Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam greste letos na dopust?

Kam greste letos na dopust?

Verjetno vsi z nadpovprečnimi plačami, da si lahko privoščite … uživajte

en teden na Irsko, potem pa še na Lastovo za cel mesec, vmes na en koncert na Dunaj in en v Zagreb

😉

Odkar sem sama, ne grem nikamor. Dolgčas je, če nimaš nikogar, da podeliš vtise, poleg tega pa je tudi bistveno dražje zaradi doplačil za enoposteljno sobo. Z možem sva načrtovala, da bova hodila okrog, ko bodo otroci samostojni, a žal se je obrnilo drugače. In tako ostajam doma 🙁

Zelim si, da bi lahko sla na losinj. Ce pa tja ne, pa kam v istro. Neke dolge voznje v dalm. Me ne vlecejo, ceprav mi je tudi makarska riviera zelo vsec. Na koncu bo spet vse ostalo pri sanjah kot ze vrsto let do sedaj in bom lahko samo sanjarila doma 🙁

A NI V SLO KRIZA?

greš z menoj?


Vi to resno ali se hecate??? Mi mislimo iti na Hrvasko za en teden ampak vprasanje ce bo kaj s tega… koliko pa vi sluzite da si lahko privoscite vse to???

za 14 dni na Kubo

Gremo na Kubo, plaže fantastične bela mivka in palme, hiška na obali ob morju.
Kubanci pečejo odojke , krokodile … kubanski rum in kokteili, cigare … neverjetni ljudje … ugodna cena tako rekoč identična destinacijam na hrvaškem. Veliko zanimivosti in nobenega čefurja!


A cena dopusta na Kubi je identična ceni dopusta na Hrvaškem? Resno ti to? Koliko konkretno te bo stal dopust na Kubi?

Gremo v lastni režiji izven turističnih con, privat najem lesene hiške na obali, okoli 1500 eur za 14 dni brez odrekanja in z povratno karto.

Kuba poleti je precej poceni, ker je to slabo, monsunsko obdobje. Najboljši meseci za obisk Kube so od novembra do aprila.

zdaj dobiš pakete že od 600 evrov naprej (letalo in hotel)

Je res, pa vendar ima kuba kopalno sezono celo leto, naj obilnejše obdobje padavin pa je med septembrom in novembrom. Temperature v povprečju pa med 25 in 30 stopin (južni del kube) v havani pa pade tudi pod 15 stopim.

Za prvomajske v Crikvenico, poleti Hvar, 10 dni, jeseni pa Budimpešta 5 dni.

15 dni Floride, Miami.
Finally!

Ne ravno poleti. Konec maja. New York, Boston, vzhodna obala, Maine….

Ne ravno poleti. Konec maja. New York, Boston, vzhodna obala, Maine….[/quote]
Lepo vam. Koliko vas bo prišlo, okvirno, pa hvala.

Na Galapagos.

Mi gremo pa za 4 dni v Istro pa za 14 dni v Nemčijo na vikend potem pa še na očetov vikend v Pomurje.
Mormo šparat… Morja pa midva s partnerjem ne marava, gremo tja samo zaradi otrok.

Letos tudi mi v Istro.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tako kot lani in zadnja leta. Doma bomo.

Prvi maj v Rabac za 4 dni, junija sama z može m v Olimie 3 dni, poleti en teden Zadar, en teden Olimie. Vsi že komaj čakamo. Vmes grem pa še službeno na Roglo za dva dni in septembra s službo v Italijo za 3 dni. Čist happy.

Z avtodomom bomo 14 dni fiesi in potem še 7 dni v gorah.

V lastni režiji gremo en teden čez Prekmurje, Budimpešto, v Krakov, ogled Auschwitza, do Prage (tam vsaj 2 dni) in nazaj domov. Potem še 10 dni v Savudriji.

V južno Dalmacijo na otok, menda top5 destinacija, kam točno pa ne povem, ker ni prostora za vse. Destinacija, pogled, lega, morje… menda sanjsko za večino, ki to vidijo. Najem app pa le cca. 700€ za dva tedna !?

New Report

Close