutri sporoči kako je bilo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mrzloooo… brrrr… ne grem več ven!
Se hecam, je pa od zunaj ledeno!
Uživaj in lepo se mej!

Nell ne še spat, pridi klepetat z nami!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

uh, pa jaz sem žal prehitro izklopila računalnik!!
Kdaj drugič!!! Zdaj pa se moram spet učit – do drugega vikenda seveda.

Uspešen delovni teden!

Nell, ja škoda, da si tako hitra pri ugašanju računalnika. Hvala za lepe želje, jaz pa držim pesti, da bo tvoje učenje uspešno in bova konec tedna zopet kakšno rekli. Uživaj, saj je tudi učenje užitek, vsaj zame je bilo in še vedno je.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close