Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam prijavim – Barca ali ..?

Kam prijavim – Barca ali ..?


Razpis je bil le v poslovnih prostorih, kaj ima to zveze z dejstvom, da zaposleni nima zahtevane izobrazbe za DM?[/quote]

Sicer ne vem, za kaj se ti čutiš kvalificirano, ugibam, da je šlo za interni razpis in ne za razpis v poslovnih prostorih :p
Si se prijavila?
p.s. Če je bil razpis, so bili navedeni tudi pogoji…


Hvala, to mi veliko pomeni od tako dobro socialno prilagojenega osebka kot si ti. Sarcasm off
Če ne znaš povedati kaj koristnega STFU!!!

Bilo je objavljeno kar na oglasni deski v trgovini, sem šele kasneje sploh izvedela, da je sploh bil razpis. Zdaj pa tudi ti STFU, ker ne poveš nič pametnega.

Bilo je objavljeno kar na oglasni deski v trgovini, sem šele kasneje sploh izvedela, da je sploh bil razpis. Zdaj pa tudi ti STFU, ker ne poveš nič pametnega.[/quote]

Oprosti, ne razumem tvoje logike. Na srečo očitno.

kaj ti pomaga formalna izobrazba, če so našli bolj izkušeno osebo neglede na izobrazbo?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Če v službi uporabljaš takšne najstniške kratice se ne čudim. Verjetno nisi le čudna ampak tudi grda, posledice pa vidiš.

New Report

Close