Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kar sem obljubil….

Kar sem obljubil….

Murni…tvoje besede…to pomeni tudi Ti…si nekaj najlepšega, kar se človeku lahko zgodi v življenju. Hvala, ker mi dovoliš, da te berem, da te čutim.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… veš , tudi jaz sem imela rojstni dan , in to celo 8.marca …. samo to je , da ti NIKOLI ne odgovoriš na tisto , kar ti jaz napišen.
Sprašujem se , s čim sem se ti zamerila ?

Vseeno , lep dan , čeprav tu pri naju dežuje in piha !
Nikita … dežuje , ja, tu pri meni …

Nikiti predraga soseda,
Murenček tvojega posta,
se trpko zaveda…

Ne iščem razloga,
ni opravičila,
odpusti mi – prosil bom boga!

Nisem še dolgo na netu,
naj mi oprostijo mi vsi,
če jih kdaj bom pozabil v tem svetu…

Nikita, resnično se ti opravičujem če sem nekako prizadel ali huje, spregledl tvoj praznik….

Ne poznam vas vse, nekatere spoznavam, nekateri občasno ste tu, res pa da ni lepo, če pozabiš soseda.
Ampak se ti globoko opravičujem, če je izgledalo, kot da nočem na tvoje besede odgovarjat…

Bo poljub na skoraj en mesec nazaj dovolj? *************

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Sončece***

Zaradi tvojih žarkovMurnček tudi muzicira in se uči rime skupaj spravljat, si navdih, si mojemu srčku vesel prepih :))))))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Ah…Murni…to zna biti nevarno…te tvoje sladke lepe besede…
SončKu postaja topleje pri srčku, ko zasliši Murnijeve gosli igrati in ko se še pogled na lepih slikah ustavi, pa lahko kar ponorim…
Murni, ti veš in znaš, človeku polepšati dan, vesela sem, da te imam…poljubček, Murni moj in lepo ninaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sončece, če je to (naša) največja nevarnost u življenju….. smo srečni in bomo nevarnost vzgajali in jo ljubkovali, da bo postala najnevarnejša :))))))))))))

Sončece tudi tebi enega za mehke sanje ***

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Murni…SončeK ostaja brez besed, to se sicer redko dogaja…a nocoj se je, pa naj poljubček pove svoje…naj bo tvoja nočka nocoj nežna in lepa.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma vstani , no …. :))))

Veš , včeraj sem bila malo žalostna , ker se vedno vseh spomniš (pa ne samo ti , še nekateri drugi) meni pa nisi še nikoli odgovoril .
Ma nima pomena , zdaj , ko praviš , da ni namerno 🙂

No , upam , da boš pa kdaj sprejel povabilo in šel z mano na kavo in mi tako , iz oči v oči kako zrecitiral :)))

Pozdrav par km naprej !
N.

Murmurmurmurmur :))))))

Sahurno sosedica, brez skrbi, bo prišel dan za kofe.

Lep dan želim, da o vikendu ne zgubljam besed…

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

Super !

Sem še pogledala , kakšen si , tako , da te bom lahko spoznala .
Pa si me oglej še ti (madonca , sem ponosna na svoj novi profil :)))

Nikita je prepričana , da naju bodo enkrat v kavarni VSI občudovali , tak par bova ;)))

Imej se lepo in bodi vesel in srečen !

Ja Nikitka imaš prav, poglej….

dva taka u kavarni, ma rasturata, da gor padeš…

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

:))))))))))

Midva sva lepša , čeprav mogoče ne pametnejša 😉

Ampak , jaz se ne sekiram , saj veš tisto : blagor ubogim na duhu , zakaj njih je nebeško kraljestvo ;)))

… vsaj škodljivi nismo …

New Report

Close