Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Kar tko mal

Kar tko mal

Pa saj vse vemo, paše pa občasno mal “potrditve”…

http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/erotika/index.php

lep dan še naprej…

Zanimivo. Ravno opisujem kako masturbiram. Zakaj, o tem pa nebi zgubljal besed.

quote:
Radovedni seksologi so bili spet zelo dejavni. Tokrat jih je zanimalo, o kakšni ženski sanjajo moški. Odgovor je seveda zelo enostaven. Močnejši spol si želi divjo tigrico v postelji in ubogljivo ovčko v kuhinji. Toda, kakšna je odlična ljubimka? Da bi to ugotovili, so strokovnjaki o tem perečem problemu izprašali več moških različnih starosti, izobrazbe, rasne pripadnosti in zakonskega stanu.

To je res “kr tko mal”. Ne mislim nate ljubic@. Čist nič mi ne paše imeti divjih živali v postelji. Divje imam vsakodnevno dr.kanje, jebemtiš. V postelji mi paše tako prevzeti kot se prepustiti domišljiji. Komu pa paše nič početi in se samo prepuščati? Ne rečem, da sem pa tja paše biti na hrbtu, ampak da nebi počel nič, pa ne sede v moj kontekst poteljnih užitkov.

——————————————–

quote:
Ko vas moški po seksu vpraša, ali ste dosegle vrhunce, ne bodite redkobesedne. Na posteljo glejte kot na spovednico, kjer ni prostora za molk. Povejte, če si nekaj želite in ne pričakujte, da bo uganil, kaj vam v nekem trenutku ugaja.
Mnoge ženske menijo, da ima njihov ljubimec kristalno kroglo, ki mu vsakokrat namigne, v kakšni volji je. Torej, dajte od sebe glas in zavibriral bo vaš stas.

Drži kot pribito.

——————————————-

quote:
Ste vi ženska, ki noče seksati v ‘žlički’, ker je vaš trebuh prevelik? Spadate v skupino žensk, ki noče zajahati svojega žrebca, ker meni, da ji v tem položaju prsi poskakujejo na zelo neprivlačen način? Se goli nočete sprehoditi niti do stranišča, če vam partner prej ne obljubi, da ne bo pogledal vaše zadnjice?
Ne boste verjele, vzburjen moški je skorajda ‘slep’. Če vas moški zares ljubi, ga vaši odvečni kilogrami ne bodo motili. Besede celulit pa še črkovati ne zna, kje ga najti, pa je zanj že skoraj nemogoča naloga. Spoštovane gospe, iz spalnice odstranite vsa ogledala.
Med seksom ne razmišljajte o kilogramih, temveč uživajte v teh kratkih trenutkih moške potence.

In tudi to je res.

——————————————-

quote:
Veliko žensk meni, da mora moški voditi spolni odnos. Zakaj že? Če mu lahko ukazujete na ostalih področjih življenja, mu dajte še v spalnici.

Ta je pa bosa. Kdo pa kje komu ukazuje? Zdaj čakam -JAZ-ko, da mi razloži kaj na to temo. :))))))))

haj…
pritegnil me je predvsem hudomušen stil pisanja…in seveda, tako znana in včasih brez veze zamolčana resnica…

divje vsakodnevno drkanje…hehe…”pohota, ne zapusti me”…
ja, paše…

lp

Hja, bom morala nekaj pripomnit, no….

Quote no. 1:
Ubogljiva ovčka v kuhinji?????
Jebemosunce, kateri od pametnih moških pa si želi tako žensko?????
No, jaz nisem ubogljiva nikjer. Vedno pa sem za dogovore in kompromise, to pa ja.
Tigrica v postelji?
Seveda. Ampak čisto vedno pa tudi ne…. včasih sem čisto krotka domača mačkica… pa se moj nič ne pritožuje nad mano!

Quote no. 2:
Ja, se strinjam…. in povem, da naj za gospode velja enako… tudi vam včasih kaj leži na duši, kar bi bilo nujno treba povedat…. Ne samo v zvezi z orgazmom, tudi vse kaj drugega se da v postelji premlet, ko po sladkem vrhuncu ali dveh obleživa v objemu….

Quote no. 3:
Ja, vem za tovrstno slepoto, ja… in jo s pridom izkoriščam. Ko pa se mu spet “povrne vid”, takrat pa hitro obleko gor….

Quote no. 4:
Ojojoj…. ukazovanje???? A ni to stvar daljne preteklosti????

UPS, kaj pa zdaj, ko nisem JAZ-ka? Pardon, pardon….

idealni moški trenutek – iz moških ust!!!

toplo okolje, senca, tišina…počivalna mreža, v njej “užitkar”…manjka še samo hladno pivo in gola ženska, ki to pivo prinese…in če je po možnosti še gluhonema…ejjjj, bingo!!!

pa nisem nč cinična al pa žleht zdajle…
všeč mi je ta misel…

lp

Ti lunči, v vsakem primeru dobiš enga pocastega lubčka. 😉

… pozabila dopisat, da mora biti ženska visoka cca 120 cm in imeti ploščato glavo…

kako malo manjka, do pravega ideala!

Pa prenosni hladilnik! 😉

pa TV…

Tega res nebi. Že raje gledam v njena usta, jebela cesta! ;))))

Hehe….
Kaj pa dolgi tanki črni usnjeni bič, fantje in dekleta…. a tega pa ne rabi?!?!?!?!?!

S črnimi širokimi trakci za božanje brez kakršnihkoli sledi ….. Takoj za.

da ga iz udobja izžene??? zato???

ehh, pol pa ni več idila…

New Report

Close