Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kam to pelje?

Kam to pelje?

Pozdravljeni

No da sem se registriral, sem mogu odpret še en e-mil, in dodati svojmu Sharkonu še (*) zvezdico, ker sem se enkrat registriral v unih drugih forumih pozabil geslo in …

Prvič pišem na tej strani pozdravljam vse ki smo stari kameradi in seveda vse prišleke-nove člane!
Če vas kej zanima “tanove” si lahko avtobiografijo preberete na forumu Mladi o…

Drgač pa sonček je vzunaj v srcu led, ne bom jamral bi pa rad vprešal za mnenje! Glede na vsa razočaranja v tem letu, ZAKAJ ?? jo še vedno sanjam in zakaj ne spim? Kako lahko drug človek po letu in pol prekine stike kakor da nebi nikol obstajal, prej pa ves čas govori da brez tebe ne more….
Recimo, velika večina vas je imela kruto izkušnjo a je tud vas tako dajalo?
Predvsem v intervalih…
Kakšna je rešitev: razen da ne misliš na njo in se ne pogovarjaš?!

Rad bi vam namenil še kakšno besedo pa mi kej smešnega ne gre iz glave, lahko pa sam povem da vsi ki ste zaljubljeni oz. se imate radi!!! Razmislite kaj imate in to dobro!!
Kljub vsemu pa velja še vedno da imamo letos žur pri nas na morju…

Lp Sharkon

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

pozdravljen…
Samo za informacijo – mi tukaj SE IMAMO VSI RADI. Tudi tebe.
Ne žalovati, vzemi izkušnjo v poduk in veseli se z nami. Slabi časi pridejo in tudi grejo. Sigurno.
Pa lep in vesel dan ti želim!

Cmoka na lička.

Dobrodošel v kletki izobčencev!
Tu počnemo skoraj vse,kar se nam zljubi…npr.: jaz bi rad žverco za rit uščipnil,pa mi ne pusti(ker nimam tako dolgih tac,da bi do nje segle)..
Še enkrat,welcome!
Sp

dobro zate….!!!
:-)))
Grizem!!!

Kam pa?Sigurno ne tja,kjer bi jaz želel…
Lepa si,
Sp

to sem pa sigurna… hrenovke lahko kupim v vsaki štacuni!!!
:-)))

Joj, spet jih bom slišala……

… ohjoj … Skoraj dva meseca sta že mimo, pa še vedno boli … Saj ti verjamem … ampak … edino kar ti lahko svetujem je to, da pustiš času, da zaceli rane in čimmanj mislim na vzrok zakaj je do tega prišlo … Mogoče še ona, ki ti je dala konec, ne ve zakaj je to storila … mogoče je le v sebi vedela, da to ni to … čeprav nekega konkretnega razloga ni …

Glej … lahko rečem, da sem bila na njenem mestu … že večkrat … (pred leti) … ko sem se zaljubila in sem bila vsa v oblakih z določeno osebo in sem bila prepričana, da bo večno … In potem … ne vem kaj se je zgodilo … sem začutila, da ne gre več naprej … in čeprav je bilo težko … sem morala fanta putiti, pa čeprav mi je bilo težko … ker bi prenašala okrog sebe in njega, če bi ostala skupaj na silo …

Šarki … glavo pokoncu in življenje teče dalje … Ozri se okrog in boš videl, da ni vse tako črno, kot se ti zdi, da je … Prepričana sem, da bo prej ali slej prišla prava punca zate, ki te bo imela resnično rada … in to za vedno … Saj vem, da je to zguljena fraza in da skoraj nobeden ne verjame več v to … Ampak … moraš verjet …

Za tisti žur poleti pa se jaz prijavim že kar takoj … :)))))))))) Komaj čakam … Pa pred tem bi se lahko tudi še kaj dobili … A naredimo obletnico srečanja v Postojni? :)))))))) ;)))))

Cmoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooka …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ti o hrenovkah,jaz pa o špehu…To ne gre skupaj..a sploh veš,kaj je vse zmleto tam notri..špeh je pa le špeh in ne mi rečt,da korošci tega ne marate.
lepa si
Sp

moram ti pritrditi – jaz ne marm špeha…:-(
Če pa hočeš, ti ha podarim…:-)) Špeh, da ne bo pomote!!!:-))
Brez cmoka.

A greva skupaj…..hujšat,mislim.Imam v glavi poseben program.Ampak za to sta potrebna dva…
Ls
Sp

da bi nama ratalo?! Se bojim, da bi se potem jaz v enih devetih mesecih zelooo zredila.
Odpade.

Ne to pa ne!Bi si pomagal z eno rečjo,kaj vem,mogoče bi tudi tebi pasalo?
Sp
P.s.:Kam je pa Sharko zmaglio?A se je ustrašu ?

Na, pa grem tudi jaz, fejst bodi, pa se še beremo.

Cmoka na lička (no, naj ti bo)…

Dobrodošel med nami! Jaz sem drugače vedno sonček na zunaj in znotraj, samo danes me malo žalost daje, pa te vseeno s svojimi žarki malo pobezam, za en nasmeh in prav lep dan. Imej ga, saj si ga zaslužiš.
Čas pa pozdravi vse bolečine, saj vem, da se bolj tako sliši, ampak boš videl še malo in boš zagledal njo, zaradi katere ti bo srček spet noro bil in se otoplil. Držim pesti, da se ta pogled čimprej zgodi.

