Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam naj se preseliva v okolico Ljubljane?

Kam naj se preseliva v okolico Ljubljane?

Grosuplje …

… ob konicah nič ne stoji na cesti, vlak vozi do centra LJ 25 minut in to zelo pogosto, mestni avtobus je podaljšan iz Ljubljane do Grosuplje, voz sicer precej dalj časa kot vlak.

Vse na dosegu roke, ogromno dejavnosti v Grosupljem …

Dva zagrizena Ljubljančana se v Grosuplju počutiva odlično že 7 let (sedaj skupaj z dvema otrokoma)

Trzin, imaš vlak, avtobus, še vedno dovolj blizu Lj, krožke, glasbeno šolo, šolo, knjižnico in ostalo vse v bližini. Edino kar manjka je še kakšna konkurenčna trgovina Mercatorju.

Cene v Trzinu so take kot v Ljubljani. POzabi.
Kot sem rekel. Če izven lj potem hiša. Pa ne 2 km izven ampak raje več, ker dejansko vožnja po AC je hitra, cene nepremičnin so pa z oddaljenostjo nižje.
Sicer pa še vedno trdim, da je pri teh cenah edina pametna stvar najem stanovanja, ki je poceni in nudi fleksibilnost. Če ti ni všeč greš pač drugam čez eno leto. Če se z nakupom zajebeš se zajebeš fejst in cene PADAJO in bo težko pametno prodat naprej….

Iz lastnih izkušenj svetujem Dolenjski del – Ivančna gorica, Višnja Gora, Stična.
Mirno, urejeno, vse bolj se razvija, dobre povezave z vlaki in avtobusi, obenem pa narava tako blizu … šole so ok, zdravstvena oskrba tudi, Lj je 25 minut stran po avtocesti …
Jaz ne grem več nazaj v mesto 🙂

še tole: Ivančna ima – velik Mercator, Hofer, dve pumpi, knjižnico, OŠ, gimnazijo, dva fitnesa, simpatično sobotno tržnico, vrtnarijo 🙂 … lahko najdeš stanovanje v bloku, lahko poiščeta hišo, dejansko za začetek in planiranje familije … po mojem super.

New Report

Close