Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam se boste pa letos odpravili za prvomajske praznike?

Kam se boste pa letos odpravili za prvomajske praznike?

S fantom greva za 5 dni v Barcelono. Komaj čakam…. :)))

Midva greva za 5 dni na Lošinj.

Istra. Še mal 😉

smrduhi

Ja tisti, ki pa hodimo na dopust pa pač ne plačujemo položnic, pa tudi stanovanj/hiš nimamo. Živimo na cesti, samo zato, da gremo lahko kdaj pa kdaj na potovanje. Pa kje vam je nekaterim logika?


se strinjam ☺
sem kar nekaj denarja in energije vložil v to, da mi je doma odlično ☺
pa še med počitnicami se sosedje z otroci porazgubijo, da imam mir ☺
je pa res, da šajni kuri cca 10l/100 km in je vsak izlet kar drag … sploh za par dni ☺

pa šparam za, kom bom v penziji – ker državne penzije ne bo niti za crknit

Gremo z družino in kombijem za 5 dni po Italiji. Hudega nam ne bo…

Otroci so odrasli in preživljajo počitnice/dopust po svoje, midva z možem pa greva letos v Maroko. Potovanja še niso nikomur škodila in so celo priporočljiva ker širijo obzorja.


IZDAJALKA. PETOKOLONAŠICA. dveh narodov svojih staršev.Pra.sica si

Nekateri zapečkarji imajo neverjetno dolgočasna življenja, da visijo non stop doma. Si ne predstavljam. Hvala lepa za tako življenje. No, če je to sploh življenje.


IZDAJALKA. PETOKOLONAŠICA. dveh narodov svojih staršev.Pra.sica si
[/quote]

hahahahha. A se nisi ravno 5 minut nazaj hvalil kako odlično ti je doma. Ja vidim ja. V tebi je en kup sovraštva in gneva. Res ti je super v življenju ni kaj. Mislim, da ti vsi noro zavidamo.

Sicer pa gremo za 4 dni v toplice..

hahahahha. A se nisi ravno 5 minut nazaj hvalil kako odlično ti je doma. Ja vidim ja. V tebi je en kup sovraštva in gneva. Res ti je super v življenju ni kaj. Mislim, da ti vsi noro zavidamo.

Sicer pa gremo za 4 dni v toplice..
[/quote]

Bravo! Se strinjam! Očitno se samo pretvarja kako odlično mu je doma, v sebi pa nosi en kup sovraštva.

Mi gremo z družbo za en teden v Egipt. Malce sončka pa to.. 🙂

hahahahha. A se nisi ravno 5 minut nazaj hvalil kako odlično ti je doma. Ja vidim ja. V tebi je en kup sovraštva in gneva. Res ti je super v življenju ni kaj. Mislim, da ti vsi noro zavidamo.

Sicer pa gremo za 4 dni v toplice..
[/quote]
o čem ti to?
Ja, meni je super doma. Zapravljati v sovražni HR mi je pa nesprejemljivo. In 1 Južna je 1/2 srbkinja in 1/2 slovenka … podpira pa obojim sovražne HR.


IZDAJALKA. PETOKOLONAŠICA. dveh narodov svojih staršev.Pra.sica si
[/quote]

Uhhhhh ti si pa res civilizirana oseba.


Brawo in n pozabite na arganovo olje 🙂

Brawo in ne pozabite na arganovo olje 🙂

Bravo! Se strinjam! Očitno se samo pretvarja kako odlično mu je doma, v sebi pa nosi en kup sovraštva.

Mi gremo z družbo za en teden v Egipt. Malce sončka pa to.. 🙂
[/quote]
glej …sem fu.knil kar nekaj 10.000€ v to kar imam doma.Vsak dan vsak hip☺ Mi ni treba nikamor iti, da gledam bedo iz hotela s 5 zvezdicami, se drenjati na plaži z brisačarji … in en na drugega tulečimi familijami .
In ja .. sem prepotoval kar nekaj sveta, veliko videl in doživel … ampak moj mir je pa neprecenljiv ☺

Uf, mi imamo prečudovit dom, ki ga obožujem, ampak biti celo leto na istem kraju – umrem. Čez potepanje imajo veliko samo tisti:

– ki si ga ne morejo privoščiti
– nimajo s kom iti, ker so zoprni za pop.

