Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Karta Islama Avstrija

Karta Islama Avstrija

Avstrijci so objavili karto z islamskimi skupnostmi v Avstriji. Zanimivi podatki

https://www.islam-landkarte.at/

Islamistische Foederation ima okrog 70 mošej, imami so praviloma izobraženi v Egiptu, večinoma ne govorijo nemško. Potem imaš še za kaj se zavzemajo – npr. Milli GOERUES za muslimanski način življenja, skladen s šarijo, ki je pomembnejša od regionalnih, kulturnih in socialnih navad družbe. Pa viri financiranja so napisani,…Zanimivo branje.

Odgovor na objavo uporabnika
kitakaka, 01.06.2021 ob 15:08

Avstrijci so objavili karto z islamskimi skupnostmi v Avstriji. Zanimivi podatki

https://www.islam-landkarte.at/

Islamistische Foederation ima okrog 70 mošej, imami so praviloma izobraženi v Egiptu, večinoma ne govorijo nemško. Potem imaš še za kaj se zavzemajo – npr. Milli GOERUES za muslimanski način življenja, skladen s šarijo, ki je pomembnejša od regionalnih, kulturnih in socialnih navad družbe. Pa viri financiranja so napisani,…Zanimivo branje.

Največji hec pa je, da je v kar nekaj primerih šarija povsem v nasprotju z zakoni države.
Skratka muslimani so očitno nadljudje, za katere veljajo drugi zakoni.
Le kje sem že to slišal? :))))))

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT, 01.06.2021 ob 15:47

Največji hec pa je, da je v kar nekaj primerih šarija povsem v nasprotju z zakoni države.
Skratka muslimani so očitno nadljudje, za katere veljajo drugi zakoni.
Le kje sem že to slišal? :))))))

https://mail.google.com/mail/u/1?ui=2&ik=4326911bae&attid=0.1&permmsgid=msg-a:r3405961717800578584&th=179bd0c97e6e6885&view=att&disp=safe&realattid=179bd0c0913e6a8a2251

ja gegege… ja bububu… ja picek micek mali si kupček podrl… vsračkal tud??? ja nič hudega bomo zamenjali pleničko

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.
nova
Uredništvo priporoča

Se nam pozna, da smo bili desetletja v komunizmu, zato pa nismo konkurenčni v mošejah. Srbska hegemonija nas je zatrla. Vsaka moderna evropska država ima muslimanski teroroizem, samo mi ga nimamo. Komunistom se zahvalite.

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 01.06.2021 ob 16:01

Se nam pozna, da smo bili desetletja v komunizmu, zato pa nismo konkurenčni v mošejah. Srbska hegemonija nas je zatrla. Vsaka moderna evropska država ima muslimanski teroroizem, samo mi ga nimamo. Komunistom se zahvalite.

Mal počakaj. Glede na to, kako uvažamo vse sorte oslarij, nam tudi to ne bo ušlo.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

slovenije sploh na mapi ni. pa slovenija niti za sovražnika ni mamljiva kaj šele za terorista. na mednarodnem polotičnem odru vas ni. ni vas. niste zraven v pomembnih globalnih odločitvah. ni vas na mapi.

piše težkim če životom živjeti onaj koji okrene glavu od knjige.

sej ste definiral življenje kot trpljenje in muko. zato pa živite kot muhe enodnevnice. sledite strastima i požudama. življenje ste sveli na udovoljavanju životinjskih nagona.

zato pa mate tako.

učeraj sem bral en hadis. malo daljši…

ne vem točno kako je šlo.
če se boste odali bludu razvratu in nemoralu vas bodo doletele bolezni kakršnih ni bilo niti jih ne poznate

če boste varali v trgovini vas bo doletelo siromaštvo

ne vem točno kako piše če ne boste živeli kot je bog rekel boste dobili nepravedne vladarje

bom slikal

to sam glup, nerazuman, prizadet itd lahko poriče

prav rekel sem si prej ko je tema bila objavljena “evo počelo”
pa kaj ma veze avstrija z slovenijo… pa niti državljani tretjega sveta nočejo ostat tu. šibajo dalje. vi pa mi smo uh in ah… nema vas na mapi.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 01.06.2021 ob 16:23

slovenije sploh na mapi ni. pa slovenija niti za sovražnika ni mamljiva kaj šele za terorista. na mednarodnem polotičnem odru vas ni. ni vas. niste zraven v pomembnih globalnih odločitvah. ni vas na mapi.

