Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kakšno vlogo igra plača moškega pri ženskah?

Kakšno vlogo igra plača moškega pri ženskah?

So pa med nami. :)))

Jebemti. Kam bi pa prišli, če bi bli vsi Zver, Mate in Podobnik. :)))))

tile itak niso najbogatejši:)

raj recmo…kak hrvatič:)

tle v sloveniji itak pravij mogotcev nimamo:)))))

politiki pa nimajo garancije, da bo tak priliv še dolgo…pa še doma niso nič:)

pr vsem tem, po čem se koga ceni, mi gre še najbolj na jetra, ko eni rečejo….je pa izobražen:))

Ženske pa smo tako ali tako preveč kompleksna bitja, da bi se težko reklo….ta je pa na denar padla….verjetno je denar eden izmed dejavnikov, ki povleče:), vse pa gotovo ni, ker če bi bil, bi bilo 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških samskih:)

Niso najbogatejši so pa prefinjeno uspešni prasci. :))))

Izobražen in pameten.

Med tema dvema pojmoma je tak velikanski prepad, ej…. ja, ampak včasih je glavno, da je nekdo izobražen!!!!!

Jebela cesta… če bi bili vsi dedci taki, pol bi Lunca stradala.
Stradala ljubezni, stradala seksa, stradala vsega.
Ker mi ni bolj bljak ljudi od teh naštetih. Pa še kakih 50 jih lahko mirno dodaš!

od katerih bi bil samo zver za ponucat, ker je kolikor toliko čeden:)))

pa osamljen;)
(baje da je očka samohranilec:)))

ja, še dobro, da obstajajo (mo?)-))) moški, ki se ne izpostavljamo v javnosti, ne delajo (mo?) reklame, so (smo?) takorekoč neopazni in celo trudijo se, da se ne izpostavljajo, tako da je ženska totalno presenečena, tako da na rit pade, ko jih (nas?) spozna…

Taki moški niste neopazni, dragi moj….
Prava ženska zna najt pravega moškega tako, da na skrivaj in na hitro kje sreča njegov pogled. In to je to. Ni treba, da pozna njegov bančni račun do podrobnosti… in da v časopisu dnevno spremlja njegove izjave… sploh ne!
Potreben je le pogled.
Ja, in potem pade na rit…

New Report

Close