Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kam za vikend?

Kam za vikend?

Čau družba !

Najlepši dan v tednu je že vzel maha, treba se je le še sprostit in uživat v njem. Vseeno pa bo kmalu tu sobota in nedelja.

In ker je nedeljsko dopoldne že znano (zajtrk, maša, kuhanje kosila, goveja župca, tenstan krompir in naši poslušalci čestitajo in pozdravljajo)
me zanima, kaj boste kaj počeli ostali dan in pol ali celo dva ?

Napišite, mogoče bo kakšna ideja za premislit, mogoče se kje celo srečamo.

Mene bo možno videt jutri v Slovenski Istri, v Koperskem zaledju, na (kaj bi drugo) rallyju Saturnus. Upošteval sem tudi Mišonov predlog o Aquaparku Žusterna, vendar me to čaka v petek 17.

Mi pa žena ponuja kaj drugega v zameno za rally, pa me zanima, če imate kako idejo, kaj naj se izmislim oziroma, kako drago naj vnovčim ta interes?

živjo Brusko … tudi moje misli so že pri vikend počitku :))) sem se ravnokar pozanimala na slovenskih železnicah .. kako kaj vozijo vlaki po tej naši mali Sloveniji .. in ugotovila, da jutri, navsezgodaj zjutraj oddamo mularijo mojim staršem .. naj jih peljejo z vlakom na izlet. Uh .. jih že vidim kako bojo uživali vsi skupaj .. hehehe … nas pa potem res čaka en tak .. frej dan …

nedelsko kosilo … a veš da pri nas pa ni navada ne goveja juha , ne tenstan krompir … ne maša :)))) B. ima navado, da se za nedelsko kosilo kar kam povabi :)) .. da ni potrebno kuhati 🙂 .. sploh če je sonček, ga je res potrebno izkoristit.

Tista Mišonova ideja o Aquaparku v Žusterni tudi mene matra .. bomo šli .. sigurno .. enkrat sigurno ….

Pa lep dan .. tebi Brusko in vsem ostalim 🙂

B.

No, Barbara, potem te bom pa enkrat v nedeljo povabil k nam.

Pa magari na tenstanga in govejo (ja, mašo tudi če izpustiva, a ne:))))
ma, bom moral k ženi po pomoč za te jedi.

Brusko, ki veliko raje speče perutničke na žaru ali skuha klobase v teranu.

hehehe .. B. bi pa raje jedla klobasice v teranu z Bruskom … kot pa šla .. k maši :))))

Jao, bi nekaj napisal, he ,he :)))))))))))))))))))

Najprej grešit s terančkom in klobasami, nato pa k maši in …..pred oltar !!!

(Brusko se bo oženil z Barbaro naslednje pol ure, kar na banki. Takole, sam pri sebi, :))))))))))))))

:))))))))))))))))))))))))))

… pa ne pozabi izpraznit bančnega računa .. da bo sredstev dovol vsaj za eno pošteno poročno potovanje :)))))

B.

JA , Brusi moj , moj – pripelji jo v nedeljo k nam na konjeniški turnir , kjer bo tvoja ljuba Nikitka ena od taglavnih , he , he , no mal se hecam , bomo se pa šli organizatorje in strokovno pomoč tekmovalcem.
Vstop je prost , srečelov in žur do poznih ur zagotovljen.

Nikitka garantira , da je turnir zavarovan in da se glavni dobitek ne bo žrebal po Štumpantlovem receptu ;)))

Dobro jutro,

naš plan za vikend je tak : jutri peljem tamalo na razstavo psov, ki bo na Razstavišču, v nedeljo pa praznujemo tastov rojstni dan.

Sem bil pa zadnjič pred Kolosejem in je bila promocija ZORBING-a. A kdo ve kaj je to ? En zanimiv, adrenalinski šport. Dogaja se pri Bledu, je kar draga zadeva, občutki pa so baje fantastični.

No, bo kdo uganil ?

Mišon

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Nč slišala…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A to je tisto, ko te v žogo zaprejo, pa se potem kotališ?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

OOO JUtro mišon,jest še kar brskam po tisti glasbi..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bravo, Lili. Sem mislil, da ne boste tako hitro uganili zadeve.
A bi upala it ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Se bom danes preko dneva potrudil najti kaj na netu.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmmm, ne… sem chicken za take zadeve, hehehe

za vse ostale

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Muca, kaj išeč?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ti lumpa, ti.

Lahko bi mi pustila mal veselja, da bi ostali uganjevali in si razbijali glavo.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ne danes, sem naspidirana. Me je mucin antivirusni program pognal adrenalin po žilah!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Zorbing hehehe..nč ne iščem nč…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tako na hitro , no , kaj ste pa poslušali včeraj ?

Nikitka se trenutno poglablja v opere , pa tudi kakšen jazz ji paše

Same super zadeve .Cesaria Evora, Manu Chao, Celia Cruz …..

A poznaš ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Če te iz Taleža dol fliknejo v tej žogi,verjami zlo mal ostane od tebe..brrrr..da o babjem zobu ne govorim…ja ja adrenalin….men druge stvari poženejo kri po žilah..nebi hvala…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ma smo cel večer poslušali Cesario Evoro, pa Celio Cruz, pa … Manu Chao :))) .. in Madredeuss .. a še kej ????

:)))))

Poglej najin timing !

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ja madona mene sta čist zakurla…sem zjutrej koj spet šla v brskanje in poslušanje…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close