piše težkim če životom živjeti onaj koji okrene glavu od knjige.

sej ste definiral življenje kot trpljenje in muko. zato pa živite kot muhe enodnevnice. sledite strastima i požudama. življenje ste sveli na udovoljavanju životinjskih nagona.

zato pa mate tako.

učeraj sem bral en hadis. malo daljši…

ne vem točno kako je šlo.
če se boste odali bludu razvratu in nemoralu vas bodo doletele bolezni kakršnih ni bilo niti jih ne poznate

če boste varali v trgovini vas bo doletelo siromaštvo

ne vem točno kako piše če ne boste živeli kot je bog rekel boste dobili nepravedne vladarje

bom slikal

to sam glup, nerazuman, prizadet itd lahko poriče

prav rekel sem si prej ko je tema bila objavljena “evo počelo”
pa kaj ma veze avstrija z slovenijo… pa niti državljani tretjega sveta nočejo ostat tu. šibajo dalje. vi pa mi smo uh in ah… nema vas na mapi.

A bejž? Zakaj pa se vsa nesnaga, ki išče zatočišče, vlači sem?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Zaradi komunizma smo vsi nesposobni in revni kot crkvene miši. Avstrija nas v muslimanstvu prehiteva po levi in po desni. Hvala ti, Janša.

Tole je pa precej butasto. Yugokomiji so arabski terorizem podpirali in tudi financirali. Pri nas se je skrivalo in izobraževalo veliko palestincev in drugih mednarodnih teroristov, tudi razvpiti Carlos. 😉

če je Tito že podpiral arabski terorizem, bi lahko tudi kakšno mošejo zgradil, ne pa, da so se cel komunizem v Sloveniji samo katoliške cerkve obnavljale. Smo morali šele v kapitalizmu dočakat prvo đamijo. Kdaj bo pa terorizem?

Če že bereš hadite, povej nam koliko je bila stara Mohamedova najljubša žena, ko se je z njo poročil.

Mislim, da potrebuješ strokovno pomoč, tvoja sporočila so brez repa in glave, točno v stilu oseb s shizofreno motnjo.

Tocno to se dogaja islamskim državam, imajo nepravične vladarje, umsko nazadnjasko prebivalstvo, ki gleda samo, da je, pije in seksa da je čim več potomcev, ki jih potem žrtvujejo bombam. Govorijo eno, delajo na skrivaj drugo, njihove besede so lepe, dejanja perverzna in ne poznajo samokriticnosti. Vtikajo nosove v tuje krožnike, postelje itd… Najprej začnite muslimani živeti kot vam je rekel bog potem pa pridite pred tuje prage pometat.
Slovenija je za zatucane talibanske opice vesoljsko napredna država z izobrazenim prebivalstvom.

Vuh… Vide mlade kako grebe. A zato bjeze od tebe u prodavnicama?

Glej ljudje delajo svasta. Se mi neda odpirat debate. Ta vasa terminologija ni niti za dol po skretu spustit…
Kaksn muslimanski terorist? Islamski terorist?
Ko da bi reku katoliski pedofil.. Halo???

Jel vam reko bog ne svoje drzave? Pisel u bibliji ne pokusajte se pobunit jer necete biti uspjesni? A posljedice ce biti katastrofalne… Pa ni ni cudno da malo padaju bombe itd.

Razdelili se bomo na 73sekt samo ena bo sla u raj.
Glede na to kar pisete nimate pojma. Pojma.

Drzavni zakoni bla blaaaaa.
Pa js neizobrazen vidim da je sistem profulan. Profulan.
Cisti ljudski produkt. Na interesu koristi itd.
Kako jelincic kaze? 2000 da se uzdrzim glasovanja… 5000 da sem za itd…

Mal vam je doucas.

Neverovanje i ruganje je na vasu stetu ne na moju.

