Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kapljice,petek,….

Kapljice,petek,….

JUhu…dobro jutro!
Zaspanci,kaj še spite.Kava je kuhana….Danes je petek hehehe….

Zunaj pa tako lepo lepo pada dežek..Yessssss…….Pa tko fino grrrrmi..hihihi

Še zmeraj trdim,da se v vseh teh kapljicah skriva nekaj čarobnega…..Zato naj živi dež…..danes imate spet priliko..mmmm da se poljubljate v dežju…..jep..Poljubi v dežju,na tiste mokre ustnice ojoj….ne pozabiT!!!
En lep petkov dan,naj bo v naših srcih s sončkom obsijan….
Danes bo muca imela pester dan..začel se je že khm..pred eno urco…Zdejle moj kofetek,potem moj mišek pa wrumm služba..potem pa grem malo stolčka gret na fakulteto..tko da me do večera ne bo….Imejte se lepo..mejte se radi!!!

NIoba moja..kavica te čaka..kje pa si ti?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, samo ne mi govorit o dežju, ker sem čist
nora. Ne zaradi dežja, ne zaradi kapljic,ne zaradi
petka, ampak zatooooooooooooooooooooooooo,
ker je jutri soboooooooooooooootaaaaaaaaa!

Dobro jutro muca, nič nismo zaspanci, vsaj nekateri ne. Jaz zajček bo pa zaspančkal danes, bo, ker se mu je sinoči čisto odroralo!

Niobči moja, dobro jutro!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, muca, aja, kavica, tudi meni je zavrela.
Ej, poljubi v dežju …….to, to mi deli ….. to !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

dobro jutro obema ***
madonca, evo ni miru, da bi zajček malo bil sam tuki in napisal svojo sonato:)) nč ne spim….

že navsezgodaj :)))))))))))))))))))))))))

muca, dej ga nehi srat ob takih nemogočih urah no… matr.. dans sem se še ob pol šestih komi spravu pokonc :)))))

Ja, kofe bo.. čez pol ure.. ko bo to, bom tud jest zaživel :))) Dokler pa ni kofeta, me ni… med živimi 🙂

Dobro jutro in cmoka!!!!

Jani

Dobro jutro, muca. Če ti ostaja kaj kavice se ti toplo priporočam… Imej se lepo, kamorkoli boš že šla…. Pa ne hodi preveč po dežju, da se ne boš potem prehladila…. LUBČKA!

ojej Prehlajena sem že tako in tako,da slišiš moj žametni glasek..heheh kaj češ..Prehladi se pa ne od poljubov v dežju..ampak od……..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close