Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kam bi priporočali (morje)

kam bi priporočali (morje)

Konec tedna se odpravljamo na morje, pa se še vedno nismo odločili, kam bi šli. Edino to smo se odločili, da gremo na hrvaško obalo.

Ali mi lahko svetujete, kam bi nam priporočali z dvema majhnima otrokoma in naslednjimi pogoji:

-apartma največ 200 metrov od plaže
-na plaži senca!!!
-lahek dostop v morje (zaradi otrok, da ni treba skočit takoj v globoko vodo), najraje prodnata ali peščena
-blizu trgovina

Najlepša hvala za vaše ideje, ker sem že čist obupana, da ne bomo našli nič primernega.

Koliko naj bosta temparatura morja in zraka, kdaj naj se začne mračiti in najpomembneje, koliko ljudi je lahko na plaži?
Ti takoj napišem ožji izbor.

http://lmgtfy.com/?q=med+over+net+apartma+ob+pla{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}BEi

Mi smo se revno vrnili iz Crikvenice. Tam je zelo fajn plaža za male otroke, so po večini samo družine z malimi navihančki tam. 🙂 Je pa kar se tiče apartmajev zelo hitro malo v klanec in polno stopnic… Upam, da sem vam kaj pomagala pri izboru.

Apartmaji v kamopu Zaton so čudoviti.

Pa se da kako preveriti, če je še kaj fraj?

Rab, Supetarska Draga tudi pade v ta tvoj opis. Lahko greste dol kar na pamet, pa tam, kjer piše Apartmani free, greš in vprašaš, kje pustite prtljago…

Pa se da kako preveriti, če je še kaj fraj?[/quote]

pokliči na +385 23 280 280

internetna stran (ampak o prostih mestih ne boš našla informacij na netu):

mail: [email protected]

Se podpišem… je pa res, da je zdaj trenutno fraj še samo v kampu (počitniške prikolice, bivalni kontejnerji & co.) ali pa apartmaji s 4 zvezdicami, ful lepi a dragi ko hudič. Mi smo glih rezervirali v četrtek, so še imeli fraj apartmaje… komaj čakam da se odpravimo na pot 😀

Se podpišem… je pa res, da je zdaj trenutno fraj še samo v kampu (počitniške prikolice, bivalni kontejnerji & co.) ali pa apartmaji s 4 zvezdicami, ful lepi a dragi ko hudič. Mi smo glih rezervirali v četrtek, so še imeli fraj apartmaje… komaj čakam da se odpravimo na pot :D[/quote]
Dragi že.
Ampak mi na to gledamo tako.
Poleti si lahko privoščimo samo 10 do 14 dni dopusta.
Nekateri si ga več.
Nekateri imajo dol parkirane prikolice čez celo leto in palčujejo pavšal. te pride doust še več E.:))

Imaš pa v Zatonu:
– čudovite apartmaje z vsem potrebnim
– apartmaji v senci, pred apartmaji urejena otroška igrišča (piješ kavo na terasi, medtem gledaš otroke, ki se igrajo–idila)
– urejena plaža, igral povsod ogromno

– mivka na plaži, senca ob plaži (borovci)

– supermarket, kjer lahko kupiš praktično vse
– zdravnik v naselju
– odlične restavracije
– animacija za velike in majhne
— ne vem, kaj bi še napisala, ker ni da ni

Nam je zATON ZAKON!!!!!

No, pretiravat tudi ni treba. Zaton je že v redu (pozabila si bazene – sicer z ledeno vodo), samo na prijaznosti bi lahko malo delali, restavracije res niso bogvekaj, no, v trgovini cene navite, pa v sezoni je gužva za popizdit, sence na plaži še zdaleč ni povsod in zvečer nimaš kam, razen da ostaneš v kampu.
Je vseeno super in verjetno boljše od večine hrvaških kampov, nikakor pa raj na zemlji, kot ga opisuješ ti. Je treba zmeraj predstaviti pluse in minuse, ko svetuješ človeku dopust.

Nam se zdijo tam zelo prijazni.
Restavracija–tista na sredini kampa nam je odlična.
Kako ni sence? Saj so borovci?
V kampu se zvečer dogaja precej. Vsak večer živa glasba, diskoteka in če ti je dolgčas, greš v Zadar, ne? Saj je blizu.
Ampak meni zvečer nikoli ni bilo dolgčas.

Gužva?
No, ja. Tudi kje drugje je, a ponujajo dosti manj.

O prijaznosti bi se dalo razpravljati, pa nima smisla.
V kampu imaš bolj bogo self-service restavracijo in eno normalno. V redu hrana, ampak če kaj vem, drago kot žafran. Nikakor pa presežek.
Senca je samo tam, kjer so borovci – niso pa povsod, še zdaleč ne. Kolikor vem, so samo pod apartmaji, celotna plaža je dolga pa 1,5 km.
Kako mora biti tam nagužvano v sezoni, si ne znam predstavljat.
Ni vsem do ‘kamp animacij’.
Do Zadra je 20 minut v eno smer. Saj greš, ampak prav vsak dan verjetno ne. Pogrešala sem večerni nekampovski utrip.

Ti ne oporekam, da je v Zatonu super, ima pa tudi svoje minuse. To zmeraj pogrešam, ko priporočate določene destinacije, ki jih predstavite po svoje, prideš pa dol, si pa razočaran. Malo objektivnosti, ne pa NAM JE ZATON ZAKOOOON!

Kakšna je pa temperatura mivke sredi avgusta?

