Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam gre duša po smrti?

Kam gre duša po smrti?

Kakorkoli že gledamo na čas, je dejstvo, da vsakemu pripada tisti čas in prostor, kjer živi in to je njegovo. Tega mu ne moreš vzeti in ko človek umre, ne pomeni, da je izgubil življenje, ampak, da je tam meja na številski osi časa, do katere sega njegovo življenje ali pa “desni oglati oklepaj”. Nihče se ne more premikati po osi nazaj ali prehitevati (FF, REW) ali jo podaljševati, razen, če smatrate sprejemanje odločitev kako zdravo boste živeli za podaljševanje oziroma bolezni in umore za krajšanje.

Je pa težko odgovoriti na vprašanje kam gremo po smrti, če niti ne vemo točno kaj sploh je življenje in od kod smo prišli. Če predpostavljamo, da nismo prišli “iz nič-a” (spomnimo: energija ne pride iz nič, energije se ne ustvarja, ampak se jo pretvarja), potem verjetno tudi ne gremo v nič. Ampak kako pa razumeti povezavo med energijo in “dušo”? Če neko malo energijo v velikem svetu oddajamo v obliki toplote, tudi ta toplota vpliva na svet in ga spreminja (ali pa pomaga spreminjati). Naše življenje in to kako delujemo v svojem okolju je tista energija, ki jo oddajamo in ki ne gre v nič. Tudi, če se celo življenje skrivaš med 4 stenami, si s tem, ko nisi nič naredil, vplival na svet (sploh ob misli, da BI LAHKO, pa nisi). Zato glede verovanja vedno pravim, da dokler pomaga človeku živeti po vesti in premagovati ovire, kot so brezdelje (lenoba) in recimo depresija, je to koristen software. Kadar pa vera, astrologija in podobne zadeve delujejo na človeka destruktivno (pobijanje in izločanje ljudi na podlagi verskega prepričanja ali pa: “bog bo že vse uredil, meni ni treba posegati v to”) in ležerno (tak sem, ne bom se spremenil), takrat pa to je neke vrste opij in je škodljiv.

Smrt nekoga je lahko tudi idealna priložnost, da se začnemo zavedati, da je vse minljivo in začnemo bolj polno in aktivno živeti, morda razmislimo, kaj bi drugače naredili, če bi bil ta človek še živ in na podlagi tega spoznanja spremenimo odnos do drugih (še živečih ljudi). Žalovanje je naraven proces spoznanja pri človeku, kadar izgubi nekaj, na kar je bil čustveno navezan. Ampak ob tem se nima smisla sekirati za stvari, na katere sami nimam vpliva. Žalostni smo lahko tudi zato, ker bi nekaj lahko naredili drugače, ko je bil ta človek še živ.

Po smrti noben smrtik ni ostal dva metra pod zemljo.

Zato, ker je gospod Jezus Kristus vstal od mrtvih.

Za vsako osebo, ki umre ima svoj večni dom po svoji smrti.

Zame smrt ni dokončna smrt, ampak ponovno, da se rodiš in vstopiš v drug svet.

Povejte mi, kako mislite da se boste reinkarnirali na Zemljo čez x let ko je znanstveno dokazano da bo nekoč Zemlja nenaseljiv planet in bo človeštvo izumrlo?


Aja, in Zemlja je edini planet v tej galaksiji in da ne rečem, prostranem vesolju, pa homo sapiens edina možna humanoidna vrsta? 🙂
Za zdaj je še lepo naseljiv in smo tu v človeški obliki, da odslužimo svojo kazen.


Po (moji) smrti ni ničesar več?
Tako je rekla tudi muha enodnevnica, ko so ji pripovedovali o jutrišnjem dnevu.

Duše pravičnih so v Božjih rokah in so v miru.

Greš pred itentitete,ki skrbijo za življenje na tej zemlji in odločajo o tem a si pripravljen na višji nivo,ali se moraš vrnit na zemljo in še naprej učit,dozorit.V obeh primerih traja nekje 3 mesece.

Če si pa uspešno opravil nekaj življenj,da si pomagal,nobene slabe stvari,prijazen,spoštljiv,pa preideš na višji nivo biti,na drugem planetu,kjer so stvari,ki se ti sedaj zdijo kot SF tam resnica,lahko letiš,z umom brez težav premikaš predmete,komuniciraš na daljavo,…

O nekih pravljicah o peklu in nebesih ne verjemi.pekel je zemlja,nebesa so višje življenje.

Greš pred itentitete,ki skrbijo za življenje na tej zemlji in odločajo o tem a si pripravljen na višji nivo,ali se moraš vrnit na zemljo in še naprej učit,dozorit.V obeh primerih traja nekje 3 mesece.

