Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kam za vikend?

Kam za vikend?

a skadiš en špinel in si malo zadet :)))))))

drugač je pa B. letos na smučanju zeloooo pogrešala govejo muziko :))) pa jo tudi načeloma ne posluša 🙂

ja, ta je bil skladiščen v najbolših pogojih :))

JA !!! Kolk si sladek , Brusi moj :))))

ma , Nikitka ve , da bi bili konjički fantkom všeč , ženka bi pa lahko pogledala kakega fejst jezdeca :)))

No, če bi jezdil jaz, bi obiskovalci takoj spremenili načrte, kako preživeti nedeljsko popoldne, glb, kreh mm,

Srajčka , he , he , to so pa trendi italijanske mode , sej razumeš … :)))

Nikitka se oblači tako , da si lahko kaj izposodi od hčerke in obratno

Zgleda, da bo res nekaj na temu, da živi v temi, potem ga pa daš na svetlo in svobodo, pa zaživi, zadiha, zacveti…………..

in pol ga spiješ, bemti, saj ga je prav škoda.

Ja, moje kravce v štali jako cenijo, če jim kaj od Avsenika zapojem.
Je kar nekaj mlekca več v golidi.

Če pa usekam Srebrno reko od Jelene Blagojević, me kuj kakšna z mokrim repom gor po ksihtu mahne.

.. ja ja .. volančki so spet in :))

tudi B. je nosila cunjice od mamice :)) in obratno … ko je še živela doma 🙂

bolje da ga spiješ, kot pa da ga gledaš na polički 😉

Brusko tudi rad obleče kaj od mamice.

Pol gre pa na banko, pa se vsi razbežijo, pa mu ni treba vrste čakat.

hja viš, mene je enkrat kamela z mokrim repom .. uh .. madonca se nisem še več dni otresla tistega vonja :)))

.. pa ni to bilo zaradi muzike …

hehehehehehehehehe … kaj ti pomaga nič vrste .. če pa nič nimaš na računu :)))))

No , fino , saj jaz sem tudi tako .
Ampak kot sem rekla , imam obdobja , ko bolj poslušam oziroma mi bolj leže čisto določena zvrst.
Ampak , če še enkrat premislim , klasika in jazz sta full za takrat , ko se umirim in sem lahko sama s sabo. Zraven pa kaka dišeča svečka , pa mal zastrta svetloba , tako , za živce …. pa grejo misli ….

Nikitka bi zdajle šla najprej odjahat eno urco , pol pod vroč tuš , pol pa z eno grenko , kratko kavico v kot na zofo in muziko gor …..
…. pri nas full sije sonce

Točno tako.

Ali kot bi rekel Mlakar:

En glž vina mi dej, prej ku wct ž njega rata.

….inu m’lčk se nasmej, Barbara moja zlata,

n’cuj sm ledih nu frej

:)))))))))))))))))))

oj Nikitka jest sem si pa prvoščla dolg tušššššš..zdej pa tud muzko poslušam…sam…okol mene pa vse ropota..:(((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ma tvoja ideja sploh ni slaba … ok, tisto jahanje … hm … to bi še razmislila .. drugač pa … fino fino :)))

samo B. zdej mora it .. v Lj. delo kliče :)))

Juj, juj, ne smem pomislit, da bi imela kamela zalogo tistega tako veliko kot ima zalogo vode. Ufffffffffff, pa ne @!#$, prej piss :))))))))))))

Pol jo pa zmerjaš: piss off, piss off !!

Lepo se imej, pa pozdravi prestolnico v Bruskovem imenu

Za mene tale latino muzika = ZAKON !

Torej:

LOS BUKIS………….. La Indiecita……………..

MARCO ANTONIO SOLLIS ….. La Veni……….

ZACARIAS FERREIRA……Sentimento di amor………

FRANC REYES………..Cuando Te Conoci……….

Ga ni komada od njih, da ni DOBER !!!

Lp, Jana

No, s tem si dala odgovor Mariči na včerajšnje vprašanje o smislu ZAKONA

Moja generacija………. :))))))))))) Ma sem jest vedu.. da Nikita posluša tud Dylana pa Floyde :)))))

Jani ma tega doma… za.. pol slovenije :))))

No, prov fajn ste se razpisal danes ja :))) Sej ponavad je tko.. k ni mene.. pol je vse u lufti :))) Ker sem res danes.. mel nekaj takih obveznosti, od katerih se lahko komu tud sline cede :))) pa ker zdaj zjutraj in popoldan enkrat peljem na sprehod svojo lubico, nisem mel kaj preveč časa za oglasiti se tukaj, za kar se vam pač iskreno opravičujem :))))

Kam za vikend? Hja… ker mamo enga čudnga patrona.. bo potrebno familijo vključno z taščo odpeljat… na Gorenjsko k eni cerkvici k maši, in ker mi srce ne da, da bi imel ljubico brez blagoslova Vsevišnjega, jo bomo potem mahnili še na Brezje… in to vse samo zato, ker je tašča obljubila, da bo potem častila.. kosilo :)))))

Jani ma res full naporen teden.. zdej še ljubica :))))

Hej Jani, jest grem pa take lupce gledat:

Bruskoooo 🙂 skoz prebiranje foruma sem ugotovil 🙂 da znaš tud že slikce limat (jest se tega moram še izučit), pa da iščeš orenk argument za takele lubce gledat… Brusko :):):):) pokaž ženi tole lubco.. obljub ji jo :)))) pa ni hudič, da te ne bi še sama pelala dol :))))

Jani želi Brucu veliko užitkov … pri gledanju ljubic :)))

New Report

Close