Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšno ime se vam zdi Šarlot za hčerko?

Kakšno ime se vam zdi Šarlot za hčerko?


Hihihi, pa ravno ti pišeš 🙂 To je zihr tvoja sestrica. Šarlot in Šokolat 😀
[/quote]

:))))))))))))))))))))
Tebe se pa ne da preslepiti 😉

ja fak no, šukulat mu dej ime an

takšno ime da samo kreten


Hihihi, pa ravno ti pišeš 🙂 To je zihr tvoja sestrica. Šarlot in Šokolat 😀
[/quote]

:))))))))))))))))))))
Tebe se pa ne da preslepiti 😉
[/quote]
Šokolat je carsko ime. 🙂


Se strinjam. Sem že hotel predlagati Skalonja. 🙂

Butasto ime. Ajd da bi ji dala vsaj normalno Charlote al kako se napiše ne pa Šarlot hahaha

Grozno s takim zapisom in v slovenskem prostoru. Karla mi ni všeč, ampak je tisočkrat boljše. Karolina mi je OK. Dragica mi ni sploh.

Spomni me na šalotko.

Od esmerald na slovenskih tleh naprej več ne verjamem, da je karkoli v zvezi z otroškimi imeni še provokacija:-)
[/quote]
Pozabila si na Sandokana.
Ta je bil rojen na slovenskem
10 let pred Esmeraldo.

Preberi objave med tvojo včerajšnjo ob 16:14 in mojo zdajšnjo. Vsi se ti smejijo.

Pa zate še enkrat: od toliko lepih slovenskih imen bi hčeri dala neko tujko. So že pisali da imajo starši, ki dajejo otrokom taka imena, težave. Moje mnenje je, da take tujke za imena svojim otrokom dajejo starši kmetavzarji.

Šarlota z A na koncu je cisto v redu. Zelo malo je (staro)slovenskih imen, ki bi bila se danes v uporabi, veliko je tujih, ampak v “udomaceni” obliki, tako da marsikdo sploh ne ve, da je tuje. Npr ze v tej temi predlagana Karla ali Karolina sta taksni. Pol domace pol tuje (Š na zacetku, brez A na koncu) pa daje obcutek, da se afnas.
Res pa da bo veliko ljudi najprej pomislilo na sladico, tako kot pri imenu Mercedes vecina najprej pomisli na avto – ker pac pod tem imenom poznamo vec avtov kot zensk.

Ubogi je otrok, ki mu starši nimajo česa dati, pa mu dajo vsaj neko posebno ime.

Kot ime za cebulo

New Report

Close