Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kar na jok mi gre, včeraj sem postala babica prezgodaj rojenima dvojčicama.

Kar na jok mi gre, včeraj sem postala babica prezgodaj rojenima dvojčicama.

Na srečo je to področje kjer smo v zdravstu med najboljšimi v svetu in nam po številu umrlih pri porodih zavidajo tudi najbolj razvite države (vsaj nekje). Tako da ni skrbi.

Iskrene čestitke ob rojstvu dvojčic!
Čeprav sta prezgodaj rojeni, danes dela medicina čudeže. Želim jima veliko zdravja, naj lepo napredujeta in naj bosta v ponos staršem in starim staršem.
Vse dobro in srečno!!!

a pri 22 so premlade za otroke?

ne se hecat no.
če ne greš študirat in se pri 18 zaposliš (saj ne moreš verjet, ampak so take, ali pa tudi, če se ne zaposliš), pol nekje do 22 leta ugotoviš, da bi imel pa otroke.

4 leta nazaj je sodelavec dobil punčko, ravno tako 3 mesece prezgodaj. danes je krasna deklica, nobenega problema, vse je šlo super. zaupajte, da bo pri vas tudi tako.

Čestitke in naj se vam vse lepo izteče !

a pri 22 so premlade za otroke?

ne se hecat no.
če ne greš študirat in se pri 18 zaposliš (saj ne moreš verjet, ampak so take, ali pa tudi, če se ne zaposliš), pol nekje do 22 leta ugotoviš, da bi imel pa otroke.

4 leta nazaj je sodelavec dobil punčko, ravno tako 3 mesece prezgodaj. danes je krasna deklica, nobenega problema, vse je šlo super. zaupajte, da bo pri vas tudi tako.
[/quote]

Nisem napisala premlada ampak zelo mlada. Ja, po danasnjih standardih je 22 zelo mlado za mamo. Koliko jih gre pa danes delat pri 18-ih? Ne poznam nobene.

Nisem napisala premlada ampak zelo mlada. Ja, po danasnjih standardih je 22 zelo mlado za mamo. Koliko jih gre pa danes delat pri 18-ih? Ne poznam nobene.
[/quote]

glede na to, da vse pa res niso sposobne, da bodo šle študirat, bi načeloma vsaj 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije moralo po srednji šoli iskat službo.

Če je to kar govorite res, potem lahko gre za Munchausen sindrom. Radi vzbujajo pozornost z izmišljenimi zdravstvenimi problemi, če ne s svojimi, pa z drugimi.

glede na to, da vse pa res niso sposobne, da bodo šle študirat, bi načeloma vsaj 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije moralo po srednji šoli iskat službo.
[/quote]

to je pa še kako res….. In zapolnjena bi bila “luknja” vplačevalcev v državno blagajno ravno v segmentu, kjer najbolj manjka…..

Tista druga tema je sigurno njena, tudi slog pisanja je enak.
Folk pa kar verjame, da je zgodba resnična …

Zdaj mi je precej bolje, sem bila pri svojem mlajšem ljubimcu, ki me je zelo potolažil. Še dobro, da imam koga, kamor lahko glavo naslonim.

Dobr, da sm šla mal prej lulat, ker drgač bi se u hlače :)))))))

a v takih primerih pa ne gre za farmacevtski lobi in zastrupljanje ljudi s strani medicine?

Looooooooooi

Sta v Ljubljani, na eint? Tam sta v odličnih rokah, zagotovo bo zanju najlepše poskrbljeno, z veliko ljubezni in ogromno mero strokovnosti. Ne skrbi.

Zdravo tudi jaz sem rodila hcerko v 26 tednu.
Danes je stara 24 let.Je pametna lustna samo na trenutke mal lena.
Tudi pri nas so tekle solze solze ker je nisem mogla dobit v narocje . narocje je ostalo prazno.
Hodila sem k njej hoda si crpat mleko.hodila sem k njej k inkubatorju jo bozala drzala za roko in se pogoverjala z njo.
Po 6 tednih sem jo dobila v narocje. Jokala sem skrivala sem solze potem pa sem jim pustila pot in sloze srece redosti so tekle ..
To je bil res poseben dan.
Pri tezi 2160g sva sli domov.
Povej hceri najbo mocna .
Zdravnik i pomagajo innaredijo cudeze.
Drzim pesti

Hvala za lepe želje. Moj ljubimec (ki ga moram skrivati pred možem) mi je rekel, da bo še vse dobro. Ker je vedeževalec, mi je napovedal, da bodo otroci zdravi, nekateri na tem forumu pa bodo zadeli glavni loterijski dobitek, če boste le loto igrali.


Odskakljaj, trapa! Pa kje ste se motenke našle? Na MONu seveda!

New Report

Close