Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam zahajate samski?

Kam zahajate samski?

Kaj je pa to hiperaktivnost?
Kdaj je ženska preveč aktivna?
Meni je tudi to pozitivna, ne negativna lastnost. NIsem še slišala, da bi bila katera preveč aktivna?

nisem nikomur posebej odgovarjala. Glede na to, da so bili prej visoki kriteriji, sem domnevala, da gre za te super ženske.
če pa si preprosta kmečka ženska z vrtom, pa še izobražena povrh, bo zate najboljši en kmečki fant. Pejt na kakšen podeželski sejem pa to:)) Saj ti res privoščim enga Janeza no.
Za hiperaktivne pa – pomanjkanje seksa pri enih zbuja nenehno blodenje okoli, nemir, nesigurnost, napadalnost. To take moške, kot bi jih rada, odbija. s takim načinom lahko ujagaš samo maminega sinka.
Umiri se v sebi in spusti na zemljo.

Moški ne marajo, da je ženska preveč aktivna v športu, ker se sami potem počutijo slabiče.
Ne marajo pa tudi recimo tega, da je ženska bolj izobražena od njih. In posledično iščejo manj izobražene od sebe. IN ker so ženske v povprečju bolj izobražene kot moški, nastane problem. Kup izobraženih samskih žensk. Pa so lahko še kako preproste, moški se ne zanimajo zanje. Sploh pa ne, če so še športnice zraven. Poznam kup takih, pa nič fine, nenaličene, brez petk… nobena ne dobi partnerja. Vse tiste s samo SŠ so že davno v vezah. Ena ni samska pa jih veliko poznam. No ene so že ločene pa spet vezi :).

Kje sem pisala o visokih kriterijih?
Če imam jaz dr. to še ne pomeni, da mora imeti tudi moški dr. biti pa mora razgledan, to pa.
Če jaz znam delat okrog hiše in po hiši, je logično, da me privlačijo tudi taki moški.
Nisem kmečka žensnka.
Hiperaktivnost – zelo nenaveden opis. Torej ženska, ki je avanturistka, ima seksa dovolj, je potem odlična izbira :).

Brez zamere, ampak moški ne marjao preveč doktoric, že diplomantke so težak zalogaj.

[/quote]

To pa ne drži. Imel je kdaj kakšno punco, ampak ni bil v stalni zvezi. Pred enim letom, ko sva se nazadnje srečala, je bil sam, še te punce ni imel, s katero se je zdaj poročil. Mislim, da je razmišljal, kje sploh še je kje kakšna samska…

Niti eno leto ni bil skupaj z žensko s katero se je sedaj poročil?
To pa diši po obupu :).

čeprav imaš dr ali ne vem kaj, pred imenom, mi je zelo žal, da mi ne deluješ prav nič razgledana. Poleg tega imaš nek odpor do spolnosti. Na premici med staro devico in avnturistko je še cela paleta odtenkov. Večina ljudi se znajde nekje vmes.
Forum moram zdajle zapustiti, tebi pa svetujem, da se nehaš nositi visoko in začneš raziskovati svojo notranjost. Bo še dela za par let. Pa naj ti Miklavž enga ornk parkeljna prinese:))

Babe nadležne 30+ sprijaznite se, da boste ostale same. Primerni vrstniki do 35 so že vsi zdavnaj oddani in skrbijo za svoje družine. Tisti pod 30 ne marajo starejših. Če samo doma čepite, tudi ni nobene šanse, da koga spoznate. Fante se začne izbirati pri 17, če pa začnete iskati pri 30+, je pa to žalostno, pa še seksualnih izkušenj nimate nič, kar je bila mogoče pred 200 leti prednost, zdaj je pa velik minus.
Boste pač ostale stare tete. Pri 45+ boste pa mogoče dobile kakega 60 letnega vdovca. To so vaše šanse, drugih ni, če se še tako tolažite, sploh če ste še samo povprečnega izgleda.

