Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katarina Venturini noseča

Katarina Venturini noseča


Moje sožalje ob izgubi staršev. No pri 25 si bila že kar odrasla oseba (po slovenskih merilih sicer ne). Če ti ljubezni in materialnih stvari ni manjkalo, kaj pa ti potem je? Da bi ti rit odnašali do 50 ali 60 leta kot opažam danes?[/quote]
Sem mogla prav se enkrat kopirat.
Kako si nesramna oz nesramen. Jaz sem probala na svoji kozi najslabse kar se lahko zgodi otrokom starejsih starsev. Od svojega 13 leta sem se bala za zivljenje svoje mame….oce je bil boljsega zdravlja. In ti tle packas da me niso cartlali do mojega 60 leta?!?
Zato vem kako je!!! In briga me za vse drugo. Ko bi ti probal in dal cez,kar sem sama dozivljala v nastniskih letih… Bi te rada videla,kaj bi potem ceckal po monu.
Pa srecno :)[/quote]

Tudi mlajši starši zbolijo in celo umrejo, medtem ko drugi doživijo visoko starost. Da ne govorim o trajno bolnih ljudeh, ki vseeno želijo biti starši. Vsak ima pravico živeti po svojih najboljših močeh. Garancije pa ni nobene. Kar poglej milijone beguncev, ogromno nosečnic.


Sem mogla prav se enkrat kopirat.
Kako si nesramna oz nesramen. Jaz sem probala na svoji kozi najslabse kar se lahko zgodi otrokom starejsih starsev. Od svojega 13 leta sem se bala za zivljenje svoje mame….oce je bil boljsega zdravlja. In ti tle packas da me niso cartlali do mojega 60 leta?!?
Zato vem kako je!!! In briga me za vse drugo. Ko bi ti probal in dal cez,kar sem sama dozivljala v nastniskih letih… Bi te rada videla,kaj bi potem ceckal po monu.
Pa srecno :)[/quote]

Tudi mlajši starši zbolijo in celo umrejo, medtem ko drugi doživijo visoko starost. Da ne govorim o trajno bolnih ljudeh, ki vseeno želijo biti starši. Vsak ima pravico živeti po svojih najboljših močeh. Garancije pa ni nobene. Kar poglej milijone beguncev, ogromno nosečnic.[/quote]

Ze ze ampak starejsi imajo se vec moznosti oz tveganja.

ja in kje je sedaj največ otrok? V begunskih taboriščih v Gazi. Otroci se rojevajo celo v vojnah, lakotah itd.
Zato res ni treba travmirat, če bo imela otroka ena dobro preskrbljena ženska, ki je imela zelo poseben življenjski slog.

Res lepa novica. Srečen otrok, ki bo imel tako lepo, razgledano, nežno mamico. Čestitam Katarina in ti želim res vse najlepše!

Kak ste negativni in obsojajoči,…Tudi Špela Šipek je zapustila svojo mladoletno hči, pa je sama imela komaj nekaj čez 40 let. Ni, merila, zato tudi nima smisla posploševati in vnaprej nekaj zaključevati. Katarini pa čestitke…

A misliš, da lahko kar takoj zanosiš, ko se spomniš? Le 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnost je v vsakem ciklusu.[/quote]

a dej nehi no……nisem vedla, glede na to, da sem 2x zanosila takoj, mi je ta podatek ušel….a ,morjo bit tud kakšni plodni dnevi vmes mogoče…res ne vem…poduči me prosim..[/quote]

Lubika nima vsak te sreče, da je tako superploden! Grem pa stavit, da svojih otrok ne znaš pol tako ceniti kot tisti, ki se trudijo leta in leta da pridejo do njih..

Kaj pa, če rodi pri 25ih letih in pri 30ih umre v prometni nesreči? To je bila potem dobra mama, ker je rodila pri 25ih ali kako?
Če bi moja prateta rodila pri 43ih letih, bi njen otrok imel 60 let, ko je umrla. Toliko o teh predsodkih glede let.

Hahaha, ta je najboljša…komur se ni treba truditi za otroka oz ni “superploden “, ne zna pol toliko ceniti svojih otrok kot tisti, ki se zanje trudi leta on leta…. Torej se odnos do otrok odraža po tem, koliko dolgo jih nisi zmogel imeti!? Morda dela njo napuh grdo, ampak tvoje pisanje pa tebi
[hr]
tudi ni ravno v ponos…

New Report

Close