Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kam se je skrilo …

Kam se je skrilo …

… Sončece ?

Kdo ve ?

Kabelska mu ne dela….:-)))

mu bo treba štrik podat :))))

Jo pa lepo pozdravi,toto našo Sončico…njen poslanec se je tudi skril…upam,da bo jutri med nami oz. oba!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

A ga imaš ti kej viška?!
:-)))

Kdo je pa njen poslanc?
Sp

n’č…. zmanjkalo 🙂 edino če.. potegnem tegale na katerga sem priklopljen zdej pa ji ga vržem :)))

To tudi mene zanima, lumpačka moja;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… to muhasto sončece :)))

Ja , pri nas je že konec z dežjem , fino :)))

jest tud vem…..

a ti zaupam ???

leta letijo - iščem stevardeso.....

SONČIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!
Moj žabi se je vrnil!

No,saj ni čudno,kr tko lije!
;-))
Sp

Ti pa sam tiho bodi, se mi je tko kolcalo, mas sreco, da ne grem brat vsega za nazaj, aj,aj,aj, le pazi se;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lep dan Niki in cmokija…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja …daj…hihihih

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No , pa daj !

* – samo za Razota-zajca ;)))

kakšna jajca ?????

nikitka, ti pa bi bila res potrebna praave moške rokce od razota!!!!!!!!!!!!!

no bo kaj????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Mislim, da si ti potreben taprave ženske rokce in pazi tukaj sva dve, ki veva in znava…obvladati take dedce ko si ti;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma saj to je jasno …… domača jajca za dobre gospodinje :)))
Pakira Perutnina Ptuj

Obeta se dober sex nocoj!
;-)))))))
Sp

A tebi tud…lepooooo, ker filmck bos pa ti gledal u kinčku…jaz bom…ne povem…hihihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nč ne boš!!!!!!!
Sam z mano…no…napaka….:-(
Sp

Bom…in sklanjaj naprej…hihihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Na kratko – tako je !

;))))))))))

New Report

Close