Oprosti, ampak kdo se tule nosi vzvišeno? TI ali jaz?
Od kje ti ideja, da imam odpor do spolnosti? Ne vem od kje ti taka ideja.
In po par postih sem zate nerazgledana? Vedno obsojaš tako ljudi? Jaz tebe nisem nič kaj takega obsodila, ker po par postih res ne morem vedet.
Glede na tvoje predsodke in žaljenje, bi rekla, da boš imela več dela kot jaz, če boš začela pri sebi pometat.

Pred leti sem pomagal pri postavitvi društva samskih. Mislim da še deluje ker dobivam mejle. Po moje imaš odlično priliko da stvar pomladiš. Moja takratna sodelavka si je tud našla fajnega mladega in mata zdej otročke…

Tule gor vas pa ima nekaj hudo zaplankane ideje, misli.
Prvič, 30- me niti ne zanimajo.
Nikjer nisem pisala, da samo doma čepim. Veliko potujem in se ukvarjam s športom, torej bolj malo doma čepim. Res pa je, da ne popivam.
Od kje ti ideja, da smo samske 30+ nedolžne?
Kaj misliš, da smo v času prvi in edini do smrti?
Sicer pa bolje samske kot pa imeti tipa tvoje baže :). To pa sigurno.

[/quote]

Društvo samskih? Kak link ali kaj takega? Lahko kaj več o tem poveš?
Obstajala je sicer skupina Ustvarjamo vezi, ampak ne deluje več.

Pred leti sem pomagal pri postavitvi društva samskih. Mislim da še deluje ker dobivam mejle. Po moje imaš odlično priliko da stvar pomladiš. Moja takratna sodelavka si je tud našla fajnega mladega in mata zdej otročke…[/quote]

Po mojem tudi s tabo ne bi živel normalen moški.
Tu gor si, se spravljaš na ljudi, jih žališ, se imaš za vsevedno, vse veš in druge dol tlačiš. Se dobro počutiš, ko druge dol tlačiš?

[/quote][/quote]

Sorry, amapk ene smo v svojih 20ih letih študirale, ne pa tipov pecale. Ene smo študirala in delale, tako, da ni bilo časa za žuranje.
Veš nismo vse take, da bi nam starši vse k riti prinesli, smo morale poleg študija še denar za študij služit, ne pa za tipi letat.

ja punce 30+, kaj ste pa do tridesetega leta počele? Dobri so definitvno v večini oddani in skrbijo za družine. dobile so jih punce, ki so bile že pri 22 in 25 letih zrele in pametne. Ve ste pa takrat sanjale, sedaj pa se imate za ne vem kaj. Kaj pa ti lahko pokažeš pri svojih 30+?
Kaj lahko ponudiš moškemu?[/quote]

Pijancev je pa dost, samo ženske jih nečemo.

res živi z mano en nenormalen. Normalni me ne zanimajo preveč. Če bi bila tako samozavestna, bi moje provociranje lahko sprejela z malo ironije. ti lahko še naprej iščeš na isti način in jamraš, lahko pa kaj spremeniš pri sebi in bo morda več uspeha. Za dobro zvezo sta potrebna dva. Moški se ne dobijo na razprodaji v trgovini.

dobri so oddani, zanimivo, da te ta tema tako privlači. Še posebej pa je zanimivo ravno to, da s takim veseljm udrihaš po ženskah tu gor. Le zakaj? Misliš, da je to samozavestno, če nekoga blatiš?
Jaz recimo sploh nisem nikjer pisala, da sem samozavestna, pa mi ravno to očitaš?

