Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kakšno mnenje imate o Žanu Mahniču?

Kakšno mnenje imate o Žanu Mahniču?

Kakšno provociranje, resno me zanima. Ampak kot ponavadi….
No ja, če ti je Tomička za vzgled, boljša pač ne moreš bit.
[/quote]
Fak, kot da so vsi levičarji pristaši (ali vsaj simpatizerji) Levice…
Kdo bo ukradel naslednjo revolucijo? 🙃

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Ne, tokrat je kar original. Tisti, ki ga ti včasih tudi ljubkovalno imenuješ zalega. In zdaj boš spet temo speljala po svoje. Tara, to da imaš svoj pogled na svet ni problem. Ampak tvoj
način, pa ni vreden človeka.
Mej se.
[/quote]

Ne kradi nickov!


Imenuj enega, ki si ga ne. Razlika je samo v tem, da so tile modeli tako nerodni, da jim drugega kot jokanje ne ostane, ker se že na daleč vidi kakšen oslarije počnejo, medtem ko levičarji pri nas obvladajo svoj posel. Svoje pripomore še jugonostalgija, ljudi prepričat v tisto, kar hočejo verjet, pa itak ni posebna umetnost.


Fak, kot da so vsi levičarji pristaši (ali vsaj simpatizerji) Levice…
Kdo bo ukradel naslednjo revolucijo? 🙃
[/quote]

Pa koliko je tistih, ki ne priznavajo ne teh levo-desno usmeritev in drugih etiket…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Fak, kot da so vsi levičarji pristaši (ali vsaj simpatizerji) Levice…
Kdo bo ukradel naslednjo revolucijo? 🙃
[/quote]
Razlike so tako minimalne, da so nepomembne. Je pa res da vam današnja garnitura učinkovito uničuje ugled. No če rabiš podporo, je ljudi lažje še strašit, kot pa obljubljat bolji život. Čeprav se pravljice še vedno dobro prodajajo.

Pa koliko je tistih, ki ne priznavajo ne teh levo-desno usmeritev in drugih etiket…
[/quote]
Dejte ga že na politični forum.

Pa koliko je tistih, ki ne priznavajo ne teh levo-desno usmeritev in drugih etiket…
[/quote]

Ker nima smisla. Delimo se na tiste, ki imajo in na tiste, ki nimamo.


Dejte ga že na politični forum.
[/quote]
Tara dej gmah.


Tara dej gmah.
[/quote]

Spat pojdi!

Spat pojdi!
[/quote]
:-)))


Razlike so tako minimalne, da so nepomembne. Je pa res da vam današnja garnitura učinkovito uničuje ugled. No če rabiš podporo, je ljudi lažje še strašit, kot pa obljubljat bolji život. Čeprav se pravljice še vedno dobro prodajajo.
[/quote]

Nimam tovrstnih interesov, pa vseeno hvala za nasvet. Sicer pa vidim, ja, že prej omenjene etikete…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Nimam tovrstnih interesov, pa vseeno hvala za nasvet. Sicer pa vidim, ja, že prej omenjene etikete…
[/quote]

Ne dajem nasvetov. pišem kar opažam. Jaz sem samo eden tistih, ki nimajo. Glede etiket, kako govoriš z ljudmi, ki se imajo za ene in druge, uporabiš etikete, ali pa tvegaš, da bulijo vate kot telički, ker jim nič ni jasno.
Tkole, zdaj grem pa služit, da bo za davke.

Ne dajem nasvetov. pišem kar opažam. Jaz sem samo eden tistih, ki nimajo. Glede etiket, kako govoriš z ljudmi, ki se imajo za ene in druge, uporabiš etikete, ali pa tvegaš, da bulijo vate kot telički, ker jim nič ni jasno.
Tkole, zdaj grem pa služit, da bo za davke.
[/quote]
Jep, izberem drugo. Pa naj bulijo, če niso sposobni brez etiket spozna(va)ti človeka.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kot je rekel Svejk, najbolje je, da gres za plugom in voluharje z motiko po glavi.

On se je ocitno bolj zaletel v motiko, kot kaj drugega.

Je še veliko slabših od njega.

Mislim si… da ima v obilju vsega, kar pri ljudeh preziram.

Že ime in priimek ima tumast, kaj šele glavo.

Res se iz zunanjosti človeka ni lepo norčevati, ampak s temle revežem se je narava res poigrala. Ko vidim ta napihnjena lička in mala usteca, se mi zdi, da ni s tega planeta:)) Ko pa spregovori, pa take traparije cen letijo iz tistih majčkenih ustec, da normalnega človeka kakat prime.

Moje mnenje o njem je, da je inteligenten mlad intelektualec, ki vidi Slovenijo z mladimi očmi in je predstavnik mlade generacije, ki bi rada izvila Slovenijo ven iz korupcije, iz tajkunstva iz brezposelnosti, z realno socialno pomočjo za delovne omejene, z možnostjo dostojanstva vsem, ki so sposobni delati.
Skratka, meni se zdi brihten fant z realnimi razmišljanjem.

Samo njegov šef Janez Janša pa mi ni všeč.

hja pa se ocenjuje po videzu, Kramberger bi mogoče bil predsednik države, če ne bi tako čudno zgledal.
Ta človek kvečjemu ponižuje druge, isto kot njegov Fürer, Šarca je teral v xy državo, ker je bil posvojen v otroštvu, človek, ki se gre politiko, more bit pripravljen, da ga javnost sesuje že zarad ene besede, kaj šele zarad izgleda. Türk več ni imel šans za predsednika, ko je izjavil…, drugorazredna tema…, tako je začela delat desna mašinerija proti njemu.

Moje mnenje je, da je glih ta prav za SĐS.

Samozavesten mlad intelektualec, ki zna delati s svojo glavo.

Mislim si… da ima v obilju vsega, kar pri ljudeh preziram.
[/quote]

Pamet mu pa zavidaš, kajne!


Najboljši komentar, ha ha!


Najboljši komentar, ha ha!
[/quote]
;))))))))))) S tako glavo delati ni lahko… Auč.

New Report

Close