Bols da sem tiho glede tebe meri.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

V Nemčiji so bili pred kratkim pri odkriti antisemitski protesti po 2. svetovni vojni. Javno. Glavnino predstavljajo migranti. Nemci imajo ogromno uvoženega antisemitizma, pa si še kar zatiskajo oči. Avstrijci so končno malo spregledali, da imajo še večje s.ranje. Kurz je samo pokazal malo bolj direktno, medtem ko si Nemci še vedno ne upajo. Erdoganič zmaguje na volitvah zaradi izvoženih nemških Turkov v Nemčiji, prek DITIB pa veselo diktira odnos do islama v Nemčiji in tako tlakuje pot do vedno večje strpnosti do fanatikov in vedno večjega antisemitizma in nasploh sovraštva do evropskega načina življenja.

Odgovor na objavo uporabnika
Mary MCScary, 01.06.2021 ob 20:52

Tocno to se dogaja islamskim državam, imajo nepravične vladarje, umsko nazadnjasko prebivalstvo, ki gleda samo, da je, pije in seksa da je čim več potomcev, ki jih potem žrtvujejo bombam. Govorijo eno, delajo na skrivaj drugo, njihove besede so lepe, dejanja perverzna in ne poznajo samokriticnosti. Vtikajo nosove v tuje krožnike, postelje itd… Najprej začnite muslimani živeti kot vam je rekel bog potem pa pridite pred tuje prage pometat.
Slovenija je za zatucane talibanske opice vesoljsko napredna država z izobrazenim prebivalstvom.

Ploskam. Tem besedam bi pritrdili vsi, ki smo kdaj hodili po arabskem svetu (ne le turistično) in imeli opravka z njimi.

Odgovor na objavo uporabnika
Ploskam, 01.06.2021 ob 22:02

Ploskam. Tem besedam bi pritrdili vsi, ki smo kdaj hodili po arabskem svetu (ne le turistično) in imeli opravka z njimi.

Vem da ploskate. Bolj vam eu direktiva stegne uže oko vrata, bolj prizadeto in izopaceno vam povejo kako treba… Bolj ploskate in bolj ste veseli.

Kako pise. Gluhi slepi nemi sa katancom na srcu.

Ne sjedi sa njima dok ne predzu na drugu temu

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Komunisti za levo usmerjeno politiko delajo na tem, da bo tudi na ša država muslimanska. Muslimanov pri nas pa ni, ker je Slovenija kot država še vedno nezanimiva za tujce. Avstrija npr. pa je kot država ena izmed prvih treh najbolj zaželenih držav za prihod prišlekov.

Samo desne in desnosredinske stranke opozarjajo na težave in nevarnosti, ki jih islamizacija države lahko prinese in poudarjajo pomembnost ohranitve tradicije, vere in kulture, ki je d ržavo  zaznamovala skozi stoletja.

Odgovor na objavo uporabnika
tzui, 02.06.2021 ob 07:30

Komunisti za levo usmerjeno politiko delajo na tem, da bo tudi na ša država muslimanska. Muslimanov pri nas pa ni, ker je Slovenija kot država še vedno nezanimiva za tujce. Avstrija npr. pa je kot država ena izmed prvih treh najbolj zaželenih držav za prihod prišlekov.

Samo desne in desnosredinske stranke opozarjajo na težave in nevarnosti, ki jih islamizacija države lahko prinese in poudarjajo pomembnost ohranitve tradicije, vere in kulture, ki je d ržavo  zaznamovala skozi stoletja.

Pa da ne bo pomote, nič nimam proti muslimanom. Kolikor jih poznam (v glavnem so to bosanski muslimani) so čisto v redu ljudje. Je pa res, da običajno dela samo moški, ženske pa so doma.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 01.06.2021 ob 21:51

Vuh… Vide mlade kako grebe. A zato bjeze od tebe u prodavnicama?

Glej ljudje delajo svasta. Se mi neda odpirat debate. Ta vasa terminologija ni niti za dol po skretu spustit…
Kaksn muslimanski terorist? Islamski terorist?
Ko da bi reku katoliski pedofil.. Halo???

Jel vam reko bog ne svoje drzave? Pisel u bibliji ne pokusajte se pobunit jer necete biti uspjesni? A posljedice ce biti katastrofalne… Pa ni ni cudno da malo padaju bombe itd.

Razdelili se bomo na 73sekt samo ena bo sla u raj.
Glede na to kar pisete nimate pojma. Pojma.