Dobrodošel!

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hojla Sharky, dobrodošel med nami!

Nasmeh na ustnice in veselo naprej!!!

Cmoka,

Pa kam si poniknil?! Iščem te…..???

Nikamor nisem šel, sam res ne vem kako bi komentiral hrenovke in špeh??

🙂

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Ma ja še vedno, pa sej se provam nekako skupej sestavit sam ne razumem da ji ena “nova” trapasta kolegica tako spere glavo…
Pa tud vem da je tako boljš, boljš zdej kot kasneje!!

Sicer sem “osamljen” sam bom pa verjetno precej več časa rabil zase kot sem mislil. Se pravi prijateljice ja ostalo NI ŠANS!
Treba prebolet da začneš lahko na novo zaupat….
Pravijo (ljubezen te najde ko si na njo pripravljen)

Za Postojno OBLETNICA bi se pa spodoblo ja!!

Nič nisi komentirala mojo spletno stran?!! 🙂 sicer je bolj skromna in šaljiva sam izpit pa je šel z 9 skoz ( bravo sharkon :))

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Lepe besede, lepe želje HVALA želim, da bi bilo tako!!

Nekega dne… 🙂

LP

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Vedno je lažje napisat ali povedat kot pa storiti!

Seveda se pa trudim, če ne zaradi drugega ZASE!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Žverček, jutri -pojutrišnjem bom zopet prava, danes pa dovoli da še malo počivam!

eno cmoko…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa le dobro se pozdravi!

Cmoko nazaj.

No … edino pravilno razmišljaš … Sedaj nisi še pripravljen imeti punco, ker je vse skupaj prezgodaj … zato imej prijateljice … ki lahko s časom postanejo kaj več … :))))

Glede reka … ljubezen te najde ko si na njo pripravljen … bi dodala še “najmanj” vmes … namreč … ljubezen te najde ko si nanjo NAJMANJ pripravljen … :)))))) To ti pa lahko jaz potrdim … :)))))

No … za obletnico se zmenimo … :))) … hm … a ti se še spomneš kdaj točno je bilo? Jaz sem že pozabila … 😛

Tvoja spletna stran je pa fajn … sam tisti oskostnjak … mah nooooo … a res nisi mogu druge slikce najt? :))))

Pa še ena kritika … povečava na tvojo sliko ne dela … ;)))) :)))) A si to nrdu zanalašč? :))))

Aja … pa čestitke za 9-ico … :)))))))))))))) Cmoooooooooooooooooka …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ojla šarky
exo nekaj sem ti napisal pa tole pozorno preberi…mogoče pa, če ima kaj ženske duše v sebi se ti bo vrnila….ti pa temeljito premisli, a je vredna!!!!!!!!!!!?????
al pa jo še enkrat strapaj potem pa jo ti podslovi…je dobro za moški ego…. naj babnca trpi, da bo vedela, kaj se pravi delat in brit norce iz pravih borcev, kot sva midva……hihihi…grrrrrrrrrrrr

### ZBOGOM NEHVALEŽNICA ###

…Zbogom…Mislim da je skrajni čas, da se tole moje konča…ne morem več, vse tole me duši, ne da mi dihati…Dovolj sem te hranil z besedami LJUBIM TE IN POGREŠAM TE… dovolj dolgo sem te vzdigoval nad oblake..govoril da si najboljša, vsem govoril da te ljubim kot angela.. in ko si ti bila nad oblaki, mene si počasi ubijala, hodila po mojem ponosu …ko si govorila da me LJUBIŠ, ti si pravzaprav lagala, hranila svoj ego svojo prazno dušo…Edino za čemur mi je žal je spoznanje in moja jeza, da tega nisem mogel pravočasno spoznati in sem se kot največji kreten na zemlji opijanjal s tvojimi lažnivimi Ljubim te, ki si jih tako zlahka izgovarjala, brez občutka sramu, brez vesti……….dovolj sem bil miren, sedel po cel dan v sobi za računalnikom..DOVOLJ JE BILO, od tega trenutka dalje se ponovno vračam v življenje…OD DANeS SEM TISTI PRAVI… nič več me ne bolijo tvoje besede in tvoja odsotnost, ker bom v objemu dekleta, ki me ima rada…kdo ve katero dekle bo to…ma ni važno, samo da ne bom tvoj, NE ZASLUŽIŠ me… obnašala si se kot bog. In na koncu, kaj sem dobil? KAJ? NOZ V HRBET… želim se ti zahvaliti za vse tvoje prečudovite besede, za vse najine čudovite noči, skrivnosti…za vsako tvoje lažnivo ljubim te, tvoja sem za večno…… za vsak nasmeh..ma za vse…
vedi, sedaj se mi pravzaprav smiliš in se ti zato tudi zahvaljujem, da si me naučila, da življenje ni lahko, da je mnogo grši od pravljice, kjer sta princ in princeska srečna do konca svojih dni…..

ZBOGOM IN SRECNO…

ps. lahko ji rečeš še kakšne bolj grde besede, kaj da je………

leta letijo - iščem stevardeso.....

Zdaj pa resnico, od kje to kopiraš?????

cmok

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close