Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam prijaviti kretena, ki vodi svojega psa v ograjen park?

Kam prijaviti kretena, ki vodi svojega psa v ograjen park?

Na sončno upravo.
Sebe pa naročit v Polje.

Mogoče kar se paralizatorjem na lastnika psa?

smo v naselju in vsako jutro imam pred hišo kup dreka..ker se tistemu, ki si je nabavil psa, ne da psa šetat in pobirat dreka za njim, ga spusti-jo ven, da se naletajo po mili volji..boli njega za dreke in ostalo scanje..ti pa briši in pobiraj za njimi..
me ima, da bi kaj nastavila, priznam, ker to pa je že višek.


pobereš na karton, smetišnico … in mu neseš na prag
meni je ratalo, in sicer v kampu so pustili cucka, da je šel sam na potrebo in to k naši prikolici … nič ni pomagalo drugega, kot da sem jim tja nesla … pa je bil cucek privezan 🙂


pobereš na karton, smetišnico … in mu neseš na prag
meni je ratalo, in sicer v kampu so pustili cucka, da je šel sam na potrebo in to k naši prikolici … nič ni pomagalo drugega, kot da sem jim tja nesla … pa je bil cucek privezan :)[/quote]

problem je ta, da je v naselju več psov, vsaj enih 5 po moje in ponoči jih verjetno spustijo ven, ker je bolj simpl kot se šetat z njimi..tako da ne vem, čigavo sranje je to.

Predlagam da narediš isto kot pred časom fort od enega otroka v Tivoliju ko se je pes stare gospe posral kjer se igrajo otroci. Pobral je drek z roko in ga dal gospej v žep.


Verjem, da si ne upaš prit srat na mojo lastnino. Vsaj takrat ne, ko bom jaz doma.
Ker bosta ti in tvoj pes pred mano svoj drek žrla.[/quote]

Povej kje si doma se pridem zdaj usrat. Pa še poščijem se. Napiši. Pa ene parkarat te bom usekal da boš moj drek pojedu in še od mojega psa. NAPIŠI KJE SI DOMA. Prpa usrana strupe škdoželjno v temi daješ na tla in potem se imaš za frajarja ali frajarko. daj sooči se z mano bebec. pa kot so ti napisali en navaden potuhnjen gobasti rožle si.[/quote]
Ej ti pasjejebec garjavi, poln pasjih bolh, posluš ti mene zdaj dobro!
Ne rabiš se brigat za moj naslov, saj ga boš, brez skrbi, taprav čas izvedu in si ga hudičevo dobro zapomnu na licu mesta takrat, ko boš na mojo parcelo s tvojim smrdljivim cuckom srat prišel.
Pa predlagam ti, da takrat, ko boš prišel na mojo parcelo srat, da si sploh hlač ne odpneš in gat ne spustiš, ker verjem, da jih ne boš imel cajta nazaj obleč.
S posrano ritjo, pa polnim gobcem lastnega dreka boš bolj težko dihal in hkrati s spuščenimi gatami bežal…
Veš, ta, ki mu ti praviš Rožle, ima doma malo drugačnega psa kot ga imaš ti. Moj pes te bo lepo jodlat nauču. Boš med jodlanjem pomislu, da si avstrijski štajerc.

Dgač pa še odgovor na tisti post, ko je nekdo spraševal, zakaj me na moji parceli ne moti drek od srn, zajcev, lisic, krav….itd….
Za enkrat je pri meni tako, da JAZ odločam, kdo na moji parceli lahko serje in kdo ne. JAZ sem tisti, ki bo odločil, kdo na moji parceli lahko serje in ščije. Ne pa nek pesjanar zahojen, ki v isti bajti s psom leži in se z njim onegavi na isti postelji.
So ti zdaj te zadeve kaj bolj jasne, ti pezde posrani pasjeglavi ?

Pasjejebci, pasjesralci, pasjeljubci, naj vam bo dano na znanje, da boste dobili svoj drek in drek svojih pasjih partnerjev v gobec

admini zaklenite toto butasto temo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[img]http://funnyand.com/wp-content/uploads/2016/07/Internet-vs.-Reality.jpg[/img]

Ti ga očitno že od svojega partnerja dost prežvečiš…

Tadruga slikca je od gozdnega jožeta, ane…

Povej kje si doma se pridem zdaj usrat. Pa še poščijem se. Napiši. Pa ene parkarat te bom usekal da boš moj drek pojedu in še od mojega psa. NAPIŠI KJE SI DOMA. Prpa usrana strupe škdoželjno v temi daješ na tla in potem se imaš za frajarja ali frajarko. daj sooči se z mano bebec. pa kot so ti napisali en navaden potuhnjen gobasti rožle si.[/quote]
Ej ti pasjejebec garjavi, poln pasjih bolh, posluš ti mene zdaj dobro!
Ne rabiš se brigat za moj naslov, saj ga boš, brez skrbi, taprav čas izvedu in si ga hudičevo dobro zapomnu na licu mesta takrat, ko boš na mojo parcelo s tvojim smrdljivim cuckom srat prišel.
Pa predlagam ti, da takrat, ko boš prišel na mojo parcelo srat, da si sploh hlač ne odpneš in gat ne spustiš, ker verjem, da jih ne boš imel cajta nazaj obleč.
S posrano ritjo, pa polnim gobcem lastnega dreka boš bolj težko dihal in hkrati s spuščenimi gatami bežal…
Veš, ta, ki mu ti praviš Rožle, ima doma malo drugačnega psa kot ga imaš ti. Moj pes te bo lepo jodlat nauču. Boš med jodlanjem pomislu, da si avstrijski štajerc.

Dgač pa še odgovor na tisti post, ko je nekdo spraševal, zakaj me na moji parceli ne moti drek od srn, zajcev, lisic, krav….itd….
Za enkrat je pri meni tako, da JAZ odločam, kdo na moji parceli lahko serje in kdo ne. JAZ sem tisti, ki bo odločil, kdo na moji parceli lahko serje in ščije. Ne pa nek pesjanar zahojen, ki v isti bajti s psom leži in se z njim onegavi na isti postelji.
So ti zdaj te zadeve kaj bolj jasne, ti pezde posrani pasjeglavi ?[/quote]

Vosu jen…hahahahahaha

Veš, ta, ki mu ti praviš Rožle, ima doma malo drugačnega psa kot ga imaš ti. Moj pes te bo lepo jodlat nauču. Boš med jodlanjem pomislu, da si avstrijski štajerc.

To si svojo ženo mislu, ane?

Bravo. Čestitam. Več takih.


Ta tema je super!!!!!!!

New Report

Close