P. S. Za prvomajske nisem šla še nikoli na Hrvaško.


o čem ti to?
Ja, meni je super doma. Zapravljati v sovražni HR mi je pa nesprejemljivo. In 1 Južna je 1/2 srbkinja in 1/2 slovenka … podpira pa obojim sovražne HR.
[/quote]

Ja veš da ti je. Seveda ja 🙂 Če si ne moreš privoščiti se itak sprijazniš s tem da si pač doma in se jeziš na tiste, ki si dopust lahko privoščijo.

Seveda sovražiš vse, ker si zaprt med 4 stene in to običajno na človeku posti določene posledice. Ampak tebi je doma super.

Sicer pa spokaj iz teme, ker ni namenjena zapečkarjem, še manj pa tistim, ki spodbuja sovražni govor.

Ja veš da ti je. Seveda ja 🙂 Če si ne moreš privoščiti se itak sprijazniš s tem da si pač doma in se jeziš na tiste, ki si dopust lahko privoščijo.

Seveda sovražiš vse, ker si zaprt med 4 stene in to običajno na človeku posti določene posledice. Ampak tebi je doma super.

Sicer pa spokaj iz teme, ker ni namenjena zapečkarjem, še manj pa tistim, ki spodbuja sovražni govor.
[/quote]

o čem ti to?
lahko si privoščim marsikaj in kjekoli.
kavelj je v tem, da spoštujem sebe, svoja vlaganja .. iN da vem kaj delam, da mi ustreza.

trenutno oa je SVN HR ZELO!! sovražna destinacija


glej …sem fu.knil kar nekaj 10.000€ v to kar imam doma.Vsak dan vsak hip☺ Mi ni treba nikamor iti, da gledam bedo iz hotela s 5 zvezdicami, se drenjati na plaži z brisačarji … in en na drugega tulečimi familijami .
In ja .. sem prepotoval kar nekaj sveta, veliko videl in doživel … ampak moj mir je pa neprecenljiv ☺
[/quote]

Drugi pa živimo v škatlah na ulici kajne. Ti si pa res malo omejen.

Sicer pa je za prvega maja zares ogromno destinacij, kjer se ne potrebuješ drenjati na plaži, niti ni tulečih familij. Ampak žal ti teh krajev nikoli ne boš odkril.

Ti nisi nikoli potoval, malo videl in malo tudi doživel. Se vidi iz stila pisanja. Žal si in boš zapečkarska glista.

PS: Ne podajaj replike na moj komentar, ker me sva končala…

Nekateri hodijo okrog na potovanja večinoma zato, da se lahko potem v službi in na fb pohvalijo, kje so bili. Ker doma so pa samo luzerji in to pa oni že niso.
Zato tudi vedno izbirajo destinacije, ki se čim bolj fensi slišijo.

To vidiš po fotkah – na večini fotk so oni sami.

Ja, res je, zadnja leta je za prvomajske praznike res obupno vreme! Kolikokrat smo že rezervirali kakšen izlet v tujini, potem nas je pa vse dni pral dež!
Zato smo se za letos odločili, nobenih rezervacij, čakali bomo do zadnjega trenutka, da vidimo, kakšno bo vreme in če bo lepo, jo mahnemo kam v Avstrijo ali Italijo. Če bo mrzlo in deževno, bomo doma.

o čem ti to?
lahko si privoščim marsikaj in kjekoli.
kavelj je v tem, da spoštujem sebe, svoja vlaganja .. iN da vem kaj delam, da mi ustreza.

trenutno oa je SVN HR ZELO!! sovražna destinacija
[/quote]

Seveda ja :))) Lahko si privoščiš zgolj kopanje v banji to pa je žal tudi vse.. No če jo sploh imaš…

Ja to bo ja. Čeprav nimamo FB hodimo na dopust zato da se potem gor hvalimo kajne. Izključno zato ja. Pa kaj vse privlečete nekateri na dan.

New Report

Close