Mi je čisto vseeno, kaka je temp. mivke sredi avgusta, hodimo konec avg. ali začetek sept. Ker ni gužve, vsaj velike ne… V kamp ne hodimo, nikoli nismo bili kamperji in nikoli ne bomo…

Sicer pa sama veš, da je naselje idealno za mlade familije, večer po deseti je mir, otroci lahko v miru spijo, ni nobenega razgrajanja, sicer tile bazeni niso na posrečenem mestu; prej ko so bila mnogo več igral mi je bilo bolj všeč, ampak eni radi gredo na bazen. Še bolj pa mi je všeč, ker najdeš zelo zelo malo slovencev. Ponavadi konec avg. vidiš na parkirišču ca. 5-7 slo avtomobilov. Super. Prijaznost? Še nikoli ni bil tam nihče do mene neprijazen. S čistilkami ponavadi vsako jutro malo počvekamo, če imam glih kuhano kavo jih povabim na kavo – včasih se tudi odzovejo povabilu, ampak glih za tisti šlukec in šibajo naprej, tudi ostalo osebje je ok. Pač kako tuliš v gozd, tak odgovor dobiš ven…

Edini minus, ki bi ga dala je visoka cena… ampak zato gremo ponavadi konec sezone v zaton. V glavnem: NAM JE ZATON ZAKOOON!!!!! Kdor pa hoče hotel, pa naj gre v hotel 😀

No ja, teli apartmaji so pa bolj srednje čudoviti. Ful mi je hecno, kako na Hrvaškem še niso opazili, da se ljudem na dopustu ne da pomivati posode in bi končno začeli svoje apartmaje opremljati še s pomivalcem? Masažno tup kabino dajo not, kot da to bolj rabimo.

Kolk pa stanejo tile apartmaji s 4 zvezdicami? In kaj to pomeni, da so ful lepi? A majo lepo novo pohištvo?

Mi je čisto vseeno, kaka je temp. mivke sredi avgusta, hodimo konec avg. ali začetek sept. Ker ni gužve, vsaj velike ne… V kamp ne hodimo, nikoli nismo bili kamperji in nikoli ne bomo…

Sicer pa sama veš, da je naselje idealno za mlade familije, večer po deseti je mir, otroci lahko v miru spijo, ni nobenega razgrajanja, sicer tile bazeni niso na posrečenem mestu; prej ko so bila mnogo več igral mi je bilo bolj všeč, ampak eni radi gredo na bazen. Še bolj pa mi je všeč, ker najdeš zelo zelo malo slovencev. Ponavadi konec avg. vidiš na parkirišču ca. 5-7 slo avtomobilov. Super. Prijaznost? Še nikoli ni bil tam nihče do mene neprijazen. S čistilkami ponavadi vsako jutro malo počvekamo, če imam glih kuhano kavo jih povabim na kavo – včasih se tudi odzovejo povabilu, ampak glih za tisti šlukec in šibajo naprej, tudi ostalo osebje je ok. Pač kako tuliš v gozd, tak odgovor dobiš ven…

Edini minus, ki bi ga dala je visoka cena… ampak zato gremo ponavadi konec sezone v zaton. V glavnem: NAM JE ZATON ZAKOOON!!!!! Kdor pa hoče hotel, pa naj gre v hotel :D[/quote]

Lej, ženska gre na morje ta vikend, kar je sredina avgusta. Tko da je čisto vseeno, kdaj hodite vi ali kdaj mi. Njo zanima, kako je zdaj. In kakor so poročali tisti, ki so bili julija ali avgusta, na mivko ni za stopit, ker je vrela. Ni ravno idealno za otroke, a ne in igro v mivki.

Že možno, da je izven sezone mir (kako ne bi bil, če ni veliko gostov), v sezoni pa je baje čisto drugače in neznosno.

Sicer pa debata treh, kar se počitniške destinacije tiče, nima smisla. Če avtorico zanima, naj si prebere več o Zatonu na forumu Kam in kako na počitnice.

Pa kako to fino narediš? Te kar samo pelje:-))

R

Vse našteto se zelo lepo dobi v okolici Makarske, Brela, Baška voda, tudi malo nižje – na primer Tučepi. Po AC do ŠEstanovca, do Brele je na primer manj kot 15 km ko zapustiš avtocesto. Skozi Vinico se pride iz LJ v 4h30min brez problema. Tukaj so slike in informacije:
http://www.brela.hr/fotogalerija.htm

Na podnebje južno od Splita poslabšanja iz severa skoraj ne vplivajo več in je glede vremena veliko bolj sigurno. Pa morje je tam dol tako, da ti potem v Istri ali v slovenskem primorju ni več za v vodo hodit.

Zgoraj je omenjena CRikvenica – tam moraš pazit, kam greš, lahko da je do plaže 300 metrov in 100 višinskih metrov…

Lepa lokacija je še Primošten na primer.

3-4 urce iz štajerskega konca…trajekt do tkona in greš lepo desno ob obali povprašat, kje je še kaj fraj…po moje se še marsikje najde…pa ne 20 m od morja, ampak direkt na plaži, kjer si ves dan sam pred hišo ob morju, najhuje se ti lahko zgodi, da dobiš apartma na drugi strani ulice, tako da imaš celih 30 m do plaže…v morju mivka, daleč nizka voda in kamenje na plaži (da nimaš mivke še v “riti”) 🙂

3-4 urce iz štajerskega konca…trajekt do tkona in greš lepo desno ob obali povprašat, kje je še kaj fraj…po moje se še marsikje najde…pa ne 200 m od morja, ampak direkt na plaži, kjer si ves dan sam pred hišo ob morju, najhuje se ti lahko zgodi, da dobiš apartma na drugi strani ulice, tako da imaš celih 30 m do plaže…v morju mivka, daleč nizka voda in kamenje na plaži (da nimaš mivke še v “riti”) 🙂

New Report

Close