Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kandidat: Marjan Šarec

Kandidat: Marjan Šarec

Tako je!

Danes sem bila na predčasnih volitvah, ker imam v nedeljo druge žure. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Na soočanjih je bil najbolj prepričljiv in najbolj verjamem v uresničitev njegovih besed.
Ima moj glas, ker me je prepričal na soočanjih.


Mojega glasu pa po včerajšnjih soočenjih nima več.
Najlažje je udrihati po konkurentu, kar je on s polno paro počel.
To ni moško in ni pošten boj.

Tudi jaz se nagibam k temu, da bi ga volila.

Sem že odločena.Ima moj glas!

Sem že odločena.Ima moj glas!
[/quote]

Mi lahko napišeš tri vsebinske razloge zakaj ga podpiraš? Mislim štekam, da je v sloveniji vedno moderno biti proti nekomu in se voli vsakega, ki je “nov” (jankovic, virant, ceara…….). Ampak o Šarcu ne vem nič. Aboslutno nič. Katere ustavne sodnike bi predlagal? Koga bi pomilostil? Do sedaj je povredal samo všečne fraze….da dam nekomu glas potrebujem kaj več, kot samo to, da reče, da bo fural “novo” politiko. Tudi za Kamnik nisem slišal, da je ravno sinonim razvojnega preboja…

ce bi mel senga titota bi blo zej use drgac ne pa te k sm neki kradejo pa pol se use uzamejo neki. mi smo mel ko je bil tito 2 krave pa 3 koje zej mam pa sm 1 trahtar pa 100 glau

Kaj bi lopovi Slovenije trobezljali, če ne bi bilo Kučana? A vas res ni sram! ?
Kučan je že dolgo izven politike in takšni tepci samo prikrivajo svojo nesposobnost in neznanje za karkoli, še najbolj za delo v politiki. Če ne bi bilo Kučana, danes Slovenije ne bi bilo nikjer več. Njeni sovražniki, bi jo z raznimi Oglejskimi sporazumi že zdavnaj uničili!
Ko Kučan res nič ne naredi, naredi neprimerno več kot vsi vatikanski hlapci skupaj!
Dobro poslušajte stečajno upraviteljico “Zvonov” kaj pravi!

Vaš link

napačna odločitev,
čas je pokazal, da ni sposoben voditi vlad, podelal se je in odstopil

napačna odločitev,
čas je pokazal, da ni sposoben voditi vlad, podelal se je in odstopil
[/quote]
Če ne bi odstopil, bi še isti dan vlada padla. Najbrž je bil opozorjen.
Vlade vseh držav imajo zelo malo maneverskega prostora. Tuji agenti so glavni operativci, ki naštimajo menjave vodij strank, padce vlad itd. Vse drugo je predstava za javnost.

Zelo žal da je odstopil.

Če ste prej pljuvali po njemu, da je komik, igralec ….

Kaj porečete za zdajšnjo vlado?

– sedijo za mizo z maskami
– nehalo se je odkrivanje okuženih
– nove zaposlitve v vladnih služba (ko skoraj cela slo ne dela)-…
poljubno dodaj še nove alineje

Delček daljšega članka:
“… Plenković pa je triumfiral v Zagrebu ob kongresu EPP v družbi vseh najvidnejših voditeljev EPP. Prav tako je v Evropskem parlamentu ob začetku predsedovanja EU januarja letos blestel v angleščini in francoščini. Slovenijo je v mednarodni skupnosti vis-a-vis Hrvaški ponižal. Je pa ob teh vrlinah Andreja Plenkovića postalo jasno, zakaj Marjan Šarec nikoli ni želel nagovoriti evropskih poslancev in zakaj je otrpnil že ob misli na predsedovanje Evropskemu svetu. Nije žvaka za seljaka, bi rekli na Balkanu.”
https://www.portalplus.si/3687/zadnje-ure-diplomacije-mira-cerarja/

Lahko kakšen bolj normalen link?

Všeč mi je to, kolo nazaj zavrtimo pa poglejmo kaj je kdo pisal…V glavnem jasno je bilo da vas bodo nategnili komičari, nategnili so vas, vi pa še vedno niste skontali..

Občutek imam da so ta pravi humoristi zdaj na ablasti.

Lahko kakšen bolj normalen link?
[/quote]
Vem, zate so normalne pravljice. Tistega , kar je citirano, ne razumeš. In ne razumeš niti celotnega članka, ker je tako branje premočna obremenitev za tvoj kubični milimeter možganov.

Link je normalen za ves zahodni svet, razen zate, ker si tumpast zaradi učenja našega šolstva. Bedak za vse življenje.

Ma kaj vam je??? Sploh ne vete P od politike. Prosim da si pogledate kakšen prispevek na SLO 3 da vam mogoče zraste kakšna dodatna možganska celica, ker vidim da vam primankujejo [hashtag=BoJanezZrihtu]#BoJanezZrihtu[/hashtag]

Občutek imam da so ta pravi humoristi zdaj na ablasti.
[/quote]

zakaj imam jaz občutek, da je Šarec moral oditi pod prisilo? s čem so mu grozili? nekaj je tu od zadaj 🙁

Za našo državo Slovenija je škoda, da je usmerjena v levo.
Ni pravega gospodarskega napredka, saj levaki bi si nekaj samo delili in finančno dosti zahtevali.
Država se s tem samo birokratizira in jemlje denar tistim, ki ga ustvarjajo.
In Šarec.
V bistvu je levak, ker je podpiral in postavljal levake v vlado in tam si z njimi imel kaj početi.
Sarec je bil vozek v organizacijskem smislu in tudi nastop je imel slab. Sploh zunaj.
NJEGOVA NAJVEČJA POLITIČNA NAPAKA
JE BILA, DA NI ŠEL V KOALICIJO S SDS, Z JANŠO.
Ta napaka nas Slovence stane zelo dosti.
In to finančno in politično razdiralno.
To je žalostno in predvsem bomo čutili stagnacijo z konkurenčnimi državami.

Na kateri strani pa je SDS???
Napake, ki nas bodo veliko, zelo veliko, se dogajajo zdajle!

Marjan Šarec ima še vedno moj glas!


Ta velika koalicija je bila takrat leta 18 ko komikove osebnosti še nismo poznali dobra in racionalna idejal, danes pa vemo da bi se le ta ovnašal kot Virant, vlado bi uničil tako kot je svojo z iszstopom iz koalicije in če bi bila časovnica približno enaka bi vlada padla pred korona krizo, s tem da SDS ne bi s kom imel sestavljati vlade, druga vijolina pa bi že tako zrušila vlado, torej v levo koalicijo spet ne bišel nihče z njim, v tem primeru ko bi morali izvesti volirve v času korone, vlada pa bi imela omejene pristojnosti bi ga kot narod najebali neprimerno bolj kot smo ga.

Tudi mojega!
Najbolj pošten.
A za plavanje med morskimi psi -moraš biti tudi sam morski pes, drugače te požrejo.
In so ga.

Janša? Ok, ima veliko kilometrine v politiki.
Kaj pa poštenost ?

New Report

Close