Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katarina hodi v službo peš

Katarina hodi v službo peš


a smo ji mi krivi, da se je šla preselit v pokrajino z najvišjo stopnjo brezposelnosti?

a smo ji mi krivi, da je šla kupit bajto pod tremi daljnovodi, zdaj pa stoka, kako je to grda pokrajina, pa kako so ti daljnovodi škodljivi?

a smo ji mi krivi, da je odprla s.p. in se posledično zapufala do nezavesti, ker ni bila sposobna prispevkov odplačevat? bolj smo ji tupili, da s.p. ni kar tak, bolj je bila glasna, da je s.p. miljonkrat boljša zadeva, kot pa redna služba in da je vsak nor, ki hodi v službo, namesto, da bi si lepo odprl s.p., nekaj davkov utajil in na veliko kasiral. zdaj pa jo davčna terja za xxx neplačanih prispevkov, na račun tega je morala odklopit pa elektriko.

ženska je sprejemala odločitve, naj ne joka zaradi posledic.[/quote]

zdaj pa mi dodaj na vse svoje trditve njene poste oziroma linke do njih. predvidevam namreč, da je ona to vse napisala in zato ti to vse veš. rada bi se prepričala tudi jaz, da je res to vse ona pisala in sploh na tak način kot trdiš ti. da je pokrajina tam dol grda … da je utajila davke … da je na račun neplačanih prispevkov odklopila elektriko … spotoma pa še dokaži, da daljnovodi niso škodljivi za okolje. kolikor se spomnim je ona namreč napisala, da se je s tema dvema, ki sta že tam, seveda strinjala, sicer hiše ne bi kupila, za tega, ki pa prihaja, pa ni vedela da teče mimo njene hiše. a ti veš kako velik in škodljiv je ta daljnovod, ki prihaja mimo njene hiše?[/quote]

za teme o prednostih s.p. pred redno službo izvoli in jih poišči. nisem rekla, da je utajila davke, rekla sem, da je pisala, kako se jih da komot utajit, če si hočeš malo izboljšat standard
ona je tista, ki jamra zaradi daljnovodov, zakaj pri vragu si je šla kupit bajto poleg dveh, če ti tako kvarijo krajino???
ona se je preselila v prlekijo, kjer je brezposelnost petkrat večja, kot na gorenjskem, zakaj bi se človek čudil, da ne najde službe…
da je v konkretni buli, ker ne more plačat prispevkov od s.p. je tudi pisala na forumu…

Meni se že prej ni zdela čisto gladka, po tem privoščljivem in zlobnem blogu pa se je tudi meni zagabila. Pa tako prijazna zgleda na slikah. Očitno pa je njena duša črna.

recimo od te teme dalje…

http://med.over.net/forum5/read.php?151,6025969,6026340#msg-6026340

o utaji davkov takole

pa kako je bit fajn s.p.
http://med.over.net/forum5/read.php?151,7366180,7366466#msg-7366466

http://med.over.net/forum5/read.php?151,7366180,7366481#msg-7366481

jep, mi nismo nikoli razumeli, kako je bilo fajn bit privatnik… njenega denarnega krogotoka ne bi razumeli.. zdaj pa joka, ko jo davčna grabi za kravateljc. takrat je vihala nos nad redno službo, ker je njej šlo bolje, saj je imela dohodek in ne butaste plače, zdaj pa je lahko vsa srečna, da je prišla do ene in ne rabi rintat na njivi za 200 evrov na mesec…

ampak saj pravim, kdo ji je kriv? ženska se je najedla zarečenega kruha še pa še.

da ne govorim o tem, kak stok bo, ko bo hotela priklopit elektriko nazaj, pa bo ugotovila, kak strošek je priključnina…

Pa kako se vam to Katarino sploh ljubi brati?