Drzavni zakoni bla blaaaaa.
Pa js neizobrazen vidim da je sistem profulan. Profulan.
Cisti ljudski produkt. Na interesu koristi itd.
Kako jelincic kaze? 2000 da se uzdrzim glasovanja… 5000 da sem za itd…

Mal vam je doucas.

Neverovanje i ruganje je na vasu stetu ne na moju.

Bols da sem tiho glede tebe meri.

Balavunderu, ti si slika prilika dvoličnosti, tako kot vsi opranoglavi fanatiki.
Pa poglejmo dejstva
Nekdo odpre temo o vzgoji/težavah otrok in najstnikov. Ti pameten kot da si do kruha spravil vsaj tri otroke. Realnost:otrok sploh nimaš in nobenih izkušenj z vzgojo in reševanjem težav najstnikov.
Nekdo odpre temo o zakonu, težavah v braku itd. Ti spet pameten kot da slavis najmanj srebrno obletnico poroke.
Realnost: Niti si poročen, niti imaš ženo, niti izkušenj s skupnim življenjem.
Nekdo odpre temo glede službe in težav s premajhno placo. Ti spet (vidi čudo) najbolj pameten o zaposlitvi, plači.
Realnost: nezaposlen na socialni podpori, ki ti jo plačujemo slo davkoplacevalci.
Govoriš o tem kaj piše v bibliji,biblije nikoli prebral nisi.Vse kar ves o bibliji si slišal na vahabi delavnici pranja mozga,ki nima nobene veze z realnostjo ampak ti spet najbolj pameten. Ti vse veš, ti se znaš ker si musliman.
Nekdo odpre temo o pederih, Evo tebe pametno seme spet držiš predavanja o grehu.
Realnost: npr v Pakistanu (ja musli zemlja) je normalno, da poroceni moški seksajo v supak fantke, za seks jim tudi plačajo. Kaj če bi šel tja malo pridigar, da zalutale muslimane spraviš na pravo pot.? Pusti ti Slovence, imate v muslimanskem svetu dovolj smeti za pospravi, treba vam bager da jih očistite. Gremo pot pod noge namišljeni mufti in tam red delaj, a ni greh homoseksualnost.? Če si musliman zgleda da ne, samo če si kristjan po vaše, e takrat je greh in ti si od boga dan grehe cistit. Bejz, bejz fanatik, ma vas preveč poznamo, da bi nam zgodbice prodajali o čistem in brezgresnem življenju islama. Namesto, da hodiš v pralnice možganov se vpiši v srednjo šolo, da boš pridobil nek poklic, to ti bo veliko bolj koristilo.
Pometi pred svojim pragom.

Izraelci so dokazali, da jih samo na kratki špagi lahko držiš. Nič popuščat. Arabci imajo na milijone kvadratnih kilometrov ozemlja, pa še zmeraj Izraelcem ne privoščijo niti države v velikosti Slovenije. Zlobna foušija. Me prav zanima, kaj bi Palestinci naredili iz izraelskega ozemlja, če bi ga dobili v kremplje. Nič. Ista revščina bi bila kot povsod naokoli.

evo ti par informacij o meni

praviš za otroke. res je. nimam jih. a ti nekaj povem? jaz sem bil pri 14 letih poslan v radeče. kaj misliš kdo bo bolje znal usmerit otroka, mu obrazložit, reševat težave, kdo ga bo bolje vzgojil?
jaz ali en izobražen? verjetno izobražen. zato vam otroci ne zmorejo brez telefonov. zato se v realnosti sploh ne znajdejo. vsadil ste jim mentaliteto da si frajer če delaš probleme, težave, če si kao najači…
to so vaši otroci. ja. in vaši otroci so slika vas. veš kako pravijo drek ne pade daleč od riti.