Če si pa uspešno opravil nekaj življenj,da si pomagal,nobene slabe stvari,prijazen,spoštljiv,pa preideš na višji nivo biti,na drugem planetu,kjer so stvari,ki se ti sedaj zdijo kot SF tam resnica,lahko letiš,z umom brez težav premikaš predmete,komuniciraš na daljavo,…

O nekih pravljicah o peklu in nebesih ne verjemi.pekel je zemlja,nebesa so višje življenje.
[/quote]

… a me vseeno zanima od kod vse to natančno vedenje?
Hvala.

Kar nekaj let verujem v to, da obstaja življenje po življenju.
Že cel moj obstoj bijem bitko. Dan za denem mi življenje postavlja ovire. Že kot otroku, najstnici in kot materi. Že od nekdaj sem se spraševala zakaj jaz ali delam z otrokoma dobro.
Nato sem šla na regresijo. Šla sem v v čas otroštva, v prejšnja življenja, videla svojo smrt v prejšnjem življenju in življenje po življenju.
Po tej izkušnji sem pomirjena. Predvsem z življenjem, ki ga živim sedaj in smrtjo.
Greš na lepši kraj, kjer ni obsojanja, je samo veliko ljubezni. Če je v življenje tvoje telo delalo hudobne stvari ( duša je čista, vendar ne more vplivati na dejanja telesa in možganov v zemeljskem življenju), gre v šolo, kjer se ji pomaga, da v naslednjem poskuša pozitivno vplivati na telo. In ko je duša pripravljena, gre v drugo telo, lahko pa živiš več življenj v istem telesu.
Izkušnja je fenomenalna. Še bom šla.

Mene je pa ravno tega strah, ker nikoli ne veš kakšno telo in izkušnje boš dobil v naslednjem življenju.
Kaj, ce bo še slabše kot je sedaj?
Meni bi bilo veliko bolje, če bi se s smrtjo vse zaključilo.
Ali se ti je življenje po regresiji kaj spremenilo? Si odpravila kakšne strahove in globoke blokade v sebi?
Včasih tudi v regresijo dvomim, kaj če to možgani sami “proizvedejo” in ni to UVID v prejšnja življenja.
Recimo tako kot sem slišala, da je bela svetloba ob smrti (tisti ki so klinično mrtvi jo opisujejo) posledica pomanjkanja kisika v možganih.
Kaj pa ti meniš o tem?
Hvala.

Mene je pa ravno tega strah, ker nikoli ne veš kakšno telo in izkušnje boš dobil v naslednjem življenju.
Kaj, ce bo še slabše kot je sedaj?
Meni bi bilo veliko bolje, če bi se s smrtjo vse zaključilo.
Ali se ti je življenje po regresiji kaj spremenilo? Si odpravila kakšne strahove in globoke blokade v sebi?
Včasih tudi v regresijo dvomim, kaj če to možgani sami “proizvedejo” in ni to UVID v prejšnja življenja.
Recimo tako kot sem slišala, da je bela svetloba ob smrti (tisti ki so klinično mrtvi jo opisujejo) posledica pomanjkanja kisika v možganih.
Kaj pa ti meniš o tem?
Hvala.
[/quote]

Počakajte. Kam se vam mudi. Ko bo čas, izveste vse.
Vsak izve.

______________________

Kaj bi lahko ti vzela s seboj še mene?

Mene je pa ravno tega strah, ker nikoli ne veš kakšno telo in izkušnje boš dobil v naslednjem življenju.
Kaj, ce bo še slabše kot je sedaj?
Meni bi bilo veliko bolje, če bi se s smrtjo vse zaključilo.
Ali se ti je življenje po regresiji kaj spremenilo? Si odpravila kakšne strahove in globoke blokade v sebi?
Včasih tudi v regresijo dvomim, kaj če to možgani sami “proizvedejo” in ni to UVID v prejšnja življenja.
Recimo tako kot sem slišala, da je bela svetloba ob smrti (tisti ki so klinično mrtvi jo opisujejo) posledica pomanjkanja kisika v možganih.
Kaj pa ti meniš o tem?
Hvala.
[/quote]
Saj se duša ne zaveda, kakšno telo bo dobila. ampak vsako dejanje v tem življenju lahko spremeni v kakšno telo se bo vselila. Duša sama izbira telo. Jaz se stalno vračam v isto. To se pravi, da moram nekaj spremeniti. Mogoče način razmišljanja, življenja…
Z regresijo se mi je življenje močno spremenilo. Nimam več zamer do mami, od nje sem se distancirala – rečem ne, ko je vsega preveč, ni strahu pred smrtjo, videla sem dušo od očeta, zvedela sem, da lepo skrbim za svoja otroka – imata posebne potrebe. Super. Samo ti moraš skozi uvid spremeniti samo sebe, ker druge ne moreš in ne smeš.
Kar se pa tiče bele svetlobe, ne vem. Sem že stara duša in skozi to nisem šla, temveč se mi je mudilo na oni svet. Res sem pa umrla zadovoljna s svojim življenjem.

