Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kam to pelje?

Kam to pelje?

Obletnico naredimo, ko bo toplo in bo sonček!
Jaz pa za prespat zrihtam 🙂

Ja po pravici sem stran naredil v pol urah, tako da bl tako 🙂
Slika pa je taka kot je :)) Nč večat 🙂

In Bgv te že kej matra (sonce-motor) ??

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Madona stari, ta je pa dobra!!

Nimava nič kontaktov in naj tako ostane!
Nikoli ni bila odločna in tudi na koncu ne, njene zadne besede:
Mislim da bl nebi bila s teboj kot ja ?!! :)))

Veš kako gre kamerad, gre v krogu pride v krogu

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee …. :(((( … pa zakaj si me mogu spomnit … :(((((((((((((((((((( … Motoooooooooooooooooorčiiiii … :(((((((((( …

Letos se še nisem peljala … :((((((((((((((( … kadarkoli sva se z miškotom zmenila, da se greva mal peljat … al je blo grdo vreme (beri SNEG!!!!) … ali je bilo premraz … ali je bila burja … :(((((((( … in tako bo zdej že kmalu marec mesec … in jaz še nisem niti sedela na motočiju … :(((((

Uh me matra … kooooooooookkkk me matra … Komaj čakam zbore … uh uh … Zdej se nam čez vikend niti ven ne da it … Mogoče gremo na tisti biljardič … tja do 23h … pol pa domov … ker ni kaj počet … 😛 … Je že več doma za počet … :)))))))))))))))))

Uh … a za obletnico bomo prespali gor? Hm … he he … nevem sicer kako bo miško to sprejel … (že ko sem mu povedala, da bom poleti šla na srečanje v Umag in da bom dol prespala me je postrani gledal) … sam … eh … se bomo že zmenili … :)))))) Če bo pa preveč tečnaru, ga pa kar s sabo pripeljem … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

vse je zlagano ves ta svet…..mater

a o izvoru se sprašuješ……kaj nisi bila še nikoli zaljubljena, kaj te ni še nihče tko kot je mojga kamerada izzigral……….

kaj voda sprašuje, kje naj pridrvi na plan, kaj vulkan izbruhne zato, ker mu nekdo pove, kje naj to naredi…………

sory ne poznam odgovora kot ne naslednjega:

**ALI ŽIVIMO PO SMRTI -ALI UMIRAMO V ČASU SVOJEGA ŽIVLJENJA?***

ps. sprašuješ ***Zdaj pa resnico, od kje to kopiraš?????****
…se da bolečina, se da ranjena duša KOPIRATI…..!?

leta letijo - iščem stevardeso.....

Saj vem ja, ampak saj veš danes sem žalostna, pa sedajle še sitna, ja vem iz kje je to kopirano, ko srce narekuje in prsti kar sami tipkajo, to je to, oprosti.

evo cmoka za opravičilo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

veš…meni se je enako zgodilo…pred pol leta…pa ga pogrešam,štiri leta skupnega življenja,…najhujše pa je,da se imava rada,a ne moreva en z drugim…Pa ga kljub temu ne morem pozabit,a da bi bila še z njim…ni šans…
Tako da moraš preboleti,moraš preko sebe in stopiti v korak z življenjem,da te ne bo prehitelo…

Cmokec in pa pa

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

New Report

Close