Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kam se je skril naš Janez Janša?

Kam se je skril naš Janez Janša?

A ti že malo spomin peša? Janša je (bil) tudi komunist.
[/quote]
Seveda je bil. Če si hotel spodobno službo, si moral bit komunist. Pa otrok je bil tudi. Pa dijak in pionirček je bil tudi……ampak ni več.
Ti si pa še skoz komunist.


Seveda je bil. Če si hotel spodobno službo, si moral bit komunist. Pa otrok je bil tudi. Pa dijak in pionirček je bil tudi……ampak ni več.
Ti si pa še skoz komunist.
[/quote]

Na podlagi česa si razbral, da sem komunist?

Nisem, ne. Zato pa tudi ne volim in ne podpiram bivših komunistov.

Da mi je enkrat videti popolnost tistih, ki uporabljajo tako kritične in žaljive izraze kot puklasti ..
[/quote]

Kaj je žaljivega tukaj, če je pa res puklast? Pa še na O mu noge vleče – da te ne bo fršlok. Pa bogi revček, on se pa tako lepo obnaša, sploh na twitterju, njega pa vsi kritizirajo ;-(


A Janša pa ni star obraz?
Bi rekla, da je najstarejši od vseh, ki si jih naštel/a.
[/quote]

Hehehe, za janševike je on najbolj nov obraz. starostnademenca.press

Na podlagi česa si razbral, da sem komunist?

Nisem, ne. Zato pa tudi ne volim in ne podpiram bivših komunistov.
[/quote]

Ker proti gospodu Janezu Janši, ki je narodni heroj, so samo komunisti.
Samo komunisti so proti Janezu Janši, ker se bojijo, da jim bo gospod Janša pobral privilegije.
Pošten slovenski državljan, ki ni komunist, se Janše ne boji in nima nič proti njemu.
Na tej podlagi sem razbral, da si komunist oziroma komunistka.
Pa, da si komunist je dokaz tudi to, ker noben antijanšist ne prizna da je komunist.

Nehajte, no, saj bo kakšnega beluha še kap, un gor je že čist na koncu. Ampak najboljše pa je, ko ga opranci imenujejo kot enga župnika “gospod”


Seveda je bil. Če si hotel spodobno službo, si moral bit komunist. Pa otrok je bil tudi. Pa dijak in pionirček je bil tudi……ampak ni več.
Ti si pa še skoz komunist.
[/quote]

To so izgovori preoblečenih ovc. Bedni izgovori! Itak pa vi ves čas iščete izgovore in lažete.

V naši družini ni bilo komunistov, pa je veliko sorodnikov uspešnih.

Ker Janez Janša dejansko JE gospod. In gospod Janez Janša je narodni heroj. Gospod Janez Janša je oče samostojne Slovenije, in zaradi tega ste komunisti proti njemu. Ker drugega razloga, da je nekdo proti gospodu Janezu Janši, preprosto ni. Komunistični Yugonostalgiki gospoda Janeza Janšo ne marate, ker vam je Yugoslavijo in komunizem uničil.

To so izgovori preoblečenih ovc. Bedni izgovori! Itak pa vi ves čas iščete izgovore in lažete.

V naši družini ni bilo komunistov, pa je veliko sorodnikov uspešnih.
[/quote]
Ja, mogoče niste komunisti z izkaznico, ste pa komunisti po pripadnosti.


Ja, mogoče niste komunisti z izkaznico, ste pa komunisti po pripadnosti.
[/quote]

Kaj bi vi, bolniki, brez obtoževanja, izgovorov in primitivnega sklepanja?

Prepričujete sebe, normalnih ljudi pač ne.

Kaj bi vi, bolniki, brez obtoževanja, izgovorov in primitivnega sklepanja?

Prepričujete sebe, normalnih ljudi pač ne.
[/quote]
A levakarji, ki ste u bistvi vsi komunisti in že 75 let let volite isto komunistično zločinsko mafijo, se imate za normalne?

Kot najbrž predvidevam, se je Janša zbal za svoje življenje. Na dan volilnih rezultatov, ko so vsi slavili, je na poročilih bilo objavljeno, da je Janša dobil grožnje. Najbrž so bile zelo hude, ker se sedaj ne trudi za svojo zmago.
Slovenci smo tako obsojeni na tega Šarca. Njegova nesposobnost in hvalisavost mi gre pošteno na živce. Zraven so nato še Cerar in Bratuškova, ki pa sta v preteklosti že dokazala svoj poraz.
groza me je, kaj nas čaka.

Niso ne. Medtem ko vsi namakajo riti pri problematičnih južnih sosedih, je edini, ki mu je Slovenija v interesu, na Triglavu.
[/quote]

Pravilno…ne pa kot Marko Bandelli, ki je bil namesto na kaksni proslavi ob dnevu drzavnosti na hrvaskem otoku, kjer se je mastil z jastogom, kadil cigaro in s pijanimi prijatelji zalil lastnika gostilne…

Tara, bom jaz tukaj namesto njega.

drug drugega programiramo

večina nas je mislila, da ima hude težave z mentalnim zdravjem le vaš poglavar, a očitno vas je kar veliko! Vsi komunisti, o katerih belčki cvilite pa so že dolgo okrog vašega Janeza.
Kako se bo vse skupaj končalo pa imate napisano v temi o zapitem dežmanu nekaj naslovov nazaj! PREBERITE SI, da ne boste cvili kako ste prevarani in niste vedeli.
In še enkrat. Če ne bi bil ravno vaš poglavar zraven pri Krambergerju bi Nora tv in vsa ostala trobila o tem že sestavila ogromno gradiva in laži. Tako pa je vse tiho.
Kdo je bil udeležen je bilo že večkrat napisano, le prebrati bo potrebno kaj poštenega in verodostojnega, ne pa Demokracijo in Družino!
Obstajajo pa tudi tuji časopisi ki o vsem lepo pišejo! Veliko prijateljev ima v Hrvaški, pa Leljak Breznik in Vinko tudi, oni že vedo!
“GLAVNE TEME JANŠA SE LIJEČI OD ŠIZOFRENIJE”

[urlhttp://www.tjedno.hr/janasa-se-lijeci-od-sizofrenije/][/url]

Tara, bom jaz tukaj namesto njega.
[/quote]

Hm…..kaj vse si že uničil?

New Report

Close