Mene je pa ravno tega strah, ker nikoli ne veš kakšno telo in izkušnje boš dobil v naslednjem življenju.
Kaj, ce bo še slabše kot je sedaj?
Meni bi bilo veliko bolje, če bi se s smrtjo vse zaključilo.
Ali se ti je življenje po regresiji kaj spremenilo? Si odpravila kakšne strahove in globoke blokade v sebi?
Včasih tudi v regresijo dvomim, kaj če to možgani sami “proizvedejo” in ni to UVID v prejšnja življenja.ecimo tako kot sem slišala, da je bela svetloba ob smrti (tisti ki so klinično mrtvi jo opisujejo) pos
Rledica pomanjkanja kisika v možganih.
Kaj pa ti meniš o tem?
Hvala.
[/quote]

Enkrat sem guglala in našla ( se ne spomnim več kdo je bila) eno raziskavo ene naše, mislim, da je bila zdravnica, ki je šla to raziskovat. In tudi njej ni bilo jasno, ni se ujemalo z znanstvenimi dokazi o pomanjkanju kisika. Tako da, tudi ona dopušča možnost, da pa je morda res nekaj več kot vemo. 😉

Kam pa se gre to? Jaz bi sprobu to ker sem zaklet mam totalno nesrečo pri ženskah.

Ko človek umre, gre duša v vesolje. Če je človek delal hudobna dela, bo duša blodila po vesolju in dolgo iskala novo fizično telo, da se vrne na zemljo.
Če je bil človek dober in so bila njegova dela ljudem prijazna, se ta duša kmalu vrne na zemljo v novo fizično telo.


Ti pa malo bluziš.
Tja, kamor duša ‘gre’, je ‘izven’ materialnega vesolja. Če je telo delalo slabe stvari ali ima neke zamere in nerazrešene zadeve, se duša po smrti lahko dlje časa zadržuje v materialnem svetu (ali pa t.i. spodnjem astralu) in ne gre ‘naprej’, kar se potem kaže kot duhovi in poltergeist pojavi.
Duše se reinkarnirajo hitro samo, ko imajo kaj za nujno razčistit, ponavljat iste lekcije, ker je bilo življenje ‘nezadostno’ ali prehitro prekinjeno, najpogosteje je to v primeru samomora.
Če je bilo življenje ‘dobro’, se ne rabi vračat kmalu, odvisno od potreb in želja.
Telesa nič ne išče po vesolju, temveč ji je ponujenih več izbir, glede na potrebe za dušin razvoj.


Ti pa malo bluziš.
Tja, kamor duša ‘gre’, je ‘izven’ materialnega vesolja. Če je telo delalo slabe stvari ali ima neke zamere in nerazrešene zadeve, se duša po smrti lahko dlje časa zadržuje v materialnem svetu (ali pa t.i. spodnjem astralu) in ne gre ‘naprej’, kar se potem kaže kot duhovi in poltergeist pojavi.
Duše se reinkarnirajo hitro samo, ko imajo kaj za nujno razčistit, ponavljat iste lekcije, ker je bilo življenje ‘nezadostno’ ali prehitro prekinjeno, najpogosteje je to v primeru samomora.
Če je bilo življenje ‘dobro’, se ne rabi vračat kmalu, odvisno od potreb in želja.
Telesa nič ne išče po vesolju, temveč ji je ponujenih več izbir, glede na potrebe za dušin razvoj.
[/quote]

Toliko o bluzenju… obišči psihiatra.

Duša sama izbere starše, ki bodo dobili otroka na podlagi vseh izkušenj, ki jih je imela v prejšnjem življenju. Nerojenemu otroku se vibracijsko približuje in posluša kaj mu starši pripovedujejo.
Ko so energije pravilno nastavljene, se duša spet spusti na fizično raven, to je notranji klic v reinkarnacijo.

Od komunajzarjev gre dol v pekel k Satanu, Titu, Stalinu, Hitlerju, Mussoliniju ….
Od ljudi pa v nebesa k Bogu in nekomunajzarjem

Toliko o bluzenju… obišči psihiatra.
[/quote]
Psihiatri se ne ukvarjajo s tem, bolje se pozanimaj. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=ebIPHWevXZ0

https://www.youtube.com/watch?v=v1mQT1u_45I

Če že nekam mora it, gre v vice, potem se pa Pero pa Satan zmenita naprej. :)))

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Jaz se pa na planet Zemljo ne želim nikoli več vrniti.
Zakaj?
Ker je to planet kaznjencev.
Če je res kaj na tem, bi si jaz želela priti na višje duhovne planete, kjer so čistejše frekvence, višje zavedanje in delovanje.


Psihiatri se ne ukvarjajo s tem, bolje se pozanimaj. 🙂
[/quote]
Pardon! Nekateri pa se:
https://en.wikipedia.org/wiki/Brian_Weiss

New Report

Close