Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kam prijaviti nekoga, ki ima ponarejeno spričevalo?

kam prijaviti nekoga, ki ima ponarejeno spričevalo?

Glej srce. Preskoč besedo karma in tvoj svet bo lepši, a ne? Kavo spij pa ven pejt na sonce.
[/quote]

Ne ti meni “srce” – nisva ovac skupaj pasla….

Tvojih nasvetov pa ne potrebujem. Že oddelano marsikaj za danes, tudi zase, ko si ti verjetno še v pižami. Imam že več serotonina v sebi, kot ti 🙂

Poenostavimo. Ponarejanje listin je kaznivo dejanje, služba na podlagi ponarejene listine tudi goljufija (morda do delodajalca, morda davkoplačevalcev, če gre za JS), skratka same slabe stvari. Avtor(ica) teme bo s prijavo naredila nekaj dobrega, torej se ji bo nekaj dobrega vrnilo. Morda tudi komu drugemu.

Poenostavimo. Ponarejanje listin je kaznivo dejanje, služba na podlagi ponarejene listine tudi goljufija (morda do delodajalca, morda davkoplačevalcev, če gre za JS), skratka same slabe stvari. Avtor(ica) teme bo s prijavo naredila nekaj dobrega, torej se ji bo nekaj dobrega vrnilo. Morda tudi komu drugemu.
[/quote]

Kako srčkano. Samo upajmo, da je avtorica tako prekleto dosledna tudi do sebe.

Ne bi rekla, da je tvoj post poln serotonina. Prej nasprotno. Seka tečnoba, ker ga že dolgo nisi fasala. Tudi lažno zadovoljstvo nekaj šteje.
[/quote]

Kaj svojo neposeksanost drugim ponujaš, no… Ne kupimo….

Moje pa ni “tečnoba”, samo realnost – in to vas nekatere zaboli, pa takoj pretopite v tečnobo, kar ste pa sami. Ja, ja…….

Taki odgovori so mi vedno sumljivi….
[/quote]

ah, dej no…taglavni lopov v državi bo očitno dobil še denarno nagrado za svoje lopovščine, pa se nč ne usajate tu gor!
mi pa, ki se trudimo preživeti in pregristi skozi mesec, se pa ovajamo in tožarimo

Lep večer, u.d.i.Dehteča

Avtorica ce si 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sprozi prijavo in posli ministrstvu za solstvo posiljko

ah, dej no…taglavni lopov v državi bo očitno dobil še denarno nagrado za svoje lopovščine, pa se nč ne usajate tu gor!
mi pa, ki se trudimo preživeti in pregristi skozi mesec, se pa ovajamo in tožarimo

Lep večer, u.d.i.Dehteča
[/quote]

I. Kriminalno dejanje osebe B ne zmanjša kriminalnosti dejanja osebe A.
II. Preganjanje lopovov, dokler so še mali lopovi, znatno zmanjšuje pojavnost velikih lopovov.
III. Zagovarjanje lopovščin me pripelje na misel, da zagovornika malo potipam glede poštenosti.

Ko prijavljaš najprej pazi, da imaš vse svoje poštimano. Če te vprašajo kako si prišel do teh podatkov – to so osebni podatki in po zakonu, ne smejo biti dostopni kar komurkoli. Ali imaš ustrezna pooblastila za dostop do teh podatkov? Da še sam ne fašeš kakšno kazen 🙁

Nedolgo nazaj se je h gospodu župniku prišel spovedat moški s ponarejenim spričevalom. Ampak je gospod župnik zavezan molčečnosti, pa ga ni nikamor prijavil in nikomur povedal. Vsak grešnik mora spoznati svoj greh in sam od sebe narediti, kar je prav.


In ooleg zupnika zdaj ve se mon da imas ponarejeno spricevalo;nisi zdrazal kaj?

Bom molila zate, da se ti uspe otresti odvisnosti od alkohola.

New Report

Close