res je. nisem poročen nimam žene. ampak slabega propadlega zakona tudi nimam. bolje da nisem poročen kot pa da mam neko družinsko tragedijo kot jo imaš ti. uni grejo na smučanje ti ne greš zraven. po par dana ne pričaš sa mužem. zadnjič praviš me sploh ne zanima kje je mož. praviš da lete tanjiri al kaj že po hiši…napišeš mu na list kaj te moti al kaj že on ti strga pred faco. to je kolk da na to kar mu praviš in kar hočeš. popišo se. in to je tebi brak? to trpiš in u tem sodeluješ da lahko meni al pa komu pod nos vržeš “ja sam udata ti nisi” hhh

res je. nimam šole in nimam službe ter prejemnik soc. pomoči.
stari moj. če mi verjameš ali ne. jaz sem v mesecu maju spičkal 4000€. verjetno se ne moreva primerjat. res je starejša si več denarja je prošlo kroz tvoje ruke, babovinu si dobila ako je istina što pričaš…
ajde da vas vidim. brez šole brez službe.
tko ko gledam mene prav boli kuraac. prostega časa kolikor hočeš… piše da bo vernik ki dela dobro imel udobno življenje. tko ko gledam. ustanem kad hoču, legnem kad hoču, jedem šta mi paše. zjutraj sem pol kile jagod zmlatu, tlele mal pistacijo grickam. a vi izobraženi?? samo problemi i nedače. toooo!!! vi imate školu! djecu koja hoče da budu prva u satanskom sistemu vrednosti! imate propale brakove! dugove! TOOOOO!!!!

pišeš za peddere… piše da so to “bezumnici”
pa saj veš kakšen je vidik glede reproduciranja, nadaljevanja potomstva… nič od nič. vse zamre.
kaj je po bibliji kazen za pederrluk?
nekaj ti bom povedal.
kar nekdo dela za zaprtimi vrati mi se jeeebe. naj trejo orehe. da se bo pa to serviralo kot normalnost, normo, standard… da se bo to po cesti paradiralo in hotelo pravice in enakost in ne vem kaj še use… halooo???
razširenje homoseksualnosti je znak???

spet ti o pakistancih… reku sm ti že. ne morem ti vsega napisat. piše da so bezumnici? piše.
a u izraelu tega ne delajo???

nisem od boga poslan da bi grehe cistiu itd. u reali “u dont even get to speak with me”
piše da ste nerazumni. napisu sem ti gor kje sem bil. no kot tak ti rečem da ti moraš biti tip top. mravlje ne smeš zgazit!!!! to je po kuranu! razstreljevanje, tole z fantki kar praviš to ni po kuranu! in to niso muslimani.
tako kot vaši. pa ti sploh ne poštuješ shabatha… zate pomoje sploh ne rabi bit košer meso… pro izrael si a Bog kaže ne svoje države. ne živiš po tori. piše u kuranu da te liče na magarce koji knjige nose. in res tako zgledaš. eto bog zna ako se moliš 3 puta dnevno…

reku sem ti že zadnjič. to so jeretiki in šizmatiki… odpadnik od vere. tako kot ti. islam predstavlja v napačni luči.
res si magarica. naredi raziskavo. U KURANU PIŠE DOBRO!!! NAGOVARJA SE NA DOBRO!!! NA ODPUŠČANJE!!! DA SE NE DELA NERED!!! a razumeš ti?? a je nekdo ki dela kontra po tem postopal po sunetu in kuranu????

pa vidiš da ste nerazumni.
pa kao islamski terotist? heh?? WTF?

skušaš se oprat. veš kaj počnete. pod pretvezo žrtve vi terorizirate ceu svet. prav u propast nas vodite. če gdo kaj pisne pol pa kao ” anti anti anti” ja valda če glej kaj delate.

glede šole. jaz če bi mislil da mi bo to koristilo, da to valja, da je to dobro… pa sam Bog bi me lahko ustavil.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 02.06.2021 ob 10:40

evo ti par informacij o meni

praviš za otroke. res je. nimam jih. a ti nekaj povem? jaz sem bil pri 14 letih poslan v radeče. kaj misliš kdo bo bolje znal usmerit otroka, mu obrazložit, reševat težave, kdo ga bo bolje vzgojil?
jaz ali en izobražen? verjetno izobražen. zato vam otroci ne zmorejo brez telefonov. zato se v realnosti sploh ne znajdejo. vsadil ste jim mentaliteto da si frajer če delaš probleme, težave, če si kao najači…
to so vaši otroci. ja. in vaši otroci so slika vas. veš kako pravijo drek ne pade daleč od riti.