Jaz sem jo nehala brati ravno zaradi clanka o elektriki. Saj mi je bila veckrat mim (no zadnje leto se jo je najtezje bralo…)… Ampak clanek je bil res primitiven se bolj primitivno pa to da je sla brisati vse komentarje ki ji niso bili po godu… Do takrat sem bila kar redna bralka, sedaj pa se mi je zamerila in jo preziram….

Sem nasla ze drug blog za kratkocasenje…

Meni se že prej ni zdela čisto gladka, po tem privoščljivem in zlobnem blogu pa se je tudi meni zagabila. Pa tako prijazna zgleda na slikah. Očitno pa je njena duša črna.[/quote]

Meni pa ni jasno, kako tisti njen klošar zdrži pri njej.
Ko bereš njegov blog (mimogrede – je mnogo bolj zanimiv in humorističen od njenega), tam prebereš, kako grdo dela z njim, se prepira in je sploh nemogoča. On bi rad elektriko, gledal TV, poslušal glasbo, ona ga sili brat knjige, česar on noče. Je pa priden, ker ji vse naredi, kuha, peče peciva, vse v hiši in okoli dela, njej pa ni nič prav, samo tuli na njega.
Sploh mi ni jasno, kaj dela pri njej, on je mlad, simpatičen moški, ona pa stara glupa, prepirljiva baba, ki izgleda kot da mu je mama. Katastrofa od te skupnosti. Noben od njiju pa ni normalen.
Me pa še nekaj okoli te elektrike, ki se je ne rabi sploh, zanima. Kako vraga brez pralnega stroja v lavorčku opereš kapne in rjuhe. Sta dve možnosti – da jih ne pereš, ali pa jih sploh nimaš in ležiš v dekah, polnih mačjih dlak. Je pa še tretja varianta, da sosedo proglasiš za prijateljico in ti ona potem zastonj pere. No, tako se da živeti brez elektrike, ja, ja :-)))))))))))

Aja, pa ko sprašujete, le kdo jo je vzel v službo. Nihče. Dobila je javna dela. Samo dvomim, da bo zdržala do konca, ker sigurno je ne častijo po božje, brez tega pa pri njej ne gre.

Meni se že prej ni zdela čisto gladka, po tem privoščljivem in zlobnem blogu pa se je tudi meni zagabila. Pa tako prijazna zgleda na slikah. Očitno pa je njena duša črna.[/quote]

Meni pa ni jasno, kako tisti njen klošar zdrži pri njej.
Ko bereš njegov blog (mimogrede – je mnogo bolj zanimiv in humorističen od njenega), tam prebereš, kako grdo dela z njim, se prepira in je sploh nemogoča. On bi rad elektriko, gledal TV, poslušal glasbo, ona ga sili brat knjige, česar on noče. Je pa priden, ker ji vse naredi, kuha, peče peciva, vse v hiši in okoli dela, njej pa ni nič prav, samo tuli na njega.
Sploh mi ni jasno, kaj dela pri njej, on je mlad, simpatičen moški, ona pa stara glupa, prepirljiva baba, ki izgleda kot da mu je mama. Katastrofa od te skupnosti. Noben od njiju pa ni normalen.
Me pa še nekaj okoli te elektrike, ki se je ne rabi sploh, zanima. Kako vraga brez pralnega stroja v lavorčku opereš kapne in rjuhe. Sta dve možnosti – da jih ne pereš, ali pa jih sploh nimaš in ležiš v dekah, polnih mačjih dlak. Je pa še tretja varianta, da sosedo proglasiš za prijateljico in ti ona potem zastonj pere. No, tako se da živeti brez elektrike, ja, ja :-)))))))))))

Aja, pa ko sprašujete, le kdo jo je vzel v službo. Nihče. Dobila je javna dela. Samo dvomim, da bo zdržala do konca, ker sigurno je ne častijo po božje, brez tega pa pri njej ne gre.[/quote]

Prosim za link do njegovega bloga.

http://www.publishwall.si/el.toro

Če sta ta dva brez elektrike pol sem tudi jaz :))

New Report

Close