Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kam ste hodile…

kam ste hodile…

Jaz pa sem capljala leto za teboj. Iz kje pa si: Z, T ali H. Jaz sem iz H.

Jaz sem tudi iz H., Gimnazija in ekonomska srednja šola trbovlje:))))).

Tudi jaz sem iz programa usmerjeno izobraževanje

Poizkusni Zajček

gimnazija, usmerjeno izobraževanje, jezikoslovna smer
1986-1990

usmerjenka v Škofji Loki

LPM

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Poraženec vidi problem v vsakem odgovoru. Zmagovalec vidi odgovor na vsak problem.

Jaz sem letnik 1976, tako da se verjetno drugače kot na videz ne poznava.

LP, Ana

Srednja ekonomska šola Celje

A si potem mogoče hodila z Marjano iz Žiganje vasi? Ali pa Barbaro iz Dupelj?Jaz sem se večinoma družila s starejšimi od sebe…

še ena usmerjena

srednja družboslovno -jezikovna Velenje

1981-1985

Jaz sem pa končala eno leto za tabo (1993), sem bila pa v a klasu.

LP Maja

Ekonomsko-komercialna šola, na Poljanski. Maturirala leta 1996!

ŠCZVPK – UAŠ – maturant(ke) 1980

O, mam, jaz tudi, med leti 1985 in 1989. Ti si verjetno malo mlajsa, ne?

No jaz sem SPNMŠ Koper(gimnazija Koper )zaključila leta 1989(upam da sem prav zračunala)
Lep pozdrav v Koper,
Darja

Ravno še PREDusmerjena!
Srednja pedagoška šola Celje – zdaj Gimnazija Center. “Trpela” pa leta 1979 do 1983.

Ja, z Marjano sva bili sošolki. Imaš še kaj stikov? Kje je ta ženska?
Barbare se ne spomnim. In oprosti, tudi Maje, ki bi se družila z Marjano ne. Če bi te videla, bi se te gotovo spomnila…

LP!

Gimnazija Ledina v Ljubljani

Srednja upravna in administrativna v LJ.
Lp, Sara:)

Katerega leta si zaključila?
Jaz sem 1986

Z Marjano smo se veliko družili, še preden sem jaz šla na turistično, pa tudi kasneje – v šoli mogoče res ne toliko, smo pa pogosto Dupljanke hodile v Žiganjo vas po fante:) in je bila Marjana taprava za vodenje…
Zdaj je nisem videla že kar lep čas, imela je enega tipa – mogoče ga ima še, pa ne vem a sta se k njemu preselila – Zadraga a kam drugam, zgledal je zelo resno. Smo pa zdaj vsak v svojem koncu, tako da se res težko vidimo, jaz pri Lj, ona na Gorenjskem…včasih je pisala še kako kartico moji sestri – sta bili še bolj frendici.
Bi bilo treba mal na Gorenjsko pogledat…
A si bila ti njena sošolka do 4. letnika, a le v prvem?
p, maja

Poljane (SŠ za bla bla). Od 1986-1990.

A.

Vsa štiri leta.

Potem si bila sošolka tudi od Luka R. in Grega A. pa od Grega M., Mirči in ostalih…?
Za Marjano sem pa nekaj včeraj brala, da je zdaj kao lastnica bifeja v Žiganji vasi – Kamele…

Gimnazija Šk Loka (usmerjenka (MatejaH- mislim, da sva bili prvi dve leti sošolki….končala leta 1989)

LP
Naty

"Remember that not getting what you want is sometimes a wonderful stroke of luck" (The Dalai Lama)

Jaz pa med 1990 in 1994. Meni je bilo super.
A si ostala v fohu?
Lp

New Report

Close