Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam po poceni zobni implantat?

Kam po poceni zobni implantat?

samo k hrvatom ne
te bodo prec zajebal

Tudi mene čaka “remont” na 5 in 6.
Koliko pribložno si moram našparat?

V strokovnih, poštenih in zanesljivih hrvaških klinikah tudi ne naredijo “vse v treh dneh”, no.

So klinike in so “klinike” na hrvaškem. Tako , kot so pri nas zobozdravniki in “zobozdravniki”.

Prosim napiši ime hrvaške klinike, kjer so te zajebal. Pošteno?


Sploh ne. Glede na cene in promet imajo mnogo več izkušenj kot naši.

Naši zobarji mnogo preveč zaračunavajo.

Meni je bilo tukaj super in veliko ceneje kot pri nas.

Vaš link

kaj je to dvig sinusnega dna? kako to naredijo?

morala bi zgoraj desno narediti en vsadek, a me je strah

kaj je to dvig sinusnega dna? kako to naredijo?

http://www.implantat.si/si/implantologija/dvig-sinusnega-dna

morala bi zgoraj desno narediti en vsadek, a me je strah
[/quote]

kaj je to dvig sinusnega dna? kako to naredijo?

morala bi zgoraj desno narediti en vsadek, a me je strah
[/quote]

http://www.implantat.si/si/implantologija/dvig-sinusnega-dna


Jaz imam en kup implantatov, tudi operacije, sinus lift, pa nisem imela niti najmanjšega zapleta. Bila sem na Hrvaškem, takoj za mejo. Jaz ne vem, ali imajo oni boljšo fakulteto, več prakse , ampak definitivno so tam boljši zobarji kot pri nas. Tukaj sem hodila k eni zobarki, ki je veljala za dobro in zelo drago, pa je bila v primerjavi z mojim hrvaškim zobarjem navadna šalabajzerka. Že pred leti mi je računala za čiščenje zobnega kamna 100€ in vse brez računa. Dlesni so bile razmrcvarjene, vse me je bolelo. Tukaj plačam 60€, narejeno pa je elegantno in lepo, brez krvi. Implantati so pa sploh zakon. Nekaj je narobe z našo stomatološko fakulteto!


Jaz imam en kup implantatov, tudi operacije, sinus lift, pa nisem imela niti najmanjšega zapleta. Bila sem na Hrvaškem, takoj za mejo. Jaz ne vem, ali imajo oni boljšo fakulteto, več prakse , ampak definitivno so tam boljši zobarji kot pri nas. Tukaj sem hodila k eni zobarki, ki je veljala za dobro in zelo drago, pa je bila v primerjavi z mojim hrvaškim zobarjem navadna šalabajzerka. Že pred leti mi je računala za čiščenje zobnega kamna 100€ in vse brez računa. Dlesni so bile razmrcvarjene, vse me je bolelo. Tukaj plačam 60€, narejeno pa je elegantno in lepo, brez krvi. Implantati so pa sploh zakon. Nekaj je narobe z našo stomatološko fakulteto!
[/quote]

enaka izkušnja v primerjavi s hrvaškim in slovenskim zobozdravstvom, samo s protetiko, ne implantati.
Pa že to, da ti naredijo vse v eni hiši ( od rentgena do puljenja) je velik plus – pri nas moraš pa letat od enega do drugega, pa po napotnice za slikanje, pa napotnica za stomatološkega kirurga….. Pa cene so dosti ugodneje,kot pri nas. -že od rentgena naprej, če greš samoplačniško pri nas, da si takoj na vrsti.

No, no, meni je moral pa slovenski privatnik reševati, kar so na Hrvaškem zašuštrali. Tam je tekoči trak, nobene poglobljene obravnave – taka je moja izkušnja, pa nočem posploševat. Imaš vsega. Je pa res, da so postali apetiti slovenskih zobarjev nenormalni, zato gre marsikdo raje čez mejo.

Bi tudi jaz prosil za ta mejl oz. Telefonsko tega zobarja v bosni.
Lepo prosim…
Vrhnčan Leon


Jaz imam en kup implantatov, tudi operacije, sinus lift, pa nisem imela niti najmanjšega zapleta. Bila sem na Hrvaškem, takoj za mejo. Jaz ne vem, ali imajo oni boljšo fakulteto, več prakse , ampak definitivno so tam boljši zobarji kot pri nas. Tukaj sem hodila k eni zobarki, ki je veljala za dobro in zelo drago, pa je bila v primerjavi z mojim hrvaškim zobarjem navadna šalabajzerka. Že pred leti mi je računala za čiščenje zobnega kamna 100€ in vse brez računa. Dlesni so bile razmrcvarjene, vse me je bolelo. Tukaj plačam 60€, narejeno pa je elegantno in lepo, brez krvi. Implantati so pa sploh zakon. Nekaj je narobe z našo stomatološko fakulteto!
[/quote]

Pismo nooo, zakaj na date kakega podatka kje ste to delali??

Polno ene hvale, pa vse brez veze …men so tud v vesolju ful fajn poštimali zobe, pa kaj pol …

Že v samem vprašanju posta je bilo lepo vprašano KAM iti?
Odgovor pa samo en kup ene hvale ??

Jst ti predlagam v Primadent, jaz sem sicer šla v KP ker sem bila hitrej na vrsti, ker majo kr gužvo je pa tut v Lj ambulanta. tuki si loh pogledaš https://www.primadent.si/… Dr. Mirjana je zakon, res dela natančno in tut ortopan ma v svoji ambulanti, tko da se ne rabiš še s tem ukvarjati če ga slučajno nimaš.

Katja, ena vaisica pri Velikih Laščah. Je za odtenek cenejša od povprečnih cen, jo pa pohvalijo, vključno z mano (imam pa mostiček).

Lahko prosim za kakšen kontakt od teh dveh iz tujine, prosim

Kaj pa Rijeka? Nekateri jo hvalijo, jaz jo ne poznam. Baje se zelo hodi tudi tja.

Pri osovnikarju v Škofji Loki je implantat 660€ potem pa še krona okrog 500 €.

Lepo pozdravljeni,

bi prosila kontakt za dobrega in kvalitetnega zobozdravnika, po možnosti pri nas ali pa iz Zagreba.

Hvala in lp

zdravo!pogoglaj galekovic na hrvaskem,sem mi zdi najmajn reklamacij.

New Report

Close