Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kam na morje (Dalmacija)??

Kam na morje (Dalmacija)??

Pozdrav,

ker imam posebne zahteve glede poletnega dopusta, kje in kako ga preživeti, sem se odločila, da odprem novo temo.

Skratka, čisto enostavno, sanja se nama ne, kam na morje, zato iščeva dobre predloge. Želiva izključno dalmacijo, od Zadra do Splita, dlje ne, ker greva le za 4 noči.

Zanima me, katero mestece je “kul” za hiter oddih, da je v vse na kupu – plaža in center, da imaš zvečer kam za it, da se v mestu kaj dogaja… odpadejo Pag, Biograd na Moru in Vodice. Hvaležna bom vsakega predloga.

Lepo dopustovanje vam želim!

Kaj bi ti svetovali? Otoki najbrž odpadejo za 4 dni. Pag ni v Dalmaciji. Mogoče Bibinje, Sukošan?

Murter je lep.

Od Splita do Brele je ura vožnje. Sem tudi sama že bila v Breli za 4 noči, meni je Brela res lepa. Seveda zna biti v top sezoni guzva,  to pa le imej v mislih.

Nin

Odvisno kaj isces masovni turizem ali umirjen. Imas tudi Pirovac blizu Murterja ali Rastlina pri Zatonu v Sibeniku.

Za tebe je super destinacija otok Lastovo

Odgovor na objavo uporabnika
Dopustnica761, 26.07.2024 ob 07:45

Pozdrav,

ker imam posebne zahteve glede poletnega dopusta, kje in kako ga preživeti, sem se odločila, da odprem novo temo.

Skratka, čisto enostavno, sanja se nama ne, kam na morje, zato iščeva dobre predloge. Želiva izključno dalmacijo, od Zadra do Splita, dlje ne, ker greva le za 4 noči.

Zanima me, katero mestece je “kul” za hiter oddih, da je v vse na kupu – plaža in center, da imaš zvečer kam za it, da se v mestu kaj dogaja… odpadejo Pag, Biograd na Moru in Vodice. Hvaležna bom vsakega predloga.

Lepo dopustovanje vam želim!

 

Pakoštane- Crvena luka najlepša plaža, Srima, otok Pašman, Trogir,

San Pedro

Umag, vse imas pri roki, se Slovenijo.

 

 

Petrčane pri Zadru.

    Vrgada
    Murter
    Pirovac

Posedarje

Crna luka

Odgovor na objavo uporabnika
Mario Galunić, 26.07.2024 ob 18:53

San Pedro

Misliš, da si duhovit ne nisi si primitiven.

Jaz imam raje Istro , ker je blizu. Je pa res, da gremo tja večkrat letno.

Odgovor na objavo uporabnika
Kiki979, 27.07.2024 ob 10:57

Jaz imam raje Istro , ker je blizu. Je pa res, da gremo tja večkrat letno.

V Dalmacijo, na Murter hodimo mi večkrat letno.

3.15 in smo dol.

ROgoznica,

Brodarica,

Klek…

New Report

Close