Pred leti sem pomagal pri postavitvi društva samskih. Mislim da še deluje ker dobivam mejle. Po moje imaš odlično priliko da stvar pomladiš. Moja takratna sodelavka si je tud našla fajnega mladega in mata zdej otročke…[/quote][/quote]

Sem slišal za ustvarjamo vezi. Mislim da je celo bil eden naših članov če se ne motim. Lahko kaj več na ZS. Še prej pa bi se moral pozanimati kako stvari stojijo v resnici. Sem odjadral pa svoje…

brklc, nisem registrirana. Kaj lahko vsaj namigneš v katerem delu Slovenije to društvo deluje in katera starostna skupina pa če so to bolj športno usmerjeni ali ne :). Da vidim, če se naj registriram sem gor :).

Pa za Brezzvezne sem tudi slišala, ampak verjetno tudi ne delujejo več, ker sem parkrat pisala pa ni bilo odziva.

ja punce 30+, kaj ste pa do tridesetega leta počele? Dobri so definitvno v večini oddani in skrbijo za družine. dobile so jih punce, ki so bile že pri 22 in 25 letih zrele in pametne. Ve ste pa takrat sanjale, sedaj pa se imate za ne vem kaj. Kaj pa ti lahko pokažeš pri svojih 30+?
Kaj lahko ponudiš moškemu?[/quote]

Ma dej ne soli pameti – kaj so počele? nekatere so npr. imele dolgoletno zvezo, ki je zaradi razhajanja v interesih in dejanjih razpadla, pa sedaj želijo nov začetek – a je to tako težko doumet?

Je pa tudi nekaj res – časi so se izjemno spremenili – generacije zadnjih 10 let so težile k temu, da bi čimprej doštudirale, si poiskalo dostojno službo za dostojno življenje, morda vzele kredit za “štalco” in šele nato pri 30-ih razmišljale o prvem otroku. Tudi zato, ker živimo dlje, se je tudi starostna meja rojevnja lahko zvišala iz prejšnjih 20+ na sedajšnjih okrog 30 za prvorojenca – velja za ženske.

ekaterim nam ni bilo v interesu najprej zanosit, pa potem reševat vse ostalo, ampak si najprej zagotovit eno dostojno službo in plačilo za opravljeno delo in šele nato osnovat družino.

Evo, obrnjen mit: barabinska dekleta ljubilo lepotce in pridneže 😉

Me veseli, da kdo tudi bolj pametno razmišlja.
Ker eni tule gor mislijo, da so samske 30+letnice, stare device, ki še nikoli niso imele fanta in zdaj bi rade takoj imele otroka.
Kaj pa, če smo ločenke recimo?
Kaj pa, če nikoli ne želimo imet otrok?
Kaj pa, če smo do 30tega leta študirale (doktorati ponavadi trajajo še dalj)?

ja punce 30+, kaj ste pa do tridesetega leta počele? Dobri so definitvno v večini oddani in skrbijo za družine. dobile so jih punce, ki so bile že pri 22 in 25 letih zrele in pametne. Ve ste pa takrat sanjale, sedaj pa se imate za ne vem kaj. Kaj pa ti lahko pokažeš pri svojih 30+?
Kaj lahko ponudiš moškemu?[/quote]

Ma dej ne soli pameti – kaj so počele? nekatere so npr. imele dolgoletno zvezo, ki je zaradi razhajanja v interesih in dejanjih razpadla, pa sedaj želijo nov začetek – a je to tako težko doumet?

Je pa tudi nekaj res – časi so se izjemno spremenili – generacije zadnjih 10 let so težile k temu, da bi čimprej doštudirale, si poiskalo dostojno službo za dostojno življenje, morda vzele kredit za “štalco” in šele nato pri 30-ih razmišljale o prvem otroku. Tudi zato, ker živimo dlje, se je tudi starostna meja rojevnja lahko zvišala iz prejšnjih 20+ na sedajšnjih okrog 30 za prvorojenca – velja za ženske.

ekaterim nam ni bilo v interesu najprej zanosit, pa potem reševat vse ostalo, ampak si najprej zagotovit eno dostojno službo in plačilo za opravljeno delo in šele nato osnovat družino.[/quote]

New Report

Close