Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam vse dajete vegeto?

Kam vse dajete vegeto?

Odgovor na objavo uporabnika
Narocnik, 24.01.2023 ob 21:54

Meni gre za to da za kosilo, nimajo vse jedi istega okusa. Lahko povem da z različnimi začimbami, lahko začiniš jedi tudi brez soli, ki tudi ni zelo priporočljiva.

Logično, da je ne daješ v vse jedi, saj tudi npr. nekega majarona ne daješ povsod, a ne.

Tebi logično, marsikomu pa ne! In posipa po krompirju, mesu, vsemu kar vrže v pečico.

Odgovor na objavo uporabnika
tajko, 24.01.2023 ob 14:22

Kam vse dajete vegeto?

 

Jaz priznam, da je do zdaj sploh nisem uporabljala.

Bi jo pa kupila in dodala kakšni hrani, hvala za nasvete.

 

Nič hudega, če je nisi. Jaz sem jo kupila 2x. Obakrat se mi je pokvarila, bila je vsa sprijeta. Uporabila sem jo samo 1x. Vse je tako grozno smrdelo. Zdrava itak ni, nasprotno (sami konzervansi).

 

nova
Uredništvo priporoča

V 80-ih letih je skupina študentov na Biotehniški fakulteti preučevala vpliv Vegete na  prehrano. Ugotovili so, da je kancerogena. Od tedaj je ne uporabljam, čeprav je zelo verjetno, da se je receptura spremenila.

Odgovor na objavo uporabnika
daleč nazaj, 25.01.2023 ob 15:31

V 80-ih letih je skupina študentov na Biotehniški fakulteti preučevala vpliv Vegete na  prehrano. Ugotovili so, da je kancerogena. Od tedaj je ne uporabljam, čeprav je zelo verjetno, da se je receptura spremenila.

Zaradi glutaminata, ki spada me E-je, ki so lahko karcinogeni.

Upam, da ne ješ kitajca in ne uporabljaš sojine omake, tam ga je še več.  Pa v vseh konzervah je.

Vegeta je ponos Jugoslavije. Tudi formulo skrivajo.

Jaz jo po jajcih posujem in v kakšno omako jo dam.

Da se nekdo hvali da uporablja Vegeto, mora biti pa res malo zapelan.

Z tistim, ki ne konzumira Vegete mora biti pa res nekaj hudo narobe. 🤔

Uporabljam začimbe in morsko sol. Nekih 25 jih stoji na polički.

_____________

Prof. D.

24.01.2023. ob 16:34

Tako se mi zdi vegeta, pa naj bo kupljena ali pa domače pripravljena čisto ok dodatek jedem. Le da kupljena vsebuje preveč soli pa morda še kaj, kar ni ravno “NA ZDRAVJE” domači pa ne dodajamo soli saj sol dodamo ob sami kuhi.

_________________

Ti, genij, kako pa pripraviš domačo “vegeto” brez soli?

Tako kot je napisal , na polici 25 različnih začimb, pa uporabljajo Vegeto. Za nekatere taka izbira presega njihove mentalne zmožnosti. Povsod Vegeta , pa nič razmišljanja.

Je ne uporabljamo. Meni je okus ogaben. Zavoham jo takoj če jem kje, kjer s tem kuhajo. Pri miljonih začimb da to uporabljaš….

Odgovor na objavo uporabnika
nikamor, 26.01.2023 ob 09:09

Je ne uporabljamo. Meni je okus ogaben. Zavoham jo takoj če jem kje, kjer s tem kuhajo. Pri miljonih začimb da to uporabljaš….

 

Enako, smrdi mi grozno, okus pa ogaba. Kamor daš vegeto ima vse enak okus, pa naj bo to juha, meso, krompir, tibe…bljak

 

Jaz jo dajem v čaj, cacao in caffee.

Vegete nikamor sploh. Prav tako nikamor paradižnikove mezge.

Nekoč mi je kolegica uturila eno domačo vegeto (jo je sama naredila in pakirala v kozarce), pa je tudi ta neslavno vzela konec skoraj nedotaknjena. Enostavno nismo navajeni tega nucati.

New Report

Close