res je. nisem poročen nimam žene. ampak slabega propadlega zakona tudi nimam. bolje da nisem poročen kot pa da mam neko družinsko tragedijo kot jo imaš ti. uni grejo na smučanje ti ne greš zraven. po par dana ne pričaš sa mužem. zadnjič praviš me sploh ne zanima kje je mož. praviš da lete tanjiri al kaj že po hiši…napišeš mu na list kaj te moti al kaj že on ti strga pred faco. to je kolk da na to kar mu praviš in kar hočeš. popišo se. in to je tebi brak? to trpiš in u tem sodeluješ da lahko meni al pa komu pod nos vržeš “ja sam udata ti nisi” hhh

res je. nimam šole in nimam službe ter prejemnik soc. pomoči.
stari moj. če mi verjameš ali ne. jaz sem v mesecu maju spičkal 4000€. verjetno se ne moreva primerjat. res je starejša si več denarja je prošlo kroz tvoje ruke, babovinu si dobila ako je istina što pričaš…
ajde da vas vidim. brez šole brez službe.
tko ko gledam mene prav boli kuraac. prostega časa kolikor hočeš… piše da bo vernik ki dela dobro imel udobno življenje. tko ko gledam. ustanem kad hoču, legnem kad hoču, jedem šta mi paše. zjutraj sem pol kile jagod zmlatu, tlele mal pistacijo grickam. a vi izobraženi?? samo problemi i nedače. toooo!!! vi imate školu! djecu koja hoče da budu prva u satanskom sistemu vrednosti! imate propale brakove! dugove! TOOOOO!!!!

pišeš za peddere… piše da so to “bezumnici”
pa saj veš kakšen je vidik glede reproduciranja, nadaljevanja potomstva… nič od nič. vse zamre.
kaj je po bibliji kazen za pederrluk?
nekaj ti bom povedal.
kar nekdo dela za zaprtimi vrati mi se jeeebe. naj trejo orehe. da se bo pa to serviralo kot normalnost, normo, standard… da se bo to po cesti paradiralo in hotelo pravice in enakost in ne vem kaj še use… halooo???
razširenje homoseksualnosti je znak???

spet ti o pakistancih… reku sm ti že. ne morem ti vsega napisat. piše da so bezumnici? piše.
a u izraelu tega ne delajo???

nisem od boga poslan da bi grehe cistiu itd. u reali “u dont even get to speak with me”
piše da ste nerazumni. napisu sem ti gor kje sem bil. no kot tak ti rečem da ti moraš biti tip top. mravlje ne smeš zgazit!!!! to je po kuranu! razstreljevanje, tole z fantki kar praviš to ni po kuranu! in to niso muslimani.
tako kot vaši. pa ti sploh ne poštuješ shabatha… zate pomoje sploh ne rabi bit košer meso… pro izrael si a Bog kaže ne svoje države. ne živiš po tori. piše u kuranu da te liče na magarce koji knjige nose. in res tako zgledaš. eto bog zna ako se moliš 3 puta dnevno…

reku sem ti že zadnjič. to so jeretiki in šizmatiki… odpadnik od vere. tako kot ti. islam predstavlja v napačni luči.
res si magarica. naredi raziskavo. U KURANU PIŠE DOBRO!!! NAGOVARJA SE NA DOBRO!!! NA ODPUŠČANJE!!! DA SE NE DELA NERED!!! a razumeš ti?? a je nekdo ki dela kontra po tem postopal po sunetu in kuranu????

pa vidiš da ste nerazumni.
pa kao islamski terotist? heh?? WTF?

skušaš se oprat. veš kaj počnete. pod pretvezo žrtve vi terorizirate ceu svet. prav u propast nas vodite. če gdo kaj pisne pol pa kao ” anti anti anti” ja valda če glej kaj delate.

glede šole. jaz če bi mislil da mi bo to koristilo, da to valja, da je to dobro… pa sam Bog bi me lahko ustavil.

