Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek KAPSULE ZA HITREJŠO PORJAVITEV

KAPSULE ZA HITREJŠO PORJAVITEV

Zanmima me, če ste kdaj jemale kapsule ali tablete za hitrejšo porjavitev na soncu?Kdaj ste začele s tem in katere kapsule ste jemale.Lep vikend.

Ker sem svetlopolta, sem jemala enkrat Bronzplus, še prej pa Braunemon kakšna dva do tri tedne pred morjem, da me ni opeklo in nisem imela alergije. Lepo porjaviš (seveda v svojem “rangu”).

Vem, da zadeva ni najbolj zdrava, ampak v tem primeru se mi je zdela manjše zlo. 😉

Nekoč sem uživala Braunemon. Postala sem oranžna in dlakasta. Je pa res, da sem predozirala.

Imaš kakšno fotko iz tistega obdobja?

Imaš kakšno fotko iz tistega obdobja?[/quote]

:-)))

Imaš kakšno fotko iz tistega obdobja?[/quote]:-)))[/quote]Tale se je pa z bananami predozirala in postala oranžna in dlakasta :-))))
[img]http://www.travelandwildlifephotography.com/wp-content/uploads/2015/05/Dominant-male-Doyok-27-year-old-ex-captive.jpg[/img]

To naj bo praktični primer za poduk. Ker vam je mar za zdravje.

To naj bo praktični primer za poduk. Ker vam je mar za zdravje.[/quote]

Zato sem pa napisala komentar. V opozorilo. Ampak še enkrat: sem predozirala. Normalna uporaba najbrž ni problematična.

Praktično bi se morala pa sama naučiti, da počakaš z odgovorom, da potem ne zgleda, da si vedno ti “krivc”. Predno kdo nelogično sklepa in se “moraš” ubadati potem z neumnostmi.
So pa banane zdrave. Zato so tudi majmuni vedno dobre volje. Če je ta podatek kako koristen.

Ni panike. Sem se pa fino režala prejle, ko sem v naslednjem sporočilu ločeno prebrala, kaj sem napisala (oranžna in kosmata). 😀

Ampak kar je res, je res. Ena teta mi reče (to je bilo v mojih zgodnjih dvajsetih): kako pa to, da si ti nekam oranžna? Pa mislim, da še nisem nehala jemati tistih kapsul. Potem, ko so dlakce začele rasti, se mi je pa posvetilo.

To naj bo praktični primer za poduk. Ker vam je mar za zdravje.[/quote]

Zato sem pa napisala komentar. V opozorilo. Ampak še enkrat: sem predozirala. Normalna uporaba najbrž ni problematična.[/quote]

Ta izkušnja bi morala biti komu v poduk, ampak to je podobno kot s fiksnimi idejami, da je kdo predebel ali presuh. In ko potem komu dela preglavice že samo jabolko, ki se ga na nezdrav način potem tudi rešijo.
Sam, tko razmišljam, si pa oreng predozirala, da si imela take neljube učinke? Ker to si potem vsaj 3x dozirala no al kako? Ker bi rada razumela te učinke.
Normalna uporaba sploh ni problematična, če to normalno sploh ne uporabljaš, je moje mišljenje. Ker te sonce lahko opeče tudi izza oblakov. Zato ne rabiš pripomočkov, niti solarija, če ne želite biti stare.

Ni panike. Sem se pa fino režala prejle, ko sem v naslednjem sporočilu ločeno prebrala, kaj sem napisala (oranžna in kosmata). 😀

Ampak kar je res, je res. Ena teta mi reče (to je bilo v mojih zgodnjih dvajsetih): kako pa to, da si ti nekam oranžna? Pa mislim, da še nisem nehala jemati tistih kapsul. Potem, ko so dlakce začele rasti, se mi je pa posvetilo.[/quote]

No, potem tudi na soncu ne boš nikdar čokoladna, če je pigment v igri, ki potem dodatno zašuštra, ko si želela pa le njihovo pomoč he he.

Ampak verjamem, da bodo nekateri raje še vseeno sami poizkusili, če je temu res tako. Tudi to je učenje in je potem lažje jamrati ))).
Nisem majmun, ampak zdrave banane ne zapirajo, zato jih imam rada )))

Zato sem pa napisala komentar. V opozorilo. Ampak še enkrat: sem predozirala. Normalna uporaba najbrž ni problematična.[/quote]

Ta izkušnja bi morala biti komu v poduk, ampak to je podobno kot s fiksnimi idejami, da je kdo predebel ali presuh. In ko potem komu dela preglavice že samo jabolko, ki se ga na nezdrav način potem tudi rešijo.
Sam, tko razmišljam, si pa oreng predozirala, da si imela take neljube učinke? Ker to si potem vsaj 3x dozirala no al kako? Ker bi rada razumela te učinke.
Normalna uporaba sploh ni problematična, če to normalno sploh ne uporabljaš, je moje mišljenje. Ker te sonce lahko opeče tudi izza oblakov. Zato ne rabiš pripomočkov, niti solarija, če ne želite biti stare.[/quote]

To so bila leta, ko je bilo sramotno biti bel. In mene se sonce nikakor ne prime in sem zato začela jemati tiste kapsule (v maksimalnem odmerku). In sem se po njih fino počutila, pa še malo barvasta sem začela postajati in sem kar nadaljevala z jemanjem tudi po priporočenem obdobju. Tako da sem predozirala predvsem v času, ko sem jemala kapsule.

če se slučajno kdaj srečava, prinesi banane, čokolada bo za pol )))

No, če si do sedaj stranske učinke izničila*

Sem izničila. Bela kot jogurt, lasje čudoviti. 🙂

Ja kaj zdej je kera jemala in bila potem bolj rjava ali je to larifari?

Jaz sem v 80 tih jemala Braunemon. Ze sama polt brez soncenja postane temnejsa, pa tudi pred opeklinami si malo bolj varna. Sigurno pa je skodljivo vsaj za sečila. Se spomnim, da je bil urin take barve kot pomarančni sok.

Nič ne postaneš rjav samo zaradi kapsul! Jaz sem jih jemala, zaradi alergije, so pomagale, to je pa tudi vse. Zaradi njih nisem imela niti pikico več barve, kot brez njih.

Avtorica, tebi pa priporočam namesto teh kapsul kremo Rapid bronz, imaš dve varianti: a) pred sončenjem (še vedno moraš uporabljati tudi kremo z faktorjem), b) zaščitno s faktorjem. Sicer barve zato ne bo nič več, ti pa kožo lepo pripravi, barva je enakomerna, pa še dodaten plus – zelo lepo diši:)))

New Report

Close