Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kar tak…sončen pozdravčič

Kar tak…sončen pozdravčič

Kako je danes lep dan,v Mb-ju sije sonček in prav ta me je zbudil iz sladkega spanca in prelepih sanj…Kaj mi je drugega preostalo,kot da vstanem,si naredim kavo in skadim kakšen cigaretek…:)))) Temu pravim “moj zajtrk”,no pol pa špotrne aktivnosti…laufanje s CD playerom po Mb-ju.Sigurno se bo kdo vprašal,kako cigareti in laufanje…ja pa meni gre…stvar navade.
kakorkoli vsem želim en prelep dan,pa čeprav je šele začetek tedna,vsem učenjakom pa čim boljše rezultate na izpitih…

Pa pa folk,pridni bodite in delajte vse,kaj bi jaz tudi…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

vrnem tale sončen pozdravčič… ja, a ni kruto, v takem lepem vremenu v pisarni sedeti…. žalostno.
A me drži pokonci misel na mojega dragega…..:-))

Cmoka na lička, Trillian

Trilianči, kar zunaj po sončku skači, sem se ravno vrnila iz tam zunaj, ja res paše, ko ti sončni žarki nagajajo in mraz naredi rdeča nagajiva lička in lepe modro-zelene očke povedo vse!
Grem tudi jaz kar nazaj ven.

Uživaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žverčka, poglej skozi okno v sonček, si začutila moj nagajivi žarek?

No se bom pa jaz naužila tega lepega vremena še zate, saj to je kot, da uživaš tudi ti, kajne? ;)))))

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… uživaj v mojem imenu!!!
Pa glej, da ne bo snežak imel kakšnega izrastka preveč…:-)

Oh,ja te pisarne,mislim pa da bodo sončni žarki prisotni tudi po tem ko te bodo spustili iz službe…pa takrat uživaj,saj je kljub vsemu mrzlo:))
Sicer pa če imaš doma enega sončka,potem imaš vsak dan sončen…ti zavidam :))))))
Sončen cmokec in pa pa

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

lep nick,prav primeren za ta dan….pa daj naredi kakšnega snežakca in ne pozabi na pisker,šal,oglje in korenček in tega oglja in korenčka ne nastavi na napačne dele…;))))))))))))))))

Čavči

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

… kaj pa, če se ta sonček nahaja kje drugje, ne doma…?!
:-)))

Lepo bodi.

Kolikor poznam Sončka,mislim da bo hitro zamenjal korenčke 🙂
Lep pozdrav v MB iz SLO kurje riti.
Sp

Ja, Štajerci imamo res prekrasen dan…mogoče malo premrzel, ampak glavno da je sonce.
>>vsem učenjakom pa čim boljše rezultate na izpitih

Ampak vesta kaj, res da sem nagajivka in sem res kot sonček in njegovi žarki in vem, da pri meni lahko korenček pristane nekje tam spodaj, ampak naš snežak ima korenček na nosku, tam spodaj pa gatke-boksarke, da mu dajo druge snežke mir. Tko!
Vidve pa vsaka po eno kepo, nagajivo, ker imata pregrešne misli.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček bo pojedel korenček, ker ga ima zelo rad, ker je tako sočen, trd in dober…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej Aria, kaksna Drava, kaksni cegli, saj ves da smo s teboj, zato sploh ne sprasuj ali bo ali ne, ker bo in pika! V četrtek pa sploh, saj ali ni to tvoj dan?;)))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa ali nimaš raje kuhanega?saj res,da malo vitaminov odnese,pa vendar…

Sonček hvala!!! Zakon si!!!
Ma jaz tudi pravim, da mora mora MORA uspet!
Potem pa nam še naša organizatorka bugnavilea kakšno srečanje priredi, pa topleje bo,…pa bo vse lepo in prav 😉

Ja bgv nas bo zrajcala s svojim lepim pisanjem, mi pa bomo zraven še kaj dodali in žur bo tu!!!

Ja srečanje pa pade, slej ko prej, se spodobi, da ga imamo tudi mi!

pa-pa

Pa uspel bo, nič bat, samo uči pa se!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hahah
amopak srečanje samo za ta forum….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja samo za ta forum in to pomeni, da bos prisel tudi ti!!!!
In ne bo nobenega repa med noge…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close