Jabuko zelena nisi još ni sazrela… a več te beru.
E bosančiču moj balavi, do juče si u pelene pišo, a danas, ko da ti je 90 mudrih godina.
Upišanko to što si pustijo bradu i redovno pereš mozak ne znači, da si muškarac. Muškarac češ biti kad sebi nađeš posao, kad se oženiš i stekneš porodicu (v kar močno dvomim, saj se ženske psihično neuravnovesenih izogibajo) . Odsječene hlačice i brada, doručkovanje jagoda i trešnja što jih plačaš parama slovenskih poreznih obaveznika nikog još nije ucinilo muškarcem.
Kaj je v Radečah.? Umobolnica.?
Ne boj se ti za moj zakon, midva se vse zmeniva doma slej ko prej. Z mojimi otroci se pa ti ne moreš primerjat, sin je uspešen študent, hči uspešna gimnazijska. Delata na tem, da bo nekaj iz njiju, kar se zate ne more reči.
Tebi se vidi da si psihično ne uravnovešen, hkrati imaš pa preveč visoko mnenje o sebi kot večina verskih fanatikov, ki so v resnici na stopnji živali. Noben koran tebi ne bo pomagal, ti rabiš druge vrste terapijo-psihiatrijsko. Verska ti samo škodo povzroča, še bolj si brez uma kot si bil. V bistvu si en velik revež.

ja sam ti bar odgovorio. ti si na nešto svoje svela.
a merimice no… pa tako smo se fino imali pesnce sam ti piso ti pa tako…
kaj misliš ti da js prvič slišim to da sem nor?
kaj v tvoji terminologiji pomeni nor?
nimam prisluhov, noben me ne preganja, nočem sebi škodovat ne drugemu, nočem sebe ne drugega ubit mu naredit zlo… nisem nevaren zase ne za okolico itd…
to je zame biti nor.
ženske??? heh to niso ženske… piše kad vam muhadzirke dodzu dobro jih izpitajte. (radikalno je če hočeš vedet pogled na svet, mentaliteto, mišljenje o tistem/unem, če te zanima o preteklosti) oženiš se na brzaka a kaješ se na tenane ane? budeš normalan. pa da bi začel spraševat… heh
jst se niti nočem primerjat z tvojimi otroci. Bogami.
js ne dam dost na papirje nazive mr fr dr kr pm… mi se jeebe. imaš diplomu? to je isto ko da si reko imam toalet papir. sa diplomom možeš isto ko i sa toalet papirom.
mam visoko mnenje o sebi… ok mogoče mejčkn. pač imam svoja načela principe in to je to. nobenga v reali ne spustim zraven.
vi kao ja… kljub temu da piše kdo so ti prijatelji. zdej al iz inata delate kontra sebi v škodo in se duhovno ranjavate al pa sploh ne veste kako svet funkcionira. ste nezreli…
kot ti pišem gor. oženi se na brzaka kaj se na tenane. za družinsko tragedijo ima kolko hočeš. biraj.
vem js da si milimeter pred tem da se ločiš. praviš tam žena more imeti svoje premoženje. ja. fajn je da ne boš spet obrnla… ampak čemu? zakaj tako mišljenje? pa le ne štima če si mišljenja da se moraš zavarovat. pa bi le znal bit kaj nepričakovano a? in pol sem jaz neuravnovešen? nepredvidljiv? ko tvoj brak a? eeeeeeee merimice golum stari pišem pesncu

jel dosta?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

eeeeeee meri-mice magarice
MOJ SIN JE PAMETAN NA PAPIRU!!!!
heheheh čuti stari moj on če je 2-3 leta mlajši od mene. js vem kakšna je ta generacija. predobro.od raspikuča do življenja danes na jutri. če je edino kar lahko poveš za svoje otroke da bleju po školama… hehehehehe
sej si rekla da maš diplomo blabla… pa use te ustanove majo simbole prostozidarjev. kakšna je pol vrednost tega? pa danas kupiš diplomu.
ok kao imate firmu… al da nemate radio bi tamo za platu prostega časa nič… al bi pa šou u tujino… kar je še slabše. domačih ne vidiš, z doma si itd. i to je simbol uspješnog čovjeka???
a ja bez škole radim šta mi se sprdne.
bi ti povedal za piflanje samo to se ne govori. a to pomeni da sem pameten če se piflam? hh
js poznam enga tuki u siski… bil je tezek odvisnik. ceu gram od enkrat… hodil je pa na filofax. pa na usake tolk izbruhne afera o profesorjih itd… a tako se prolazi?? dej no?
na papirju pameten življenje pa razvaljeno… ma kaj razvaljeno razfukano. živiš ko muha enodnevnica, samo danes danes danes

eeeeee merimice žalostno

ne reče ti meni šta je sa onim “3 puta dnevo”…. ništa a?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

New Report

Close