Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam po dober in ugoden tatu

Kam po dober in ugoden tatu

Pozdravljeni,

Že kar nekaj časa razmišljam o tem, da bi si naredil tatu. Ubiatvu kar enega konkretnega. Osebno ne poznam nobenega tetoverja, tako da še ne vem, kam bi šel. Zanima me, če ima kdo kakšen predlog, oziroma priporoca koga v Sloveniji:) slišim od drigih, da jih je večina zelo dragih, in da znajo biti nekateri uveljavljeni tetoverji s studiji v ljubljani slabši, kot pa kakšni mladi garažni tetoverji. Je pa res da je verjetno tudi veliko garažnih tetoverjwv, za katere pa sta najbrs vprašljiva kakovost dela in pa sama varnost kar se tiče higojene itd…

    Hvala za odgovore🙂😁

Tatuji pac stanejo, nimas kaj, tu nima smisla sparat. Mene je komplet rokav na roki kostal okoli 1500e, tetovirala sem se v Kranju v studiu tatto Mato, delal pa je njegov vajenec Nejc, ki sicer ne dela vec tam, bo pa odprl svoj studio. Drugace tudi Mato ni slab, higieno imata oba na vrhuncu.

Zdaj bo v Plavi laguni, v Lj odprt nov tattoo studio- najboljših dveh tetoverjev pri nas.

Tvoj pristop je napacen. Ne isci najcenejsega oziroma pocenj, temvec kvalitetnega in dobrega. Cena naj bo postranskega pomena, sploh ce si mislis dat delat konkreten tatu.

Saj najbrz poznas tattoo fails, sicer pa poguglaj. Noces biti eden izmed tistih, ki jim zafrknejo tatu.

Jaz jih nimam, vem pa da je v Lj v bezigrajskem dvoru ena, Lady Electric, ki sem jo zdaj poguglala in ima kar lusne zadeve, kolikor je objavljenih. Izkusenj pa nimam, ampak pocakaj na vec predlogov oziroma poisci po drugih forumih.

Zavedaj se, da si delas permanentno “umetnino” na telesu in najbrz ne zelis, da bi slo kaj narobe.

ja js sm se sou k enmu mladmu v grosuplje mark klavs tattoo. prjatu mi ga je predlagou pa na instagramu sm vidu slike in mi je zgledal res dobr. pa je dost mlad in ma doma studio ampak fant res obvlada. Dela zelo dobre realistične tatuje in tudi zelo ugoden je. higiena in znanje na nivoju.Fant ima komaj 20 let pa je za moje pojme ze zdaj eden najboljsih v Sloveniji tako da priporocam res. Sm pa tudi sam kar nekaj casa iskal in se odlocal kam bi se sel tetovirati, ker clovek res tezko izbere kam bi sel si delati nekaj, kar bo imel celo življenje. Pa tudi od prijateljev sm slisal zgodbe kako nekateri niso bili zadovoljni niti z dragimi in kar dobro poznanimi tetoverji. Mislim sej logicno je, da tudi sama lokacija studia doda ceno tatuju. Če postaviš studio v ljubljani imas zlahka 100€ na uro, kar je kar neka ppvprecna cena, pa splph ni nujno da si tako dober, kot je recimo nek tetover s Tolmina, ki pa zna biti ugodnejsi in mogoce celo bolsi od kaksnega ljubljanskega. Se pa strinjam ja, da pri tatuju ni za sparati v nobenem primeru, saj bo za vedno na tebi😁

Drugace takrat ko sm js mal gledou za tatu pa brau so ful dobri tut Dejan Marič, Dani Novak, Mitja Kelenc, Hooligan tattoo na Ptuju, Dejan Laibach in Pino savnik. Je pa res da so precej drage in tudi cakalne vrste znajo biti pa tudi nekaj let🙂

 

Zelo zadovoljen sem bil z Nino Ornik v tattoo studio Maribor INK. Če hočeš imeti dober dobro narejen tattoo pojdi k njej. Sicer pa dobre tattooje delav Mariboru  tudi Ina Lutarič v Pineapple tattoo. Kolikor jo spremljam na FB je trenutno dobila 2. mesto na tattoo konvenciji v Reki. Pri ceni pa ne sparaj. Tudi pozneje ko je tattoo narejen ne šparaj pri vlažilnih kremah. Nega tattooja je pozneje zelo pomembna. Vse je odvisno, kako dolgo bo tattoo lep od same nege tattooja.

Odgovor na objavo uporabnika
DejanM., 05.12.2022 ob 11:36

ja js sm se sou k enmu mladmu v grosuplje mark klavs tattoo. prjatu mi ga je predlagou pa na instagramu sm vidu slike in mi je zgledal res dobr. pa je dost mlad in ma doma studio ampak fant res obvlada. Dela zelo dobre realistične tatuje in tudi zelo ugoden je. higiena in znanje na nivoju.Fant ima komaj 20 let pa je za moje pojme ze zdaj eden najboljsih v Sloveniji tako da priporocam res. Sm pa tudi sam kar nekaj casa iskal in se odlocal kam bi se sel tetovirati, ker clovek res tezko izbere kam bi sel si delati nekaj, kar bo imel celo življenje. Pa tudi od prijateljev sm slisal zgodbe kako nekateri niso bili zadovoljni niti z dragimi in kar dobro poznanimi tetoverji. Mislim sej logicno je, da tudi sama lokacija studia doda ceno tatuju. Če postaviš studio v ljubljani imas zlahka 100€ na uro, kar je kar neka ppvprecna cena, pa splph ni nujno da si tako dober, kot je recimo nek tetover s Tolmina, ki pa zna biti ugodnejsi in mogoce celo bolsi od kaksnega ljubljanskega. Se pa strinjam ja, da pri tatuju ni za sparati v nobenem primeru, saj bo za vedno na tebi😁

Drugace takrat ko sm js mal gledou za tatu pa brau so ful dobri tut Dejan Marič, Dani Novak, Mitja Kelenc, Hooligan tattoo na Ptuju, Dejan Laibach in Pino savnik. Je pa res da so precej drage in tudi cakalne vrste znajo biti pa tudi nekaj let🙂

 

Najprej se odloci kaksen tattoo zelis, potem isci cloveka. So si po stilu in stvareh ki jih delajo zelo razlicni.

Na denar pa ne glej.

Odgovor na objavo uporabnika
Potato101, 04.12.2022 ob 00:07

Tatuji pac stanejo, nimas kaj, tu nima smisla sparat. Mene je komplet rokav na roki kostal okoli 1500e, tetovirala sem se v Kranju v studiu tatto Mato, delal pa je njegov vajenec Nejc, ki sicer ne dela vec tam, bo pa odprl svoj studio. Drugace tudi Mato ni slab, higieno imata oba na vrhuncu.

Kako pa zgleda ta tvoj ‘sliiiv’? 😛

Jaz sem bila pri Lady Electric, ki jo je nekdo že omenil. Meni je bilo fajn. Zadovoljna z vsem.

Zdravo, se javljam spet.

Sem šel k Marku Klavsu v Grosuplje. Moram reči, da sem zelo zadovolen, tatu zgleda res top, zelo lepo zasenčeno in kvalitetno delo. Za v prihodnje pa še nevem, nekateri radi malo menjajo in dajo priložnost še drugim, samo zaenkrat se mi zdi, da bom kar tu ostal:)

Lp

Kaj pa kakšna fotka? Pa cena?

Lady Electric je meni naredila 3 tatooje. Zelo zelo sem zadovoljna.

New Report

Close